Стоматолози- гр. Варна

  • 956 483
  • 2 777
  •   2
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 292
Аз сега съм с временен пластмасов мост, цената му е 20 лв  на коронка, можело да си стоя с него во веки веков..., а един познат ми каза, че той не бил доволен от скъпия си керамичен мост, махнал го и сега от година и половина си ходи с временен, че му е много удобен и хубав. ...
Ей това е идея! Аз четох разни материали, че металът в устната кухина е вреден за здравето, но нямам толкова пари за чиста керамика, цирконий и тям подобни. Долният ми мост е 11 зъба - от вътрешната страна са метални от външната - бели. А горните ми мостове са металокерамика и те са десетина зъба.

# 1 261
  • Мнения: 4
не знам за вас, мами, но аз наистина открих моята зъболекарка Simple Smile както по-рано писах - ходих при д-р Маджова, а вече имам и нова пломба Simple Smile много съм доволна. дано повече млади лекари остават в България, за да има кой да ни лекува  Grinning
Моля за координати Hug
Има ли много пациенти, чака ли се, цени...

не се чака, защото е с предварително запазени часове. но задължително й звънни, защото има записани часове за една седмица напред Simple Smile на мен поне така ми запазва часове, за да съм сигурна. телефон имам само - 0887191113, на който звъня. цени - на мен ми е чистила само зъбен камък - 50 лв, и ми прави 2 пломби - едната 60лв, а другата беше 70, защото ми изгради почти целия зъб и беше по-сложно. Хубавото е , че отиваш да си платиш на касата и ти дават касов бон  Peace нещо, което не бях виждала досега. Все съм давала пари на ръка...които кой знае дали си ги отчитат после...

# 1 262
  • Варна
  • Мнения: 1 557
Скрит текст:
Момичета,някой да има впечатления от Стоматологични кабинети "РАЧЕВИ"-цени,качество и от кой специалист евентуално?
Това е моят зъболекар, прави ми мостовете преди 10 години. Още си ги нося.  Peace
dandree
Благодаря за мнението  Peace ММ вече го посети и също е доволен (за сега  Simple Smile ) Аз също смятам да отида скоро.

# 1 263
  • Мнения: 8
Моят избор е Дентална клиника Аспрадент..А знам, че никога не греша в преценката си!:))
Пациентка съм от началото на м. Септември с приоритет вадене на две зъбчета...на етап съм лечение, след което следва Естетика.С удоволствие, нетърпение и настроение посещавам любимия си кабинет No 4.
За мен Д-р Алексиева е не само моят личен ЗъбоЛЕКАР, а и Дама, личност -достойна за Уважение!!! Simple Smile)))

Благодаря и на сестра Диди Неделчева..Simple Smile))


# 1 264
  • Мнения: 5
Здравейте! Аз искам да изразя разочарованието си от д-р Илко Ковачев , бул.Владислав Варненчик 126.Два пъти ми се наложи да го посетя за различни проблеми като след това ми се налагаше многократно да го посещавам за рекламация!Последното ми посещени ми докара изключителни усложнения, с които до момента все още не мога да се справя!Препоръчва да се правят неща, които са в негова полза, а не в полза на пациента! Вдига телефона само на определени пациенти, а тези които знае че му звънят за рекламация не отразява и не отговаря на обажданията!За мен лично това не е коректно поведение на стоматолог!Съвета ми е да не го посещавате!

# 1 265
  • Мнения: 1 377
Мнение за д-р Хайг Баронян? Кабинетът му е в района на Нептун, близо до Кардиологичния център на Дрин.

# 1 266
  • Мнения: 2
Izvinqvaite za latinicata, no nqmam kirilica....Nqkoi moje li da mi dade mnenie za d-r Stamen Bakalov. na ul.Marin Drinov, zad obsthinata.....imal brat zabotehnik i za tova cenite sa normalni. No nqkoi znaeli kachestvoto na d-r Bakalov

