Стоматолози- гр. Варна

  • 960 144
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 502
Аз съм му пациентка от около година и нещо, и мога да кажа, че качеството си струва всяка стотинка  Peace Особено, ако имате тежки пародонтални проблеми

# 1 411
  • Мнения: 1 256
Е това с неизмитите зъби наистина ме озадачи  Grinning Определено я отписвам като вариант тази Докторка. Трябва ми добър специалист за вадене на мъдрец, който взе да ми натиска костта назад.

Дияна, пиши след като минеш прегледа.

# 1 412
  • Мнения: 21
Въпрос : предстои ми оперативно вадене на мъдреци под венозна упойка.. но така като гледам ще съвпадне с цикала ми . проблем ли е според вас ?

# 1 413
  • Мнения: 1 256
Въпрос : предстои ми оперативно вадене на мъдреци под венозна упойка.. но така като гледам ще съвпадне с цикала ми . проблем ли е според вас ?

Май не е много добре. При кой лекар ще ходиш? Може ли него да питаш или ти е неудобно?

# 1 414
  • Мнения: 507
Аз съм му пациентка от около година и нещо, и мога да кажа, че качеството си струва всяка стотинка  Peace Особено, ако имате тежки пародонтални проблеми

Би ли казала някаква цена на каквато услуга пожелаеш при него, ако прецениш може и на лични.
Аз съм наясно само с цената на прегледа,   височка е, да.....

# 1 415
  • Мнения: 502
на лични   Peace

# 1 416
  • Мнения: 36
Предстои ми да сменям няколко зъба с металокерамика. Препоръчайте добър стоматолог който да работи с добри зъботехници и някой който да се грижи до последно за зъба, не да иска при най малкия проблем да го заменя с керамика или нещо от сорта?

# 1 417
  • Мнения: 7
Знаете ли актуални данни за доктор едрева ,че не намирам никъде, а както виждам е много хвалена.

# 1 418
  • Мнения: 17
Е това с неизмитите зъби наистина ме озадачи  Grinning Определено я отписвам като вариант тази Докторка. Трябва ми добър специалист за вадене на мъдрец, който взе да ми натиска костта назад.

Дияна, пиши след като минеш прегледа.

Във Вторник (27.10) съм при д-р Алексиева след това ще напиша отзиви. Междувременно освен горния мъдрец, който подпира костта сега ми никне и долен, който избутва зъбите. Голям купон ще падне....  #Crazy newsm78

# 1 419
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Д-р Едрева
 ул. "Цар Асен" № 14 ;
Телефон: 052 611211

# 1 420
  • Мнения: 1 256
Е това с неизмитите зъби наистина ме озадачи  Grinning Определено я отписвам като вариант тази Докторка. Трябва ми добър специалист за вадене на мъдрец, който взе да ми натиска костта назад.

Дияна, пиши след като минеш прегледа.

Във Вторник (27.10) съм при д-р Алексиева след това ще напиша отзиви. Междувременно освен горния мъдрец, който подпира костта сега ми никне и долен, който избутва зъбите. Голям купон ще падне....  #Crazy newsm78

Ох, съжалявам много. Много са гадни тия мъдреци. Ще стискам палци всичко да мине много лесно и без болка. Ще чакам хубави новини.

# 1 421
  • Варна
  • Мнения: 669
Във Вторник (27.10) съм при д-р Алексиева след това ще напиша отзиви. Междувременно освен горния мъдрец, който подпира костта сега ми никне и долен, който избутва зъбите. Голям купон ще падне....  #Crazy newsm78
А болка някаква има ли? Защото аз наскоро открих, че и на мен са започнали да ми никнат мъдреците /на 36 г. - да помъдрея по-добре късно, отколкото.../, но нищо не усещам. Знам, че са ми настрани и подпират другите, от панорамни снимки на цялата уста, но всичко ми е ок.

# 1 422
  • Мнения: 17
Във Вторник (27.10) съм при д-р Алексиева след това ще напиша отзиви. Междувременно освен горния мъдрец, който подпира костта сега ми никне и долен, който избутва зъбите. Голям купон ще падне....  #Crazy newsm78
А болка някаква има ли? Защото аз наскоро открих, че и на мен са започнали да ми никнат мъдреците /на 36 г. - да помъдрея по-добре късно, отколкото.../, но нищо не усещам. Знам, че са ми настрани и подпират другите, от панорамни снимки на цялата уста, но всичко ми е ок.
Ами аз "цирка" с тези мъдреци го играя вече 4 години. Първия проблем се появи с долен десен (много болка, много мъки) тогава ходих при трима Лицево челюстни хирурзи, никой не се нави да го извади и той си се намести и мъките спряха. Проблема беше именно, че натискаше зъбите и че челюстта ми е прекалено малка и няма място за тези "Мъдри" изчадия.
Сега със горния, който натиска костта боля най-много. 7 дни не можех да си отворя устата, а яденето беше някакъв пълен ужас.  За сега нещата се поуспокойха, но не се знае до кога. Всяка година правя панорамна снимка за да видя на къде са тръгнали този път. Долните така и не поникнаха, някъде вътре си намериха място и само понякога се обаждат . А горните и двата вече са избили и се чудят къде да се дянат. Искрено се надявам да ми ги извадят и да се свърши.

Последна редакция: пн, 26 окт 2015, 19:52 от Даяна Тодорова

# 1 423
  • Мнения: 1 256
Даяна, късмет утре! И дано да не е много болезнено.

# 1 424
  • Мнения: 636
Да ви кажа аз тотално се обърках вече , прочетох доста назад темата и в интернет рових ....Е няма ли добър зъболекар в тази Варна  ooooh!
Аз посещавах д-р Ивайло Василев , но кабинета му е затворен  newsm78
Кажете моля ви къде да ида?Искам да има и лазер за лечение на кариеси.

Общи условия

Активация на акаунт