Стоматолози- гр. Варна

  • 959 843
  • 2 782
  •   4
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 254
Препоръчайте добър детски стоматолог,който да работи с непослушни деца Simple Smile

И аз търся. Мисля да пробвам при Цанова. Иначе съм я водила при един познат зъболекар, писъците се чуваха на другия край на улицата, а дори не и правиха зъб. Confused

Бих опитала при Д-р Бозуков. Любимец е и на малкия и на големия!

Аз още се надявам д-р Лазаров да се завърне, но не би! АКо някой има новини за него, моля да пише.

 Peace И аз съм за него! Изключителна работа с децата! Само не мога да разбера - защото още ходим и не сме плащали, как се плаща като си по здравна каса за децата, обяснете ми, моля!

# 1 081
  • Варна
  • Мнения: 615
А в момента има ли кампания за силаниране на детските зъби, безплатна или платена е тази процедура някой знае ли?

# 1 082
  • Варна
  • Мнения: 2 097
А в момента има ли кампания за силаниране на детските зъби, безплатна или платена е тази процедура някой знае ли?
Да, тече в момента безплатно поставяне на силанти. Ето повече инфо тук: http://www.mh.government.bg/ForThePacient.aspx?pageid=482&ho … mp;articleid=4325

При Бозуков малкия съм го водила само на преглед и не съм плащала никога. Големия баща му го води(за вадене на 3 млечни зъба, които не падаха, а постоянните растяха към бузата), имаше някакво доплащане, ама съм забравила какво/колко...

# 1 083
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Може ли координати на д-р Бозуков?
На децата по каса има безплатни 4-ри манипулации (вадене на зъби или пломби) и един безплатен преглед.

# 1 084
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Може ли координати на д-р Бозуков?
На децата по каса има безплатни 4-ри манипулации (вадене на зъби или пломби) и един безплатен преглед.
0888 93 21 09 - Заповядай!  Hug Ако не отговаря на обаждане, може да му пратиш смс.

# 1 085
  • Мнения: 254
Може ли координати на д-р Бозуков?
На децата по каса има безплатни 4-ри манипулации (вадене на зъби или пломби) и един безплатен преглед.
0888 93 21 09 - Заповядай!  Hug Ако не отговаря на обаждане, може да му пратиш смс.
[/quote

 Peace Peace Аз само с СМС общувам с него, така запазваме часове...

# 1 086
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Може ли координати на д-р Бозуков?
На децата по каса има безплатни 4-ри манипулации (вадене на зъби или пломби) и един безплатен преглед.
0888 93 21 09 - Заповядай!  Hug Ако не отговаря на обаждане, може да му пратиш смс.
Благодаря!
А в кой район на Варна преглежда?

# 1 087
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Може ли координати на д-р Бозуков?
На децата по каса има безплатни 4-ри манипулации (вадене на зъби или пломби) и един безплатен преглед.
0888 93 21 09 - Заповядай!  Hug Ако не отговаря на обаждане, може да му пратиш смс.
Благодаря!
А в кой район на Варна преглежда?
Факултет по дентална медицина , Бул. “Цар Освободител” № 150

# 1 088
# 1 089
# 1 090
  • Мнения: 0
nqkoi da izkaje mnenie za dentalen cetar Dakovski ili da mi prepora4a nadejdna klinika za inplanti i protezi;BLAGODARQ.

# 1 091
  • Мнения: 0
Здравейте! Предстои ми да ми слагат мост при д-р Едрева.Забелязах че взима доста малко за металокерамична корона (140лв).Някой има ли отзиви от нея за слагането на мостове и коронки? С кой зъботехник работи ? Изчетох по-голямата част от темата и забелязах че доста от вас са доволни от тях. Благодаря !:)

# 1 092
  • Мнения: 0
НЕ ХОДЕТЕ ПРИ Д-Р БОЖИЛОВА-ИЛИЕВА ВЪВ ВИТАДЕНТ.ОТИДОХ ЗА ЧИСТЕНЕ НА ЗЪБЕН КАМЪК И МИ НАПРАВИ УЖАСНА РАНИЧКА,КАТО МИ ЗАБИ АПАРАТА ВЪВ ВЕНЕЦА.ОСВЕН ТОВА ТАЗИ ЗАСТАРЯВАЩА ЛЕЛКА НЕ ЗНАЕШЕ КЪДЕ ДА ВКАРА ФЛАШКАТА МИ В ЛАПТОПА СИ И СЛЕД ТОВА ДА ОТВОРИ СНИМКАТА  НА ЗЪБА МИ!!!!

Подкрепям с две ръце. Дъщеря и беше кадърна но  Божилова не !!! Не знам колко пъти съм ходил да ми прави вече уж оправени зъби от нея... Имам чувството че нарочно не прави нещата перфектни да ходя пак след 2-3 месеца...

Чашата преля когато,ми писна да ми  лекува един  зъб за 8 път и да ме лъже че проблема ми е венечен... И по смешното е че и показах снимка (панорамна).Освен това ми беше взела 180лв за коронка. С мое настояване ми даде направление за хирург(Калева),която погледна въпросната снимка и ми обясни че въпросния зъб е за вадене от поне 3 години...

Бягайте от там !

# 1 093
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Здравейте! Предстои ми да ми слагат мост при д-р Едрева.Забелязах че взима доста малко за металокерамична корона (140лв).Някой има ли отзиви от нея за слагането на мостове и коронки? С кой зъботехник работи ? Изчетох по-голямата част от темата и забелязах че доста от вас са доволни от тях. Благодаря !:)
аз имах мост- металокерамика от  техния кабинет след 2 години употреба го махнах , а бях дала 600 лв , които отидоха на вятъра

# 1 094
  • Мнения: 0
Здравейте! Предстои ми да ми слагат мост при д-р Едрева.Забелязах че взима доста малко за металокерамична корона (140лв).Някой има ли отзиви от нея за слагането на мостове и коронки? С кой зъботехник работи ? Изчетох по-голямата част от темата и забелязах че доста от вас са доволни от тях. Благодаря !:)
аз имах мост- металокерамика от  техния кабинет след 2 години употреба го махнах , а бях дала 600 лв , които отидоха на вятъра

счупи ли се ?? А след това къде си направи нов и доволна ли си ? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт