Стоматолози- гр. Варна

  • 959 907
  • 2 782
  •   2
Отговори
# 120
Видях че в темата е споменат д-р Иванов, който работи на Сливница 40.
Чух че бил добър, но ако някой е запознат моля да сподели повече.
Интересуват ме цени, има ли ренген, внимателен ли е. Малко по подробно ако може някой да напише ще съм много благодарна.

# 121
  • Мнения: 13 512
Някой ходил ли е при д-р Молдованова. Какви са цените там?
Аз ходя при него и съм доволна. Цени не мога да кажа,но мога да ти дам телефон. Рентген няма. Има някаква нова машина за избелване на зъби и виждам,че е върволоца при него  и за почистване.

# 122
Благодаря ви за координатите на д-р. Едрев. Наистина много внимателен и предразполагащ зъболекар! Въпреки моята ужасна фобия от зъболекари, лечението ми при него беше абсолютно безболезнено и безстресово.

Благодаря и на вас и на него! Simple Smile

# 123
  • Мнения: 4
Някой ходил ли е при д-р Молдованова. Какви са цените там?

Здравей, на мен д-р Молдованова ми е личен стоматолог от мн години. Смятам че цените напълно отговарят на качеството на извършените услуги. Като чувам какви суми вземат на наши приятели, смея да твърдя, че нейните са умерени, но пък си сигурен, че пломбата няма да ти падне на 2-рия ден. Имай впредвид, че работи с най-новите материали и по най-новите методи. Отиди да ти каже какво имаш да си правиш, сигурна съм че ще ти обърне внимание. ......... И пиши какво е станало.

# 124
  • Мнения: 2 175
Някой от вас знае ли за стоматолог, който работи с пълна упойка? Ще бъда много благодарна, ако ми дадете информация за такъв.

Да, д-р Ботев - "Клиника Ботев"
От 14 г съм му пациентка, 2 пъти си правя изцяло зъбите при него и втория път беше с пълна упойка - без болка, без спомен..за 2 часа бях като нова..
До преди 2-3 години работеше сам, но сега има нова и изцяло оборудвана със всичко модерна клиника..
има и сайт, с описание на услуги, цени и тн.: www.botev-dent.com

# 125
  • Мнения: 342
Хоп и аз да си похваля стоматоложката Simple Smile

Д-р Вера Христова. Адрес: бул. Мария Луиза 21
Посещавам я от 7 год., цялото ми семейство също.
Изключително внимателна е, винаги работи с последна дума на техниката и медикаменти.
Освен това кабинета й ми е изключително удобен, защото е много близо до офиса ми.
Съпругът и също е стоматолог, но нямам информация за него.

# 126
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Запис.Че и аз имам да оправям зъбки, но още не съм открила своя стоматолог.

# 127
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Искам да отбележа, че съм крайно недоволна от често хвалената във форумите д-р Дарина Минчева- работи бавно и изключително скъпо. След последното ходене при нея ми се искаше никога повече да не стъпя в стоматологичен кабинет.
И след много чудене открих най- сетне добър зъболекар- д-р Атанасов- малад е и е много внимателен. Ако някой се интересува ще дам и координати.

# 128
Искам да попитам някой ползвал ли е услугите на д-р Тихомир Лазаров, защото гледам че в доста вестници си е пуснал обяви. Някой ако е ходил да каже как работи.

# 129
  • Мнения: 1 174
Искам да отбележа, че съм крайно недоволна от често хвалената във форумите д-р Дарина Минчева- работи бавно и изключително скъпо. След последното ходене при нея ми се искаше никога повече да не стъпя в стоматологичен кабинет.
И след много чудене открих най- сетне добър зъболекар- д-р Атанасов- малад е и е много внимателен. Ако някой се интересува ще дам и координати.


Познавам ги и двамата, Атанасов е личният ми зъболекар, а Дарина е приятелка. И аз не бих отишла при нея.Много е приказливичка и предразполага добре, но имам лоши отзиви за работата й, за съжаление.  Все пак нека всеки сам избира.
Атанасов разполага с хубава техника, все по-добре обзавежда кабинета си и досега съм правила при него един пълен преглед, малка пломба 2/3мм (преди 3 години струваше 30лв. само временния материал, който ми сложи след почистване), после чистих зъбен камък и съм обещала да сменя при него  две пломби, които не са добре направени. Взема доста пари за лечение, но работи много добре.

Има стоматолог, от който не съм доволна и това е Мария Бъчварова. Сега нейните пломби ще трябва да правя наново и няма да казвам какви проблеми имах цели две години, докато не разбрах, че същата жена си е оставила част от мат'риала, освен ръцете, между зъбите ми.През цялото време ми говореше как си е свършила работата като отличничка...

# 130
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207

[/quote]

.....Взема доста пари за лечение, но работи много добре.

[/quote]

Струва ми се, че не говорим за един и същ доктор.

# 131
  • Мнения: 1 174
Струва ми се, че не говорим за един и същ доктор.

Аз за Ивелин Атанасов говоря, на Столипин му е кабинета (ако не бъркам генерала). Млад, висок и едър мъж...

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 11:46 от ive

# 132
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Искам да попитам някой ползвал ли е услугите на д-р Тихомир Лазаров, защото гледам че в доста вестници си е пуснал обяви. Някой ако е ходил да каже как работи.

Аз си направих 17 зъба при този доктор и нямам никаква забележка! Майка ми сащо го посещава, мъжа ми и той. Не работи със здравната каса и някои манипулации са малко по-скъпи в сравнение с другите места, но според мен си струва. Преглед 15 лв. Вадене 40 лв. Пломба 60 лв. Снимка 5 лв. Упойка 8 лв. Почистване на зъбен камък 60 лв. Кореново лечение(някакво ново - под микроскоп) - 6о лв. на корен(на мен всичките ми зъби, които бяха за ле4ение бяха с по 3 корена та малко ми се зави свят от цени... Shocked) Иначе в кабинета си има вс. необходима техника  и всичко е на Карл Цайс... Прави ти преглед и картон. Ако се налага панорамна снимка на цялата челюст, финансов план, казва ти колко време ще ти отнеме манипулацията, с часове е - които се спазват до секундата - абе всичко е 6. Ако мога да помогна с някаква др информация - питай. Hug

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 18:05 от mar4ela5

# 133
  • Мнения: 1 174
mar4ela5, много подробна информация си предоставила!Благодаря, но бих искала да те помоля за координати на този зъболекар - ще са от полза за всички, мисля. Simple Smile

# 134
  • Варна
  • Мнения: 2 097
mar4ela5, много подробна информация си предоставила!Благодаря, но бих искала да те помоля за координати на този зъболекар - ще са от полза за всички, мисля. Simple Smile

Варна ул. Дръзки 9 (в района на ЖП Гара се намира) тел. 633 644 Раб. вр. Пон., Вт., Четв. 9-12.00 13-19ч. Ср. и Пет. 9-13ч.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт