Стоматолози- гр. Варна

  • 958 561
  • 2 780
  •   3
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 8 890
Благодаря. Почвам след малко да звъня.

# 1 306
  • Варна
  • Мнения: 2 576
д-р Бозуков детски стоматолог ли е?
Ако е детски, моля за координати и телефон за връзка!
Благодаря!

П.П.Извинявам се  ако е коментирано!

# 1 307
  • Мнения: 8 890
0888 93 21 09 д-р Бозуков /това от тази тема от март'2013/

Но аз записах при д-р Илиева час.

# 1 308
  • Варна
  • Мнения: 10 513
Разбрах за него, че също преглеждал деца, безплатно, в Денталния факултет.
Казаха ми да отида към 17ч и да чакам.
Забравих на кой етаж и номер на кабинет, но може да се пита охраната.
Дали може всички дни да го дебнеш да посмее да излезе от кабинета, също така и не разбрах Simple Smile

# 1 309
  • Мнения: 8 890
Снощи видях проблем на едно зъбче на дъщеря ми и по някакъв късмет идната седмица сме в България, но само за седмица. Нямам време за дебнене и чакане. Mr. Green Стиснете ни палци да позволи да й го оправят.

# 1 310
  • Варна
  • Мнения: 313
Да питам, че за пръв път ще ходим на детски стоматолог и не ми е ясно.... трябва ли направление и от личния лекар ли се взима, за да е прегледа на детето безплатен?

Извинявам се за офф-а.

# 1 311
  • Варна
  • Мнения: 613
не се взима направление, отива се със синята здравна книжка и трябва стоматолога да работи със ЗК

# 1 312
  • Варна
  • Мнения: 313
Благодаря за бързия отговор. Предполам, че имаш предвид моята синя книжка.

# 1 313
  • Варна
  • Мнения: 10 513
Не. На детето синята книжка.

# 1 314
  • Мнения: 5
Здравейте,
Мога ли да помоля за мнение за д-р Душев. Видях, че във форума има, но то е от 2010г. Ако някой има по-пресни впечатления може ли да сподели. Става въпрос за вадене на кътник, на който преди много години са извадени нервите, а каналите не са запълнени добре, но досега не беше правил проблем. Просто сега се отчупи половината зъб, отвориха го, но отново не могат да проходят добре каналите и ме посъветваха да го извадя.

# 1 315
  • Мнения: 507
Някой има ли мнение за доктор Огнян Смуков, няма значение какво е мнението.......

# 1 316
  • Мнения: 11 718
Някой има ли мнение за доктор Огнян Смуков, няма значение какво е мнението.......
Приятелка ми го препоръча като много добър стоматолог. Не съм го посещавала все още.

# 1 317
  • Мнения: 1

ЗДРАВЕЙТЕ!ИМАМ ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ.ТРЯБВА ДА СИ НАПРАВЯ 6 ЗЪБА МЕТАЛОКЕРАМИКА,НО  НЕЗНАМ НА КОЙ ДОКТОР ДА СЕ ДОВЕРЯ.АЗ ИМАМ 6 ЗЪБА ОТ ПРЕДИ 15ГОД ,КОИТО ИЗГЛЕЖДАТ УЖАСНО А И ВЕНЦИТЕ СА МИ ВЪЗПАЛЕНИ ОТ ЛОШАТА КЕРАМИКА.МОЛЯ ЗА СЪВЕТ!ХОДИХ В ЛАБОРАТОРИЯ ФИАДЕНТА ,НО МНОГО СКЪПО МИ СЕ СТРУВА.НЯКОИ ИМА ЛИ МНЕНИЕ ЗА Д-Р МИНЕВА?

# 1 318
  • Варна
  • Мнения: 10 513
Фиадента се водят едни от най-добрите на пазара.

# 1 319
  • Варна
  • Мнения: 3 953

ЗДРАВЕЙТЕ!ИМАМ ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ.ТРЯБВА ДА СИ НАПРАВЯ 6 ЗЪБА МЕТАЛОКЕРАМИКА,НО  НЕЗНАМ НА КОЙ ДОКТОР ДА СЕ ДОВЕРЯ.АЗ ИМАМ 6 ЗЪБА ОТ ПРЕДИ 15ГОД ,КОИТО ИЗГЛЕЖДАТ УЖАСНО А И ВЕНЦИТЕ СА МИ ВЪЗПАЛЕНИ ОТ ЛОШАТА КЕРАМИКА.МОЛЯ ЗА СЪВЕТ!ХОДИХ В ЛАБОРАТОРИЯ ФИАДЕНТА ,НО МНОГО СКЪПО МИ СЕ СТРУВА.НЯКОИ ИМА ЛИ МНЕНИЕ ЗА Д-Р МИНЕВА?
Препоръчвам д-р Николай Анастасов
ул. "Марко Балабанов" № 28, ет. 1, ап. 1
052 610795, 610793

Общи условия

Активация на акаунт