Стоматолози- гр. Варна

  • 959 038
  • 2 780
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 11 726

Пластмаса и метал е 270 лв при моя зъболекар. По 90 лв на зъб.

А, значи минавам тънко.  Laughing Може отстъпка да ми е направил, мостът е слаган от него навремето.
Може, може и отстъпка да е. А може при него да е по 80 лв на зъб.
При всички случаи е добра цена.  Peace

# 1 066
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Merelenda благодаря PeaceАз вече се изплатих за моя зъб,остана последно ходене за поставяне на пломба.
Ще кажеш ли кой ти е зъболекарят(сигурно си споменавала,но не ми се рови назад),цените са доста сносни,а аз имам още зъби за правене..Мерси Hug

# 1 067
  • Мнения: 11 726
Merelenda благодаря PeaceАз вече се изплатих за моя зъб,остана последно ходене за поставяне на пломба.
Ще кажеш ли кой ти е зъболекарят(сигурно си споменавала,но не ми се рови назад),цените са доста сносни,а аз имам още зъби за правене..Мерси Hug
Светослав Гроздев
МЦ Младост ет 6 , крило В - кабинет 626
0887461736

 Hug

# 1 068
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Мерси  Peace

# 1 069
  • Мнения: 0
Здравейте!
Някой да е ползвал услугите на др Дора Аргирова,др Николай Венков или Божидар Молдованов? Simple Smile Трябва ми кадърен лекар които да работи с нормални цени ...За сега на някой от тях мисля да се спра,а от доста време съм в търсене Sad Имам да правя избелване,смяна на пломби,лечение на 2-3 кариесчета ииии отделно искам да си оправя фасадата :Д Общо взето,доста работа.. Интересуа ме главно,някой който работи с добър зъботехник,коронки,фасети и т.н. Писах и по другите теми но няма напредък Cry 

# 1 070
  • Варна
  • Мнения: 154
Аз мога да ти препоръчам д-р Тодоров във Фармадент. Оправих си всичките зъби при него и съм изключително доволна.

# 1 071
  • Мнения: 0
Ако на някой му се налага да си прави зъбите във Варна, ще ви кажа да избягвате тази клиника ''Св. Аполония" защото са аматьори и мошенници, целящи само да ви вземат парите и да ви съсипят зъбите!
Казвам го, като потърпевш!

НЕ СЕ подлъгвайте по лъскавия им сайт или лъскавите им кабинети и инструментариум или колко са близо до дома Ви!
Може да са много мили с Вас и да ви зблудят и да нанесат непоправими щети тези доктори!

Ето моя случай:
     Бях на почистване на плаката в кабинет в гр София, след почистването блеснаха недодяланите пломби направени от тези некадърни доктори (Др. Душев и още една докторка, която липсва в сайта им и не знам името и, но тя често стои на касата).

     След почистването на плаката, докторката ме погледна и каза "мале мале"  Shocked тук едно парче стои свободно от зъб, след още малко време - "мале"  Shocked кой те е правил, какви са тези кърпежи от страни и пълнежи във венеца и не е разделено от другия зъб, възкликна докторката и след второто "мале" ми стана ясно, че тези зъби последно ги правих в злополучната клиника преди няколко месеца и очаквах да не са проблемни а резултата беше плачевен!  #Cussing out
(тогава бях направил 3 зъба и ми взеха много скъпо при положение, че минаваше през здравната каса) С 2 думи ще ви кажа да ИЗБЯГВАТЕ КЛИНИКАТА и конкретно др. Душев, който направи тази гавра в моята уста, която Не пожелавам на никого.  #2gunfire

Единственото, което харесах в тази клиника, беше доброто отношение, хигиената, диагностиката, но работата им върху зъбите НЕ!
И повече там НЕ!

Последна редакция: вт, 08 окт 2013, 03:47 от Дядо_Мраз

# 1 072
  • Мнения: 0
Препоръчайте добър детски стоматолог,който да работи с непослушни деца Simple Smile

# 1 073
  • Мнения: 0

Пластмаса и метал е 270 лв при моя зъболекар. По 90 лв на зъб.

А, значи минавам тънко.  Laughing Може отстъпка да ми е направил, мостът е слаган от него навремето.
Може, може и отстъпка да е. А може при него да е по 80 лв на зъб.
При всички случаи е добра цена.  Peace

При моя зъболекар 2010 беше 100 лв на зъб,явно всеки си определя своя цена...Явно зависи колко взима и зъботехника.

# 1 074
  • Варна
  • Мнения: 17 934
Препоръчайте добър детски стоматолог,който да работи с непослушни деца Simple Smile

И аз търся. Мисля да пробвам при Цанова. Иначе съм я водила при един познат зъболекар, писъците се чуваха на другия край на улицата, а дори не и правиха зъб. Confused

# 1 075
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Препоръчайте добър детски стоматолог,който да работи с непослушни деца Simple Smile

И аз търся. Мисля да пробвам при Цанова. Иначе съм я водила при един познат зъболекар, писъците се чуваха на другия край на улицата, а дори не и правиха зъб. Confused

Зависи от детето, не от зъболекаря. Що така сте ги наплашили тез деца?  Laughing

# 1 076
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Препоръчайте добър детски стоматолог,който да работи с непослушни деца Simple Smile

И аз търся. Мисля да пробвам при Цанова. Иначе съм я водила при един познат зъболекар, писъците се чуваха на другия край на улицата, а дори не и правиха зъб. Confused

Зависи от детето, не от зъболекаря. Що така сте ги наплашили тез деца?  Laughing
Големия ми син го водих за прегледи и пломбички при д-р Гугов, работи в пристройката на АГ болница, до бариерата. Не е детски стоматолог, но има страхотен подход, много се харесаха, нямаше викове, даже напротив! С удоволствие посещаваше доктора. Научи го как да си мие зъбите. Правиха "сухи" тренировки с четка и изкуствено чене Mr. Green Но скоро не сме го посещавали. После тръгнахме по разни детски ортодонти, скоби и тем подобни ooooh!

# 1 077
  • Варна
  • Мнения: 17 934
И от зъболекаря. Peace Синът ми много се страхуваше, но пък иначе е дисциплиниран и Цанова успя да се справи с притеснението му.
Тази ми дъщеря обаче се страхува не само от зъболекар, но и от лекар. Даже гърлото не дава да и прегледат. Confused

# 1 078
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Препоръчайте добър детски стоматолог,който да работи с непослушни деца Simple Smile

И аз търся. Мисля да пробвам при Цанова. Иначе съм я водила при един познат зъболекар, писъците се чуваха на другия край на улицата, а дори не и правиха зъб. Confused

Бих опитала при Д-р Бозуков. Любимец е и на малкия и на големия!

Аз още се надявам д-р Лазаров да се завърне, но не би! АКо някой има новини за него, моля да пише.

# 1 079

Общи условия

Активация на акаунт