Стоматолози- гр. Варна

  • 959 039
  • 2 780
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 312
Не видях в темата отзиви за Златеви.
Преди работеха долу до ЖП гара,на улица Каварна,сега са на бул."Вл.Варненчик",между спирка Патриарха и МакДрайв,до Булсатком.
Семейство са,много сме доволни и от двамата.
С мъжа ми ходим само при тях от 12 години.
Те ме насочиха към Читалова когато имах проблем нуждаещ се от хирургична намеса.

# 106
Изключително съм недоволна от Румяна Цветкова-НЕНОВА. Първо страшно съм разочарована от лошата хигиена в кабинета й, ако може да се нарече кабинет една маза. Няма чакалня и се чака вътре в кабинета докато тя работи с другите пациенти, което е много неприятно и непрофесионално от нейна страна. Не си спазва часовете. Наложи ми се да чакам докато се изредят няколко пациента и ми стана напълно ясна. Трябваше като я видях да стана и да си ходя, за което сега съжалявам много че не направих. Към всички пациенти в началото подходът й е един и същ- започва да хули колегите си които са работели преди нея, колко са некадърни и нищо не са направили и са съсипали зъбите, даже и псува. Най- лошото е че като я наблюдавах разбрах че тя изобщо не си дезинфекцира машинката след всеки пациент, не съм сигурна че и инструментите сменя, защото не можах да видя, но за машинката 100% не я дезинфекцира. Както си работи излиза и говори навън до вратата повече от 10 минути докато пациента я чака с отворена уста или говори по телефона с една ръка а с другата работи. Излъга ме че работела със здравната каса в началото, а после излезе че в момента не работела с касата защото имала проблеми с нея защото я глобила. Почна да се оправдава и да псува касата. Аз си правих една пломба при нея и като ми слага едни пластини между зъбите ми разкървави венците, а на машинката си не ползва водно охлаждане докато пили. Като ми правеше пломбата не можеше да залепне материала и тя обвиняваше мен и се караше дори че съм виновна аз заради слюнките които отделям, слюнко-смукателят й не работел. А през цялото време и при другите пациенти се хвалеше, че имала такава техника и някакъв нов “магически” лазер който лекувал всички проблеми, дори и зъби които другите искали да вадят тя ги лекувала с лазера. А не се ли сеща че като не дезинфекцира може да зарази пациентите си с някой хепатит или недай си боже ХИВ. Моля се да не ме е заразила, че с тази хигиена ми разкървави венците. Пък и уж прилагала и най-модерните методи в стоматологията, а на 2 пациента преди мен поставя арсен, което е остарял и вреден метод за умъртвяване на зъби. А и работи много скъпо защото се има за велика зъболекарка. Взема ми 65 лв. за пломбата, а за лазера взимала по 100лв на процедура. Освен това като с прибрах и разгледах пломбата си видях че не е изчистила добре кариеса и има чернико по краищата на пломбата и още същия ден се отчупи едно парченце от ъгълчето на пломбата, но не смятам да ходя повече при нея, защото ме е страх от зарази. Сами можете да си направите заключение за тази жена. Всичко в сайта й е подвеждащо вижте какво пише   http://www.nenova-dentist.com/    и не е вярно, защото е нелюбезна към пациентите си,  изнервена е и се кара. Просто една мошеничка и печалбарка, а качество и хигиена нулеви.

# 107
   Здравейте на всички  Simple Smile Пиша в чудесния ви сайт за първи път. Решила съм да избера услугите на д-р Едрева, за това моля да споделите - какви са цените при нея, дали работи стерилно и с какви материали работи.

   Ще съм много благодарна и признателна за информацията  Heart Eyes

   Забравих и дали работи с здравна каса ??

# 108
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Цитат на: alma
За специалистин-зъбарин, хирург, мога да кажа добри отзиви за Д-р Едрев. Работеше в Стоматологията. Вероятно още е там.
Млад и прецизен човек. Вади 2 зъба на любимия с лекота, но така или иначе аз щях да колабирам. Flushed

за него и аз се присъединявам с хвалбите!
Миналата зима прави операция (зъбна) на баба ми, ей тя е голяма бъзла, ама щом него го е харесала как работи и приказва  Arrow значи е супер внимателен човекът! Майтапи се докато работи и определено помага да не се чувстваш като уплашен пъдпъдък на стола за терзание.  tooth  thumbsup
п.п доколкото знам се подвизава още в Стоматологията

подкрепям  казаното по горе като добавя че там работи и д-р Карагьозов от когото съм очарована като специалист и човек

# 109
  • Мнения: 2 129
Лично аз не съм доволна от "прословутите" Даковски.Всички пломби на дъщеря ми се направина наново след година, защото старите се разрушиха.Моите също.Освен това прекалено се дълбае надолу и настрани зъбът.Новите ни пломби са от доктор Деан Христов.Адреса е на "Мария Луиза", точно до "Адрес"-недвижими имоти.

# 110
  • Мнения: 5 500
Лично аз не съм доволна от "прословутите" Даковски.Всички пломби на дъщеря ми се направина наново след година, защото старите се разрушиха.Моите също.Освен това прекалено се дълбае надолу и настрани зъбът.Новите ни пломби са от доктор Деан Христов.Адреса е на "Мария Луиза", точно до "Адрес"-недвижими имоти.
Еееее, ами нали като не ги направи добре и паднат пак ще отидете да ги сложи, и хоп пак 50 лв Mr. Green

# 111
  • Мнения: 124
скоро дойдох от Сливен и ми се наложи да ходя на зъболекар. Нямах избор и отидох при д-р Светлана Петкова в кв.Аспарухово-поликлиниката.Някой има ли мнение за нея?
Благодаря!

# 112
  • Мнения: 32
Аз лично съм много доволна от Д-р Смуков.Преди 5-6 години много ме беше страх да ходя на зъболекар,но много ми го похвалиха и отидох.Мога само да кажа,че в момента когато трябва да ходя при него отивам с усмивка.Много внимателен и не изпитваш грам болка.Кабинета му е в Дом Младост.

# 113
  • Мнения: 35
Дълги години цялото ни семейство ползваше услугите на д-р Кънчо Жечев и бяхме много доволни. Работи много леко и внимателно, НО НАПОСЛЕДЪК ЗАПОЧНА НЕКАЧЕСТВЕНО!!!  #2gunfire Интересното е, че каквото ми е направил преди доста години си стои, а последните му "творби" не струват като качество нищо, въпреки високите му цени  #2gunfire Материали ли пести или нарочно не спазва технологията на работа, но да правиш едно и също нещо (пломба или мост) по 3 пъти в годината не е нормално... Другото, което ме смущава е, че взема пари за детето и то доста - за вадене на зъб, за пломби...Щях да забравя и че надписва работа с други неработени от него зъби в книжката на НЗОК и после другите стоматолози буквално се опулват, като видят несъответствията...Сега въпросния д-р работи и в поликлиниката във Владиславово и на "Сливница" в кабинета на своя колежка (забравих как се казваше тя).

# 114
  • Мнения: 2 282
Аз лично съм много недоволна от младия д-р Даковски, при когото отидох преди време, благодарение на тази темичка. Вярно, беше много мил, и детето ми стоя спокойно, но и трите пломби паднаха до 3 месеца. След това отидох при Марина Рогова (ул. Тодор Икономов 15) - млада и мила зъболекарка, пипа много нежно и също се справя добре с деца - нейните пломби си останаха на зъбите, и нямаме оплаквания. Оттогава ходим само там цялото семейство.

# 115

  Здравейте, днес се регистрирах и се надявам на добър съвет относно стоматолог. Реших да сменя досегашната си стоматоложка поради ред причини, ще спомена само липсата на хигиена. Освен това ме съмнява, че понякога нарочно не си доизпипва работата, че скоро пак да ходя при нея.

  След нея съм посетила само клиниката на д-р Кунева. Там ми чистиха зъбен камък, за друго нямам впечатления. Но е и много скъпо  Rolling Eyes

  На няколко места в нета попаднах на името на д-р Румяна Хорозова, бихте ли ми казали дали наистина е добър специалист, дали се чака при нея (имам предвид вече като имаш час!), цени...

   Приемам и други съвети, просто се притеснявам да не попадна от трън та на глог  Simple Smile
ЗА СЪЖАЛЕНИЕ Д-Р ХОРОЗОВА ВЕЧЕ НЕ Е МЕЖДУ НАС! ПОЧИНА НА 12.04.2008 Г. САМО НА 47 ГОДИНИ.  БЯХ НЕЙНА ПАЦИЕНТКА ДЪЛГИ ГОДИНИ. ТЯ БЕШЕ НАЙ-ДОБРИЯ И ВСЕОТДАЕН СПЕЦИАЛИСТ, ПРИ КОГОТО СЪМ СИ ЛЕКУВАЛА ЗЪБИТЕ И ЕДИН ОТ НАЙ-ПРЕКРАСНИТЕ ХОРА, КОИТО СЪМ ПОЗНАВАЛА. МИР НА ДУШАТА И!
   С РАДОСТ БИХ СТАНАЛА ПАЦИЕНТ НА ДЪЩЕРЯ И, ЩОМ ЗАВЪРШИ СТОМАТОЛОГИЧНОТО СИ ОБРАЗОВАНИЕ.

# 116
Препоръчвам ви д- р Демирева и д-р Демирев - те са мъж и жена, и двамата са страшно внимателни и перфектни. Д-р Демирева преди година и нещо роди, така че не съм сигурна дали вече работи, но и тя и мъжът и са много добри - цялото ми семейство ходим при тях и никой не се е оплакал! Laughing тел. е 306609
Замислете се след колко време ги посещавате отново. "Вратичките", които оставят по зъбите ви са невидими за вас, но им движат бизнеса. Комерсиализираните "лекари" продават медикаменти, не им пука за здравето ви. Тези не ги препоръчвайте лекомислено!

# 117
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Препоръчвам ви д- р Демирева и д-р Демирев - те са мъж и жена, и двамата са страшно внимателни и перфектни. Д-р Демирева преди година и нещо роди, така че не съм сигурна дали вече работи, но и тя и мъжът и са много добри - цялото ми семейство ходим при тях и никой не се е оплакал! Laughing тел. е 306609
Замислете се след колко време ги посещавате отново. "Вратичките", които оставят по зъбите ви са невидими за вас, но им движат бизнеса. Комерсиализираните "лекари" продават медикаменти, не им пука за здравето ви. Тези не ги препоръчвайте лекомислено!

Божее.... Ми че аз ходя при него от не знам си вече колко години и съм доволна. Даже откакто ходя при него, забелязах, че по-рядко имам оплаквания...

Последно имах проблеми с 1 зъб, прави му пломба, нещо пак усещах като нерасположение, по-навътре го отвори, пак пломбира... Накрая ме прати за снимка, но аз така и не се натутках - просто нямам постоянна болка, а на редки моменти странно усещане. За прегледа не ми взе нищо...

# 118
Накой има ли впечатления от клиниката на д-р Даниела Кунева

# 119
Някой ходил ли е при д-р Молдованова. Какви са цените там?

Общи условия

Активация на акаунт