Стоматолози- гр. Варна

  • 960 389
  • 2 782
  •   2
Отговори
# 1 275
  • Варна
  • Мнения: 493
Здравейте, мога ли да помоля за препоръка за детски стоматолог? Синът ми е на 6г, от миналия декември сме ходили 3 пъти при д-р Божилова. Първия път му направи пломба и от тогава два пъти пада. Ходихме пак,  пак я сложи пролетта някъде, и днес без да искам пак му надникнах в устата и видях, че пак е паднала... И не съм сигурна, че искам пак при нея да ходя. Мислех си за това Дентико в Дом Младост, но ако някой има скорошни отзиви за друг детски стоматолог....

Здравейте. Д-р Саня Димитрова не специализира детска стоматология, но често при нея идват деца, който както забелязах нямаха търпение да влязат в кабинета. Тя е много мила, млада и спокойна. Обяснява много, пуска филмчета на децата, за да ги предразположи, показва им как работят уредите и ги запознава с инструментите, които ще ползва. Аз си направих за 2 месеца всички пломби при нея, за някои не ми взе пари, понеже бяха малки по нейните думи. Препоръчвам горещо, само при нея ще ходя вече!
Ето данните за контакт:

http://www.drkovacheva.com/

Успех!

# 1 276
  • Мнения: 46
Здравейте!Изчетох бая от препоръките ви и пак не мога да си избера зъболекар понеже съм голяма пъзла.Много ме е страх (почти фобия), може да се дължи на зъболекарката ми която ми е от дете(заради баща ми седях до преди година, защото била приятелка)...никога не се е съобразявала че ме боли, дори да ме заболи не спира ами ми вика "чакай още малко" и продължава да дълбае!Упойки за нея не съществуваха дори и като си поисках викаше "А, глупости" (или аз греша, или нерви се вадят с упойка?), абе луда работа, а да не говорим , че зъбен камък през живота не ми е махала дори и като съм я питала!
В момента имам проблем със зъб благодарение на моята "любима зъболекарка" и все го отлагам, защото не вярвам на следващия който ще ми бърка в устата...трябва ми много внимателен и позитивен човек.За сега се спрях на д-р Едрев ама още не съм сигурна, искам да си е "моя зъболекар"и за напред!  newsm47

# 1 277
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Моите нерви са вадени с упойка Simple Smile

За абсолютно всичко може да поискаш упойка, така си мисля, защото моя роднина е медицинска сестра и е асистирала на анестезиолог, който е извикан в зъболекарски кабинет за пълна анестезия и то за кариеси.

Това не е единичен случай.

# 1 278
  • Мнения: 46
Еми на мен упойка никога не ми е слагано Grinning какво да кажа...висок праг на болка имам явно Grinning
Нямам думи просто....

# 1 279
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Винаги си искам упойка! И предната ми зъболекарка не обичаше да ги ползва,за да "усещала зъба" при вадене на нерви (предварително умъртвени естествено) Crossing ArmsАми смених я,аз да не съм опитно зайче!
Последно си правих 3 шийни кариеса наведнъж,отново с упойка.Направо си беше супер  Grinning

# 1 280
  • Мнения: 38
Здравейте,
някой може ли да ми даде координати на д-р Иваницова. Също така ако имате впечатления от нейната работа и цени.
Благодаря

# 1 281
  • Мнения: 142
Отзиви за Бъки дент-  д-р Стамен Бакалов  newsm78 newsm78 newsm78

# 1 282
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
elekta ,д-р Едрев е хирург.
Може да се спреш на д-р Едрева. Simple Smile

# 1 283
  • Мнения: 11 737
Мнението ми не е за тази тема, но се надявам на коментари на ЛС относно антибиотик - Клиндамицин 600 мг.
Скрит текст:
Наложи ми се да посетя първа частна стоматология и ми предписаха антибиотика. Помня, че преди години ми бяха предписали същия АБ, но да го пия при нужда (тогава не се наложи), а в случая се налага, защото се подух и преди лечение или вадене на зъба трябва да пия.
Притесниха ме коментарите в интернет (включително във форума) относно страничните реакции: диария, киселини, обриви и подраняване/предизвикване на цикъла (особено последното). Повечето споделят продължително лечение на последствията след прием на този АБ. Приемали ли сте този АБ и как ви понесе? Взела съм си Пробиен саше и Неуробекс.
Като бонус си имам гастродуоденит и Колит. Докторът ме предупреди да си взема пробиотика и В комлекс, защото най-често оплакванията били от страна на стомаха.

# 1 284
  • Мнения: 507
elekta ,д-р Едрев е хирург.
Може да се спреш на д-р Едрева. Simple Smile
А актуални координати на др Едрева знаеш ли?
Преди време се сещам че като четох тук май беше някалва объркана история с координатите.

# 1 285
  • Мнения: 5
Здравейте Simple Smile
Преди месеци посетих Д-р Пенкова (има кабинет на ул.Стара планина - до колхозния пазар)
Нямах никакво време и реших да й се доверя, защото живея съвсем наблизо. Бих искала да Ви споделя, че си дезинфекцираше инструментите със запалката, която ползваше за да си пали и цигарите между процедурите, които ми правеше. Не ми даваше снимките докато не ми излекува зъба. за лечение на корен, който си е здрав ( аз отидох за кариес ) ми взе 150 лева.
Споделям впечатленията си, за да знаете какви лекари има в града. Трябва да четем наистина преди да ходим да се лекуваме. Аз нямах време да си отида при моята лекарка в моя град, от която съм много доволна. Трябваше да си реша проблема, който не беше толкова спешен, но имах 1 ден отпуск и понеже ми е наблизо..

# 1 286
  • Мнения: 11 737
Препоръчайте добър стоматолог в МЦ Младост?
Някой ходил ли е при Дияна Димитрова?

# 1 287
  • Мнения: 71
Здравейте!
Някой може ли да сподели отзиви за д-р Лиляна Павлова в МЦ Младост? Виждам, че има пуснати и ваучери и се колебая дали да се доверя.

Благодаря предварително!

# 1 288
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Препоръчайте добър стоматолог в МЦ Младост?
Някой ходил ли е при Дияна Димитрова?

Да, аз ходих, мисля че е добра, що се отнася до елементарни кариеси.
Ако случая е по-сложен, по-добре търси друг зъболекар.

# 1 289
  • Мнения: 11 737
Не мога да не споделя мнение за дентален доктор - хирург Читалова. На първо място - изключителен ЧОВЕК, след това страхотен доктор и хирург.
За каквато и да е дентална операция, вече бих се доверила само на нея. Препоръча ми я стоматолог (също препоръчван в темата - доктор Петър Маринов (страхотен човек и доктор) и се озовах в клиниката ѝ по спешност и съм много доволна от операцията, от целия персонал, от стерилността, от всичко.
Препоръчвам!

dolly, благодаря за мнението. Пробвах да си запиша час при нея, след като моят доктор също нямаше часове за 2 седмици напред, ама при нея явно също много се чака. Имаше часове за след 3 седмици. Но се радвам, че се насочих към доктор Петър Маринов който ме прие по спешност веднага и вече съм оперирана от доктор Читалова.

Последна редакция: вт, 13 яну 2015, 14:15 от Merelenda

Общи условия

Активация на акаунт