Стоматолози- гр. Варна

  • 960 147
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 71
Препоръчайте добър стоматолог в МЦ Младост?
Някой ходил ли е при Дияна Димитрова?

Да, аз ходих, мисля че е добра, що се отнася до елементарни кариеси.
Ако случая е по-сложен, по-добре търси друг зъболекар.

Благодаря! да, за елементарни кариеси става дума и почистване на зъбен камък. Ще дам отзиви след посещението тази събота.

# 1 291
  • Мнения: 990
Здравейте някой може ли да сподели мнението си за д-р Биляна Титева - Лучкова
Благодаря предварително!

# 1 292
  • Мнения: 142
Здравейте някой може ли да сподели мнението си за д-р Биляна Титева - Лучкова
Благодаря предварително!
Мога да споделя, че цените са доста високи...
тя е бременна и май е в майчинство вече

# 1 293
  • Мнения: 1 256
НЕ ХОДЕТЕ ПРИ Д-Р БОЖИЛОВА!!!! ЗАРАДИ НЕЙНИЯ "ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ" СЕГА СЪМ С ГРАНУЛОМ И ТЕЖКА ИНФЕКЦИЯ. ДВА ПЪТИ МИ ПЛОМБИРА ЕДИН И СЪЩ ЗЪБ БЕЗ ДА СЕ СЪОБРАЗИ, ЧЕ МОЖЕ ЕВЕНТУАЛНО ДА ИМА НЯКАКЪВ ПРОБЛЕМ. ДОКАТО НЕ МЕ ЗАБОЛЯ ЗЪБА. И КОГАТО ОТИДОХ ЗА ТРЕТИ ПЪТ, ТЯ МИ КАЗА, ЧЕ ИМАМ ПАРОДОНТОЗА И МИ ИЗПИСА АНТИБИОТИК. А АЗ ВЕЧЕ БЯХ С ПОДУТ ВЕНЕЦ. ДАНО ЗЪБОЛЕКАРКАТА, КОЯТО СЕ ЗАЕ С ЛЕЧЕНИЕТО ДА ГО СПАСИ, ЧЕ ИНАЧЕ МЕ ЧАКА ВАДЕНЕ  newsm45
ТАКА ЧЕ СИ ПОМИСЛЕТЕ ПРЕДИ ДА ОТИДЕТЕ ПРИ Д-Р БОЖИЛОВА. А В ПО ПРЕДНИТЕ ПОСТОВЕ ВИЖДАМ, ЧЕ ИМА И ДРУГИ НЕДОВОЛНИ!

# 1 294
  • Мнения: 11 737
ДАНО ЗЪБОЛЕКАРКАТА, КОЯТО СЕ ЗАЕ С ЛЕЧЕНИЕТО ДА ГО СПАСИ, ЧЕ ИНАЧЕ МЕ ЧАКА ВАДЕНЕ  
Моя зъб не го извадиха, а направих операция. Казва се апикална остеотомия. Може да потърсиш в гугъл за какво става въпрос. По описание звучи страшно, но реално не е нищо особено. Просто трябва добър хирург, за който тези операции са рутина. Премахват се грануломи и кисти и се запазва зъба. В много по-кратък срок протича всичко, отколкото едно лечение. Ако ти кажат, че с лечение няма да стане, потърси мнение на хирург, ако не искаш да вадиш зъба.
Късмет и дано лечението е успешно!

# 1 295
  • Мнения: 1 256
ДАНО ЗЪБОЛЕКАРКАТА, КОЯТО СЕ ЗАЕ С ЛЕЧЕНИЕТО ДА ГО СПАСИ, ЧЕ ИНАЧЕ МЕ ЧАКА ВАДЕНЕ  
Моя зъб не го извадиха, а направих операция. Казва се апикална остеотомия. Може да потърсиш в гугъл за какво става въпрос. По описание звучи страшно, но реално не е нищо особено. Просто трябва добър хирург, за който тези операции са рутина. Премахват се грануломи и кисти и се запазва зъба. В много по-кратък срок протича всичко, отколкото едно лечение. Ако ти кажат, че с лечение няма да стане, потърси мнение на хирург, ако не искаш да вадиш зъба.
Късмет и дано лечението е успешно!

Блгодаря за информацията!

# 1 296
  • Варна
  • Мнения: 451
ДАНО ЗЪБОЛЕКАРКАТА, КОЯТО СЕ ЗАЕ С ЛЕЧЕНИЕТО ДА ГО СПАСИ, ЧЕ ИНАЧЕ МЕ ЧАКА ВАДЕНЕ  
Моя зъб не го извадиха, а направих операция. Казва се апикална остеотомия. Може да потърсиш в гугъл за какво става въпрос. По описание звучи страшно, но реално не е нищо особено. Просто трябва добър хирург, за който тези операции са рутина. Премахват се грануломи и кисти и се запазва зъба. В много по-кратък срок протича всичко, отколкото едно лечение. Ако ти кажат, че с лечение няма да стане, потърси мнение на хирург, ако не искаш да вадиш зъба.
Късмет и дано лечението е успешно!

Искам само да уточня, че апикална остеотомия се прави на вече излекуван зъб, защото ако има микроби в корена (а то има) след апикалната остеотомията мястото, където е била кистата пак ще се инфектира и след 2-3 години отново киста.

# 1 297
  • Мнения: 3
Отново препоръчвам Д-р Таргова.
Работи в МЦ Младост и във Факултета по дентална медицина(дано не греша името) над АГ-то.
Не само добър стоматолог, но и като отношение и обслужване съм доволен.
Не работи по здравна каса, но пък спазва образцова хигиена(за тези, които търсят лекар, който да работи с ръкавици Simple Smile)
В кабинета се влиза с калцуни и се почиства постоянно.
Вече може би повече от 15 год. сме при нея - нямам забележки.
Ех, графикът е претоварен, но пък така е, когато си търсен Naughty

# 1 298
  • Варна
  • Мнения: 170
Здравейте Simple Smile Търся добър зъболекар по ЗК около Електрон или близо в кв Левски. Бях ходила при д-р Русев на ул. Мир,но не останах доволна.

# 1 299
  • Мнения: 11 737
Зад Бурлекс в Левски, доктор Петър Маринов - препоръчвам! Страхотен специалист!
бул. Мадара 21
0887/ 983 738

# 1 300
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Здравейте Simple Smile Търся добър зъболекар по ЗК около Електрон или близо в кв Левски. Бях ходила при д-р Русев на ул. Мир,но не останах доволна.

Д-р Демирев, ул. Еделвайс (Цветния)

# 1 301
  • Варна
  • Мнения: 669
Аз отново подновявам търсенето на стоматолог, който да ми направи мост на 3те зъба. Моля, тези които щяха да си правят есента, да се изкажат с мнение! Simple Smile
Гледам и тази клиника "БиоДентал", на ул.Мир 33 - някой има ли впечатления от там?

# 1 302
  • Мнения: 1
Здравейте! Някой може ли да ми каже на какви цени работи д-р Едрева?

# 1 303
  • Мнения: 8 892
Търся актуална информация за д-р Бозуков. И изобщо препоръки и координати на добър детски стоматолог.

# 1 304
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Кабинетът му не е ли вече на ул. Македония?
Табелката с имената му си е там.

Общи условия

Активация на акаунт