Стоматолози- гр. Варна

  • 959 077
  • 2 780
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Здравейте! Предстои ми да ми слагат мост при д-р Едрева.Забелязах че взима доста малко за металокерамична корона (140лв).Някой има ли отзиви от нея за слагането на мостове и коронки? С кой зъботехник работи ? Изчетох по-голямата част от темата и забелязах че доста от вас са доволни от тях. Благодаря !:)
аз имах мост- металокерамика от  техния кабинет след 2 години употреба го махнах , а бях дала 600 лв , които отидоха на вятъра
счупи ли се ?? А след това къде си направи нов и доволна ли си ? Simple Smile
не ,не се счупи но беше много грозен, стоеше много не естествено ,  в последствие реших да си сложа импланти на липсващите 2 зъба , върху тях се слагат и коронките ,струваха ми/коронките/220 лв на зъб но до сега никой не може да разбере че това не са моите зъби , а и се усмихвам на воля без да се притеснявам

# 1 096
  • Варна
  • Мнения: 1 558
а имплантите на каква цена бяха?

# 1 097
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
а имплантите на каква цена бяха?

 крайна цена ми излезе 1800 на зъб с всичко , като сумата беше разделена на 2 , първо поставянето на импланта и след 6 месеца останалата  част от парите , но и за миг не съжалявам ,че ги направих , заслужаваше си инвестицията

# 1 098
  • Варна
  • Мнения: 10 527
Защо върху имплант се слагат коронки или мост?

Сестрата на мъжа ми си сложи имплант, точно защото не искаше мост. Нейният излезе към 950лв.

# 1 099
  • Варна
  • Мнения: 1 558
мерси Peace

# 1 100
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Защо върху имплант се слагат коронки или мост?

Сестрата на мъжа ми си сложи имплант, точно защото не искаше мост. Нейният излезе към 950лв.
ами защото самия имплант представлява нещо като винт , върху този винт се слагат коронките и става  нещо като независим зъб , не знам къде са го правили импланта но аз като проверявах поставянето е само между 1000- 1200 лв  без импланта , говоря за Варна. Предполагам че при твоя случай е липсвал само един зъб и там е сложен импланта, като  ми махнаха моста на негово място ми поставиха 2 импанта и така се отървах от грозилището в устата ми , заради което не смеех да се усмихна

# 1 101
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Здравейте! Предстои ми да ми слагат мост при д-р Едрева.Забелязах че взима доста малко за металокерамична корона (140лв).Някой има ли отзиви от нея за слагането на мостове и коронки? С кой зъботехник работи ? Изчетох по-голямата част от темата и забелязах че доста от вас са доволни от тях. Благодаря !:)
аз имах мост- металокерамика от  техния кабинет след 2 години употреба го махнах , а бях дала 600 лв , които отидоха на вятъра
счупи ли се ?? А след това къде си направи нов и доволна ли си ? Simple Smile
не ,не се счупи но беше много грозен, стоеше много не естествено ,  в последствие реших да си сложа импланти на липсващите 2 зъба , върху тях се слагат и коронките ,струваха ми/коронките/220 лв на зъб но до сега никой не може да разбере че това не са моите зъби , а и се усмихвам на воля без да се притеснявам
То май как ще изглежда коронката не зависи от стоматолога, а от зъботехника. Явно зъботехника си е оставил ръцете, ама тя пък да не работи с некадърници...

# 1 102
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Здравейте! Предстои ми да ми слагат мост при д-р Едрева.Забелязах че взима доста малко за металокерамична корона (140лв).Някой има ли отзиви от нея за слагането на мостове и коронки? С кой зъботехник работи ? Изчетох по-голямата част от темата и забелязах че доста от вас са доволни от тях. Благодаря !:)
аз имах мост- металокерамика от  техния кабинет след 2 години употреба го махнах , а бях дала 600 лв , които отидоха на вятъра
счупи ли се ?? А след това къде си направи нов и доволна ли си ? Simple Smile
не ,не се счупи но беше много грозен, стоеше много не естествено ,  в последствие реших да си сложа импланти на липсващите 2 зъба , върху тях се слагат и коронките ,струваха ми/коронките/220 лв на зъб но до сега никой не може да разбере че това не са моите зъби , а и се усмихвам на воля без да се притеснявам
То май как ще изглежда коронката не зависи от стоматолога, а от зъботехника. Явно зъботехника си е оставил ръцете, ама тя пък да не работи с некадърници...
Явно не им е добър зъботехника , но мене лично не ме касае с кого работи , въпроса е да стане качествено, а пък стоматолога е лицето, което носи отговорността и той обира накрая всичко

# 1 103
  • Мнения: 0
Здравейте! Предстои ми да ми слагат мост при д-р Едрева.Забелязах че взима доста малко за металокерамична корона (140лв).Някой има ли отзиви от нея за слагането на мостове и коронки? С кой зъботехник работи ? Изчетох по-голямата част от темата и забелязах че доста от вас са доволни от тях. Благодаря !:)
аз имах мост- металокерамика от  техния кабинет след 2 години употреба го махнах , а бях дала 600 лв , които отидоха на вятъра
счупи ли се ?? А след това къде си направи нов и доволна ли си ? Simple Smile
не ,не се счупи но беше много грозен, стоеше много не естествено ,  в последствие реших да си сложа импланти на липсващите 2 зъба , върху тях се слагат и коронките ,струваха ми/коронките/220 лв на зъб но до сега никой не може да разбере че това не са моите зъби , а и се усмихвам на воля без да се притеснявам
То май как ще изглежда коронката не зависи от стоматолога, а от зъботехника. Явно зъботехника си е оставил ръцете, ама тя пък да не работи с некадърници...
Явно не им е добър зъботехника , но мене лично не ме касае с кого работи , въпроса е да стане качествено, а пък стоматолога е лицето, което носи отговорността и той обира накрая всичко

Правилно.Важно е да стане качествено ,за това в Понеделник ще се обадя да ги питам с кой зъботехник работят.Чух че най-добри са http://www.fiadenta.com/ .

# 1 104
  • Варна
  • Мнения: 17 934
Моля препоръчайте ми зъболекар, който работи сравнително безболезнено, качествено, не се чака дълго при него за час, лесен за откриване. Евентуално работи и с читав зъботехник, защото може да се наложи смяна на коронка.
  bouquet

# 1 105
  • Варна
  • Мнения: 154
Аз съм много доволна от д-р Тодоров във Фармадент на ул Ген.Колев. Според мен отговаря на всичките ти изисквания.

# 1 106
  • Мнения: 0
Здравейте, прочетох толкова много имена..........
Някой може ли да каже нещо за д-р Чалъков?

# 1 107
  • Мнения: 11 726
Не ми позволява да ти пратя лично съобщение. Изписва, че не може да бъде намерен такъв потребител. Rolling Eyes

# 1 108
  • Варна
  • Мнения: 1 558
оффф и друг път ми се е случвало,не знам какъв е проблемът ConfusedДай тук,ако ти се пише де Peace

# 1 109
  • Мнения: 11 726
оффф и друг път ми се е случвало,не знам какъв е проблемът ConfusedДай тук,ако ти се пише де Peace
Не, не съм лекувала такива кариеси. Нямам идея и дали има специална цена за тях.
Доколкото помня по ценоразпис имаше за кариес, пулпит, гангрена.
Разликата в цените беше за преден зъб и кътник, и за брой канали.
Може и да пише в ценоразписа в кабинета, ама не съм се заглеждала подробно.
Може да попиташ по телефон какви са цените, но вероятно ще каже, че иска да види зъба и да прецени според състоянието. Предполагам само.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт