Маска на лицето и гости?

  • 1 508
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 271
ООО ако съм се наклепала и някой ми звънне, просто НЯМА НИКОЙ В КЪЩИ и това е положението. Ми то от разни хора, човек не може да се разполага в собствения си дом...

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Хич не ми дреме..Едно време като живеехме в Студентски град - какви покани, к'ви пет лева, всеки идва когато си поиска Mr. GreenНямаше и джиесеми да се предупреждаваме даже...Та всичките приятели на мъжа ми са ме виждали по маска, с кърпа на главата, с найлон hahahaСмехории Joy

# 17
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Гости не съм изумявала, ама сина си - да. Беше на 2-3г., нанка си, а аз използвам и си правя маска на лицето. Зеленясвам си порядъчно. Сами се събужда. Аз си мятам кърпа на лицето и му казвам "Мама се е намазала с едно зелено кремче, ще видиш - много съм смешна..." И полека махам кърпата. Той като ме видя Shocked, че като ревна... newsm45 Бре, не сварвам да се мия. После ме пипа по лицето да не ми  е станало нещо no... Вече е на 5 години, ама още помни зеленото кречме... hahaha Joy

# 18
  • Мнения: 579

И на мен,на които не му харесам да си ходи,пък и аман от неканени гости...

# 19
  • Мнения: 951
ЛАРА     smile3532    горкото момченце! newsm48

# 20
  • Мнения: 7 430
Само аз ли не се притеснявам от такива работи?  Mr. Green Какво толкова, това го прави всяка себеуважаваща се жена. А и на гости ми идват приятели или съседи и всички са ме виждали милиарди път и ако веднъж ме видят с маска няма да спрат да ме поздравяват, я!  Grinning

И аз не се притеснявам Naughty....случвало се е и хич даже не ми пука.Виж ако са някой, които не съм виждала скоро или пък по "важни" ....естествено, че няма да отворя Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 798
Аз веднъж просто трябваше да се намажа,с мъжо работим заедно,все сме заедно...Е,кога?!? #CrazyТа омаях го ,галейки суетата му,че има маски за лице,страшни за мъже,ще стане пич отвсякъде и .... smile3532на него лепнах глинена,позеленяваща,а на себе си прозрачна и почти невидима.но така и така си направих маската без да се уплаши от мене..По скоро се стресна от своята физиономия.Но това беше с пробацията.Вече само на заключена баняили на 100% сигурност ,че няма да се върне в следващия половин час.

Общи условия

Активация на акаунт