Стоматолози- гр. Варна

  • 1 079 760
  • 2 945
  •   1
Отговори
# 2 925
  • Варна
  • Мнения: 642
Да споделя негативен опит.
Имах глупостта в рамките на два месеца да направя две пломби при две млади зъболекарки. След всяка една от пломбите - само почистване и веднага поставяне на пломба, имах неприятна чувствителност в нерва на зъба около седмица. При втората освен тази чувствителност, която прилежно изчаках седмица, започнаха болки и в съседен зъб. След като потърсих последваща помощ в кабинет с години опит, се оказа, че последната ми пломба е оставена по-висока, въпреки ясните маркери и това изкривява захапката и долните зъби се удрят в този напълно здрав съседен зъб.
Както и да е, подведох се по - уж по-добра апаратура, по-актуални знания, по-бързо слагане на пломба (всичко в рамките на един ден). Няма да казвам имена, след години въпросните зъболекарки, може би ще натрупат опит и умения, но явно доста клиенти до тогава ще трябва да го отнесат Sad

# 2 926
  • Мнения: 826
Безмислен пост! Казвайте направо имената на докторките.

# 2 927
  • Варна
  • Мнения: 20 233
Да споделя негативен опит.
Скрит текст:
Имах глупостта в рамките на два месеца да направя две пломби при две млади зъболекарки. След всяка една от пломбите - само почистване и веднага поставяне на пломба, имах неприятна чувствителност в нерва на зъба около седмица. При втората освен тази чувствителност, която прилежно изчаках седмица, започнаха болки и в съседен зъб. След като потърсих последваща помощ в кабинет с години опит, се оказа, че последната ми пломба е оставена по-висока, въпреки ясните маркери и това изкривява захапката и долните зъби се удрят в този напълно здрав съседен зъб.
Както и да е, подведох се по - уж по-добра апаратура, по-актуални знания, по-бързо слагане на пломба (всичко в рамките на един ден). Няма да казвам имена, след години въпросните зъболекарки, може би ще натрупат опит и умения, но явно доста клиенти до тогава ще трябва да го отнесат Sad
Akо няма да казвате имена, ще го отнесат всички млади докторки.

# 2 928
  • Мнения: 826
От какво толкова се притеснявате да пишете имена? А зъболекърите защо не се притесняват да вземат по 80-90 Е за пломба?

# 2 929
  • Варна
  • Мнения: 642
Негативен отзив -
Злати Търсанкова  - LEGE ARTIS
Атанаска Няголова - Университетски медико-дентален център

# 2 930
  • Варна
  • Мнения: 353
Търся препоръки, бих искала всичко да се случи на едно място, ако е възможно! На 24г съм по принцип искам да слагам алайнери, но преди това ще трябва да се направят други неща - кариеси най-вероятно, вадене на мъдреци (така съм чувала, че трябва преди алайнерите).
Спряла съм се на Чаушеви (удобна ми е локацията и работното време) и Ивелина Банчева (identity)
Чаушеви май не предлагат алайнери или поне не намирам в сайта им информация за това, но и работното им време ми харесва.
Не знам, объркана съм, но искам да се задействам с оправянето на зъбите!

# 2 931
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 170
Търся препоръки, бих искала всичко да се случи на едно място, ако е възможно! На 24г съм по принцип искам да слагам алайнери, но преди това ще трябва да се направят други неща - кариеси най-вероятно, вадене на мъдреци (така съм чувала, че трябва преди алайнерите).
Спряла съм се на Чаушеви (удобна ми е локацията и работното време) и Ивелина Банчева (identity)
Чаушеви май не предлагат алайнери или поне не намирам в сайта им информация за това, но и работното им време ми харесва.
Не знам, объркана съм, но искам да се задействам с оправянето на зъбите!
Д-р Банчева
Клиниката работи и в събота, и всичко се случва на едно място, от -до.

# 2 932
  • Мнения: 3 169
Аз съм вадила два напълно ретинирани мъдреци при П.Чаушев препоръчвам с 2 две ръце.

# 2 933
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 170
Ако е само за вадене на мъдрец, всеки хирург ще го извади. Но за лечение, снимки, алайнери, мисля че клиниката на др. Банчева е по добрия избор пред Чаушеви които лежат на стари лаври, но взимат по новите цени.

# 2 934
  • Мнения: 599
За почистване на зъбен камък и пародонтално лечение/ може би шиниране на подвижни зъби/ кои да избера - Дентален център Булдент или Стоматологична практика Д-р Бодичева? Имат ваучери в грабо да започна първо с почистването и после лечението. Четох добри отзиви и за двата.

# 2 935
  • Варна
  • Мнения: 642
Може ли препоръка за имплантолог?
Насочила съм се към Медико-денталния евентуално

# 2 936
  • Мнения: 191
Може ли препоръка за имплантолог?
Насочила съм се към Медико-денталния евентуално

Аз слагах там в МД, при др Папанчев преди 4 години. Доволна съм, веднъж ми се беше възпалил венеца около импланта (засегнала храна) и веднага реагира.

# 2 937
  • Варна
  • Мнения: 642

Каква е самата процедура по поставянето - 3д скенера, ваденето на зъба, слагането на имплант и коронка, всичко при него ли става?
И как си поддържате импланта? Правите ли периодично някакво почистване?
И на коя марка се спряхте?

# 2 938
  • Варна
  • Мнения: 12 271
Две колежки слагаха импланти при Папанчев и мисля, че бях доволни, но едната се премести при друг, защото цената й идваше много висока.

# 2 939
  • Мнения: 191
Елиз, аз нямах вадене на зъб, защото зъба го няма от преди 18-19 години. Не са ме питали за марка, явно работи само с една. Направих 3д скенера, после обратно пти док за консултация и насрочване на дата на поставяне. Почиствам както моите зъби, винаги с конец. Коронката може където искаш, той май не поставя.

Общи условия

Активация на акаунт