# 1 267
  • Мнения: 11 702
Peace
По този повод да споделя,че преди няколко дена отново бяхме в чуденка къде и при кой стоматолог (за мъжа ми).Сетих се за препоръчания в темата д-р Светослав Гроздев,който работи в МЦ Младост.ММ се обади за час (беше четвъртък или петък),като питаше за следващата седмица.Отговорът беше,че цялата седмица е свободна,когато искал Rolling EyesММ съответно си записа час ,но в последствие се отказа.Не му се стори нормално(а и на мен),уж добър специалист,а всичко да му е свободно..Всички знаем колко е заета програмата на един добър лекар.В рамките на нормалното е да има свободен час след 2-3-4 седмици.Разбирам да пропадне някакъв час и за това да се освободи ,но в другия случай..При ММ става въпрос за зъб,който е в доста лошо състояние и няма място за експерименти.
За това моля,ако има някой,който наистина е доволен от даден стоматолог,да сподели  Praynig
Искам да е внимателен,да работи с добър зъботехник и по възможност по ЗК.
Предварително благодаря,ако има някоя добра душа да сподели  Party Hug


Понеже аз съм препоръчала стоматолога, мога само да кажа, че на база свободни часове не би следвало да се правят такива изводи. Поне според мен.
От 8 или 9 години съм му пациент и никога досега не ми е казвал по телефон, че цяла седмица му е свободна и може да ме запише, когато пожелая. Де такъв късмет!  Laughing
Често се случва да работи и събота и неделя, уж не работи в почивните дни, но и доста до късно и често последен остава на етажа.
Препоръчах го от гледна точка на работата му. Това което е направил си стои. Това което е поправил от други стоматолози - пак си стои. От тази гледна точка го препоръчах, както на мен ми беше препоръчан.

Дано да сте намерили добър стоматолог, от който да сте доволни. Това е най-важното.  Simple Smile

По повод по-сериозни манипулации или спасяване на зъб, също съм доволна от доктор Ани Такворян. Кабинетът ѝ е на ул. "Тулча" № 11
Скъпо работи, но ми спаси зъб който искаха да вадят двама хирурзи в клиника Динкова във Варна.
Насочих се към докторката когато доктор Гроздев беше в отпуск и съм много доволна. Взима по-скъпо, но не съжалявам. Двама доктори потвърдиха перфектната и работа след снимки на лечението на зъба след години, когато трябваше да правя мост, който така и не съм направила все още.

Последна редакция: чт, 27 ное 2014, 14:26 от Merelenda

# 1 268
  • Варна
  • Мнения: 1 557
Merelenda благодаря ти  Hug
Надявам се,че не съм те засегнала.
Вече оправихме най-проблемния зъб (беше с болки).За съжаление има още два,които са само на корен и вече двама стоматолози казаха,че няма начин да се спасят Confused
На теб какъв зъб ти е спасила Ани Такворян?

# 1 269
  • Мнения: 11 702
Изобщо не си ме засегнала.  Hug

Относно зъба който ми спаси доктор Ани Такворян, ще ти пиша на лични, че да не спамя в темата.

# 1 270
  • Мнения: 385
Подкрепям мнението за д-р Алексиева от Аспрадент. Много съм доволна, както от работата й, така и от вниманието и отношението.

# 1 271
  • Варна
  • Мнения: 2 259
Случайно разбрах, че д-р Бозуков си е сменил кабинета.Разбрах, че е на ул. Македония, но ако някой има по-точни координати ще съм благодарна да ги сподели.

# 1 272
  • Варна
  • Мнения: 10 444
Знам един кабинет, на който минимум от една година има табелка с неговото име - в края на Македония е, този край, който почти излиза на ул. Отец Паисий.

Подминавате Стария Чинар и още 100на метра нагоре.

# 1 273
  • Варна
  • Мнения: 2 259
Знам един кабинет, на който минимум от една година има табелка с неговото име - в края на Македония е, този край, който почти излиза на ул. Отец Паисий.

Подминавате Стария Чинар и още 100на метра нагоре.
Благодаря.Дори не знаех, че има кабинет там.Последно преди 2м. ходих, но си беше в Дент. факултет.

# 1 274
  • Мнения: X
Здравейте, мога ли да помоля за препоръка за детски стоматолог? Синът ми е на 6г, от миналия декември сме ходили 3 пъти при д-р Божилова. Първия път му направи пломба и от тогава два пъти пада. Ходихме пак,  пак я сложи пролетта някъде, и днес без да искам пак му надникнах в устата и видях, че пак е паднала... И не съм сигурна, че искам пак при нея да ходя. Мислех си за това Дентико в Дом Младост, но ако някой има скорошни отзиви за друг детски стоматолог....

Общи условия

Активация на акаунт