Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 34

  • 35 894
  • 727
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 240
vania7803 за гърло можеш да пиеш Коросалия, а за запушен нос  можеш да ползваш Еуфорбиум- и двете са позволени при бременност.Хомеопатични са.

# 406
  • София
  • Мнения: 6 232
vilkoni,честити сърчица  newsm10 Пожелавам ти всеки следващ преглед да ти носи още по-хубави новини  Praynig Hug
...и аз да мина под двойния прашец Praynig
Тани, аз вече не знам как съм. Tired Вчера сутринта-6 ти ден след трансфер имах леко зацапване,целия ден-нищо. Тази сутрин като станах-утрогестанът пак беше изтекъл леко кафеникав  Sad Разхождам се с тоалетната хартия за проверка-вече няма нищо,но ме е страх да си сложа обедните хапчета,че не знам какъв цвят ще излезнат Thinking Опитвам се да мисля положително,но пък то не е толкова лесно вече  Tired
Raela,дано по-скоро се преборите с тези гадинки,пък,току виж стане по лесния начин после  Praynig Hug

# 407
  • Мнения: 240
hristina21,  обади се на док и кажи, че имаш зацапване..Предполагам, че ще ти увеличат дозите на естрофема и утрогестанa и най-вероятно ще ти включат но-шпа ако нямаш такава.И лягай да лежиш.

# 408
  • Мнения: 961
Хриси, а дали не е имплантация?  newsm78 Аз имах зацапване на 7 ден. Обади се на доки и наистина лежи повечко.  Hug

# 409
  • Мнения: 799
Ама, че хубави новини са се заредили във форумчето ни  Hug Grinning супер, така и стана весло на душата като ви чета  Hug
Писе, честито   bouquet прекрасна и безкрижна бременност ти пожелавам.
Vilkoni, страхотно  Hug Crazy ти ще бъдеш майка геройня. Моля се за теб, всичко да е наред  Praynig

# 410
  • София
  • Мнения: 6 302
Хриси, кураж, миличка. Дано, дано този път Бог да е с теб  Praynig

Вилкони, чудесни новини! Лека бременност ти желая  Hug

Раела, дано по-скоро се излекувате и да минете към съществената част!
 
Etigra, успех!  Peace

# 411
  • Мнения: 96
Здравейте  момичета стискам палци и се  Praynig Praynig Praynig Praynig за вас, дано най скоро време всички ние да постигнем мечтитеси дали щее по   ylinfant или по  ylinfant  ylinfant но да има за всички ни Laughing..Аз поради лекарски причини неможах да почна инвитрото миналия месец бях оперирана но сега в края на месеца с Божията воля почваме УСПЕХ пожелавам на всичкини Hug Hug Hug Hugох забравих да честитя на успелите момичета ,ЧЕСИТО НА ВСИЧКИ МАМИТА bouquet  bouquet  bouquet  bouquetи на финала здрави БЕБЕТА Hug Hug Hug

# 412
  • Мнения: 32
момичета,стискайте ми палци Praynig.Чакам всеки момент да ми се обадят Я дали са се оплодили ooooh!Моля се и аз,дано всички постигнем мечтите си.НЕКА СТИСКАНЕТО НА ПАЛЦИ ЗАПОЧНЕ СЕГА Praynig Praynig Praynig

# 413
  • Мнения: 60
ХРИСИ това са бременелски симптоми да знаеш Praynig Peaceа пък при мен нищо не се случва никакви симптоми нищо и половина даже се съмнявам вече,че изобщо е станало нещо,но ще видим другата седмица затова и не пиша само лежа в това хубаво време и ме хващат нервите #Cussing outХриси и на останалите които чакат тест много прегръдки и стиснати палци от мен  bouquetдо скоро   love001

# 414
  • София
  • Мнения: 6 232
tanj74,аз съм с максималните дози,ама си взех и две но-шпа-та,надявам се да няма повече нищо.
plams,от една страна си го помислих с надежда,но от друга....по-добре изобщо да не го споменавам  Twisted Evil,много рано ми се вижда за него,при положение,че дори закъснява от лекарствата  newsm78 Уф, лягам с книжката и спирам да се вторачвам,че само притеснения си вкарвам, а така добре се движех  Tired
RENI,най-добре без симптоми,а накрая  EFP Аз,освен това,също нямам нищо показателно, но, остава да се надяваме,че Господ е с нас,наистина Praynig
desssito ,оплодили са се,разбира се,няма какво друго да правят  fingerscrossed fingerscrossed

# 415
  • Мнения: 96
Desssito стискам ти палци и се Praynig Praynig Praynig

# 416
  • Мнения: 58
Момичета трансфера ми ще бъде в понеделник/замразен/, но днес ми е едно отпаднало, дано не се разболявам, кажете мога ли да пия един парацетамол за всеки случай. Дали няма да навреди нещо. newsm78

# 417
  • Русе
  • Мнения: 904
Хриси стискам палци и се моля този път да видиш  EFPДано това зацапване е имплатация ,продължавай с утрогестана и лежи повече и вярвай че този път си успяла Hug Hug
Рени и при мен нямаше никакви симптоми и даже след като направих уринарен на 7 ден се бях отказала но на 12 ден кръвния тест показа двете така чакани чертички ,така че не губи надежда  Hug Praynig
Деси дано днес има добри новини за теб и скоро да видиш заветните две чертички
Радост не мисля че парацетамола ще ти попречи за трансфера,стискаме палци и се молим да е успешен Praynig

# 418
  • Мнения: 240
hristina21 информативно ще ти напиша на колко ми увеличаваха дозите при зацапване.Утрогестан 3*3, естрофем 3*1, но-  шпа 3*2.Почивай си и да се надяваме, че тревогите ти са напразни и скоро ще ни зарадваш с най-желания резултат.

# 419
  • Мнения: 961
Хриси, преди да ми се появи на мен зацапването, имах само болки в яйчниците. Когато сутринта отидох до тоалетната и видях, че има кръв незнайно защо се зарадвах. Въобще не съм се замисляла дали е цикъла, знаех вътрешно, че е другото. Помислих си, че това е първия знак, че нещата са се получили. Следващите дни пак го имаше съмнението, но карах с мисълта, че е станало и че това зацапване е било знак за мен, да знам че бебо/бебетата са се закрепили и са решили да останат на топличко. Мисли и ти така, позитивното мислене е много важно. Остави съмненията настрана, не се чуди дали е цикъла, защото не е той. Нали знаеш, бременна до доказване на противното.  Wink А аз знам, че противното няма да се докаже и че си 100% бременна.  Hug Порови се из сайтове за бебешки дрешки  и играчки, аз така правех и си мислех какво и кога ще купуваме. Знай, че силно стискам палци, а съм убедена, че този път е станало.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт