Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?- 14

  • 47 149
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 90
за враца някой дали знае

# 661
  • Мнения: 20
омичета много е рано още да се надяваме не мислите ли само пълним темата

# 662
  • Мнения: 0
За Варна днес със сигурност няма. Не се знае и кога ще има!

# 663
  • Мнения: 9 468
От 8 месеца насам,детските са пускани след 20-25-то число на месеца!Не виждам какъв е смисъла само да се чешат езици в тази тема и да се пълни с празни приказки?

# 664
  • Мнения: 20
и аз мисля тъка , някой като си ги  изтегли ще каже не  е нужно тук има ли там има ли обадете се на СП и ще видите дали има

# 665
  • Мнения: 9
на мен едва от миналия месец ми ги преведоха на 23-ти.Винаги на 17-18-ти съм ги получавала,така че,надеждата умира последна! Praynig

# 666
  • Мнения: 9
на мен едва от миналия месец ми ги преведоха на 23-ти.Винаги на 17-18-ти съм ги получавала,така че,надеждата умира последна! Praynig


Това с обаждането до СП не важи,защото миналия месец ми казаха,че още няма пари и след 10 минути си ги изтеглих.А сега ми казаха-ще ччакате до края на месеца!

# 667
  • Мнения: 0
и аз миналия месец ги изтеглих на 20 число тъй че може и да се объркат -знае ли човек!!!!!

# 668
  • София
  • Мнения: 6 810
И аз мисля, че на 20-то число ги изтеглих, или 21. Но май в столицата ги превеждат първи или едни от първите.

# 669
  • Мнения: 155
така е да за столичани се пускат първо

# 670
  • Мнения: 379
Плевен -Инвестбанк- няма...проверих като минавах до един банкомат , но не съм се надявала много...хубав ден момичета...нищо ,че е такова неприятно времето на вън...нали пък си имаме нашите слънчица в къщи... Heart Eyes

# 671
  • Мнения: 9
Хайде да приспим децата,да си направим по едно кафенце,да изпушим по една цигара(ако имате пари за такива) и да  се наслаждаваме на живота(кой колкото може).Лек и приятен ден!

# 672
  • Мнения: 1 187
Рано е и според мен!Server is too busy,пише в е-банкирането на Пощенска..  Mr. Green

# 673
  • Мнения: 0




   
   

Здравейте, и от мен.Организираме, представители от всички градове в гр.София на 1.06.2010год. За среща с Бойко Борисов,Тотю Младенов и Симеон Дянков.Майките, които искат по добро бъдеще за децата си нека се свържат с мен!








   
   

http://www.bgpetition.com/za-decata-na-RB/index.html

# 674
  • Мнения: 9
Рано е и според мен!Server is too busy,пише в е-банкирането на Пощенска..  Mr. Green

Даааааа,така пише.А,дано е бизи заради преводи! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт