Стоматолози- гр. Варна

  • 959 966
  • 2 782
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 312
И аз съм доволна от Читалова.
Ползвам и услугите от много години,още работеше срещу Комина в една гарсониера.
Правила ми е операция на разкривен като котва мъдрец,голям зор беше,но жената се справи.

# 91
  • Мнения: 19

  Здравейте, днес се регистрирах и се надявам на добър съвет относно стоматолог. Реших да сменя досегашната си стоматоложка поради ред причини, ще спомена само липсата на хигиена. Освен това ме съмнява, че понякога нарочно не си доизпипва работата, че скоро пак да ходя при нея.

  След нея съм посетила само клиниката на д-р Кунева. Там ми чистиха зъбен камък, за друго нямам впечатления. Но е и много скъпо  Rolling Eyes

  На няколко места в нета попаднах на името на д-р Румяна Хорозова, бихте ли ми казали дали наистина е добър специалист, дали се чака при нея (имам предвид вече като имаш час!), цени...

   Приемам и други съвети, просто се притеснявам да не попадна от трън та на глог  Simple Smile

# 92
  • Варна
  • Мнения: 29
И аз съм доволна от Читалова.
Ползвам и услугите от много години,още работеше срещу Комина в една гарсониера.
Правила ми е операция на разкривен като котва мъдрец,голям зор беше,но жената се справи.

Здравейте, момичета!
Писах на д-р Читалова : по нейна информация може да се извика анестезиолог и да си под пълна упойка по време на манипулациите.

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 13:32 от katrin_sl

# 93
  • Мнения: 19

  Много ви моля за съвет. Търся добър (опит) стоматолог  Rolling Eyes

# 94
  • Мнения: 705

  Много ви моля за съвет. Търся добър (опит) стоматолог  Rolling Eyes

а защо не прочетеш темата, не е толкова дълга Naughty

трябва ли ние да си повтаряме мненията, защото някой, който има нужда от инфо, го мързи да 4ете  newsm78

# 95
  • Мнения: 274
Доволна съм от д-р Влъчкова и д-р Бузуков.

подкрепям!
д-р Бозуков има и собствен кабинет някъде около Бурлекс Евро (ЛК Тракия), той е и преподавател по Детска Дентална медицина към МУ - Варна, неговата съпруга също е добър специалист, заедно работят в частния си кабинет, ако някой го интересува ще дам координати.

# 96
  • Мнения: 408
Здравейте аз съм от Добрич и изкам да ви попитам за впечатленията ви от д-р Грашкина(ако някой е ходил при нея де), стамотоложката ни в нашият град при която ходим ни изпраща при нея.

# 97
  • Мнения: 208
Здравейте аз съм от Добрич и изкам да ви попитам за впечатленията ви от д-р Грашкина(ако някой е ходил при нея де), стамотоложката ни в нашият град при която ходим ни изпраща при нея.
Доктор Грашкина е много добър ортодонт. Водя при нея дъщеря си от няколко години.
Записването обаче става по-отдалече, защото има доста хора и се чака, но със сигурност си струва.
Доколкото имам информация, д-р Майа Грашкина работи във В. Търново и във Варна е само няколко дни от седмицата.

# 98
  • Мнения: 2 096
Препоръчвам д-р Чалъков..  кабинета му е на Сливница зад Лятно Тракия

# 99
  • Мнения: 19

   Чела съм всичко! Ако според тебе, човек може да си състави реално мнение само така ок. По нагоре всеки е препоръчал някой стоматолог - не открих да се припокриват едни и същи имена повече от два пъти - като препоръка.

   А и нещата се променят, може да има и отзивчиви хора тук.

   

# 100
HugБлагодаря на вси4ки които се вкю4ихте но тьрся детски стоматолог  Naughtyне за себе си newsm78 smile3506 Пишете за такива стоматолози идали никой е водил детето си

# 101
  • Мнения: 2 922
Прочети малко по-назад..
Имаше писано за детски стоматолози.

# 102
Можете ли да ми кажете дали д-р Читалова работи със Здравната каса? Какви са цените при нея? Много ли се чака за час

# 103
Аз също посетих някоко пъти "Даковски"-др.Слава  Даковска.Наистина кабинетите са хубави и с много техника.В прочутото детско столче,което първия път ни показаха,така и не сме сядали.Детето ми отиде с голямо желание за първи път,на 6г.,на зъболекар и си тръгна много стресирано.Горкото се гърчеше като червей на стола.Др.Даковска му направи една  пломба и му сложи лекарство на други две зъбчета за около 3-4 минути.Лекарството падна още същия ден.За платих по 6,70 за първите две зъбчета и 50лева за третия,защото здравната каса покривала само 2 лечения.Днес сме отново при нея,да си довърши работата.От снощи детето ми е с болkи и не е яло.Изобщо не съм доволна-наплашиха го за цял живот,а и не съм убедена.че работата е свършена добре.А колкото до добрата техника-нея само я показват,без да я ползват. #2gunfire

# 104
  • Мнения: 274
HugБлагодаря на вси4ки които се вкю4ихте но тьрся детски стоматолог  Naughtyне за себе си newsm78 smile3506 Пишете за такива стоматолози идали никой е водил детето си

д-р Бозуков има и собствен кабинет някъде около Бурлекс Евро (ЛК Тракия), той е и преподавател по Детска Дентална медицина към МУ - Варна, неговата съпруга също е добър специалист, заедно работят в частния си кабинет, ако някой го интересува ще дам координати.

Общи условия

Активация на акаунт