Стоматолози- гр. Варна

  • 959 417
  • 2 780
  •   2
Отговори
# 1 320
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Някой има ли отзиви за д-р Молдованова?

Или да препоръча добър зъболекар в района на Чаталджа, който работи със ЗК и издава фактури.

# 1 321
  • Варна
  • Мнения: 358
Д-р Табаков работи със ЗК. Кабинета му е до Пикадили Чаталджа. Само с фактурите не знам как стоят нещата... Simple Smile

# 1 322
  • Варна
  • Мнения: 669
Сега видях, че тези Биодентал имат и зъботехническа лаборатория с био-продукти, повечето от които изобщо не са ми ясни какво представляват.... С нея работи и Д-р Ботев. Чудя се при кого да отида?! newsm78

# 1 323
  • Мнения: 3 927
Здравейте, имам една странна молба. Искам да се прегледам при друг зъболекар за второ мнение. Моят зъболекар ме наплаши много и се замислих дали е толкова страшно положението или иска да спечели някой лев повече от мен. Бихте ли препоръчали Вашия зъболекар като специалист с опит, който би направил консулт на друг пациент? И кой е той? Благодаря.
Странно ми е да търся препоръка във форум, но се престраших.

# 1 324
  • Варна
  • Мнения: 669
Taneto, напоследък в тази тема няма много активност за съжаление...
И аз исках мнение, но явно пациентите на тези клиники не пишат във форума. За това реших да рискувам и си записах час. Ще си изградя мнение лично  Mr. Green Напоследък не ми върви особено със зъболекари, но продължавам да рискувам.
По повод на молбата - според мен всеки може да ходи свободно където пожелае, при когото пожелае на прегледи. Надали някой би отказал нов пациент, пък било и то само за консултация. И без това ЗК не покрива особено много процедури, навсякъде си плащаме Peace Но ако кажеш на един доктор какво е казал друг доктор и поискаш това на другия, тогава може да настане конфликт  Wink

# 1 325
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Последните няколко пъти ходих при д-р Евгени Кючуков. Кабинета се намира над пазара за цветя на Чаталджа. Доволна съм. Работи със здравна каса.

# 1 326
  • Варна
  • Мнения: 63
Здравейте, моля който има някакви отзиви за Д-р Дечева и Д-р Куюмджиев, които имат кабинет във Виница, да сподели

# 1 327
  • Варна
  • Мнения: 10 548
Нашето семейство сме пациенти на д-р Елица Алексиева. Доволни сме.

http://www.aspradent.com/

# 1 328
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Сега видях, че тези Биодентал имат и зъботехническа лаборатория с био-продукти, повечето от които изобщо не са ми ясни какво представляват.... С нея работи и Д-р Ботев. Чудя се при кого да отида?! newsm78

За др Ботев само лоши отзиви съм чела дано не сте се записала при него  Peace

# 1 329
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Здравейте, имам една странна молба. Искам да се прегледам при друг зъболекар за второ мнение. Моят зъболекар ме наплаши много и се замислих дали е толкова страшно положението или иска да спечели някой лев повече от мен. Бихте ли препоръчали Вашия зъболекар като специалист с опит, който би направил консулт на друг пациент? И кой е той? Благодаря.
Странно ми е да търся препоръка във форум, но се престраших.

Aко искaш пробвaй при д-р Демирев, ул.Еделвaйс. Поне ти е в квaртaлa. Aз при него съм от години и дъщерятa го хaресвa Simple Smile

# 1 330
  • Варна
  • Мнения: 669
Сега видях, че тези Биодентал имат и зъботехническа лаборатория с био-продукти, повечето от които изобщо не са ми ясни какво представляват.... С нея работи и Д-р Ботев. Чудя се при кого да отида?! newsm78
За др Ботев само лоши отзиви съм чела дано не сте се записала при него  Peace
Не, в самата клиника Биодентал се записах. При.... д-р Гагов май беше Peace

# 1 331
  • по морето
  • Мнения: 188
Д-р Табаков работи със ЗК. Кабинета му е до Пикадили Чаталджа. Само с фактурите не знам как стоят нещата... Simple Smile
Наско Пешев работи със ЗК и издава фактури.

# 1 332
  • Варна
  • Мнения: 313
Аз бих препоръчала д-р Хорозова, много съм доволна от нея, а и цялото ми семейство ходи от години при нея. Поне си разбира от работата. Кабинета и е близо до Пикадили център и ул. Пирин. Ако някой иска, да ми пише на лични да пратя телефона й.

# 1 333
  • Мнения: 1 256
Аз съм доволна от д-р Ирена Георгиева . Преглежда в университетски медико-дентален център Варна. Спаси ми 1 зъб, който беше с гангрена.

# 1 334
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Моля предложете ми Добър ортодонт за дете на 4 г .
Разбрах че по зк има в стоматология та.

Общи условия

Активация на акаунт