Стоматолози- гр. Варна

  • 960 026
  • 2 782
  •   4
Отговори
# 1 620
  • Варна
  • Мнения: 615
Моля за мнение за подходящ зъболекар за вадене на млечен, неклатещ се зъб на дете по препоръка на ортодонт.

# 1 621
  • Мнения: 62
Здравейте ,обмислям да посетя д-р Александър Матев имате ли някакви впечатления от него ?

# 1 622
  • Мнения: 162

Искам да попитам някой чувал ли е или посещавал зъболекар, който безопасно да премахва амалгамени пломби, защото след като премахнаха едната ми се натрових, понеже не бях наясно, че е толкова опасно, а и си беше махната като нещо съвсем безопасно. Трябва да си махна и другата и след като се информирах, че си има протокол за предпазване на пациента при подобна процедура, се чудя към кого да се обърна.

Старите амалгамени пломби се премахват чрез изпиляване. За да не се погълнат, най-добрия вариант е това да стане с кофердам.  Така се гарантира, че всички отпилки ще бъдат събрани с аспирацията.

Точно това четох и аз- поставят се очила и кофердам на пациента, добра вентилация и аспиратор по време на пиленето. Понеже при мен нищо от това не се случи.. исках да не повторя грешката и да питам към кого да се обърна?

# 1 623
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Записвам се да ви чета  bouquet

# 1 624
  • Мнения: 273
Дайте отзиви за клиника Чаушев-Варна и за д-р Мирчев?

# 1 625
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Моля за мнение за подходящ зъболекар за вадене на млечен, неклатещ се зъб на дете по препоръка на ортодонт.
При кой ортодонт водехте детето на преглед? При дъщеря ми, новият зъб беше поникнал зад млечния, и сега е много навътре в редицата.

# 1 626
  • Варна
  • Мнения: 615
При Арнаутска младша

# 1 627
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Аз съм много доволна от моята зъболекарка, мисля, че и с дечица работи.

Д-р Демирова

# 1 628
  • Мнения: 60
Моля за мнение за подходящ зъболекар за вадене на млечен, неклатещ се зъб на дете по препоръка на ортодонт.
При кой ортодонт водехте детето на преглед? При дъщеря ми, новият зъб беше поникнал зад млечния, и сега е много навътре в редицата.

Др Бъчваров също е много добър ортодонт

# 1 629
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Благодаря ви!

# 1 630
  • Мнения: 502
Здравейте ,обмислям да посетя д-р Александър Матев имате ли някакви впечатления от него ?
Малко закъсняло мнение, но - препоръчвам с две ръце. Спокоен, компетентен, внимателен, педантичен в работата си. Обяснява какво и защо прави. И най-вече - след работата му не сме имали оплаквания в последствие. Peace

# 1 631
  • Мнения: 162
Бихте ли ми дали препоръка за парадонтолог или стоматолог, който се занимава с лечение на венци?

# 1 632
  • Мнения: 1
Здравейте, бихте ли дали координати на добър зъболекар, с професионално и внимателно отношение. Насочиха ме към Калина Вичкова и Георги Марулев - има те ли мнение за тях?

И още един въпрос - ортодонт за възрастни на територията на Варна, Шумен или Добрич?? преместих се от друг град и много ми е нужен спесиалист тук. Sad

Благодаря!

# 1 633
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Аз съм много доволна от зъболекар от д-р Демирова http://dentist.yankov.net/

# 1 634
  • Мнения: 1
Отзиви за Д-р Мила Стоянова?

Общи условия

Активация на акаунт