Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 34

  • 35 892
  • 727
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 6 232
 newsm17 newsm17 newsm17  Hug

# 436
  • Мнения: 19
Здравейте мили момичета.Приемате ли нови попълнения?
Аз съм на 35 г.  и преди 3 дни стартирахме първата процедура по дълъг протокол.За блокаж ми изписаха Synerel spr. и от понеделник ако естрадиола е достатъчно нисък започваме стимулация с Gonal F.Изпълнена съм с много надежда и дано остане така до края.
Пожелавам успех на всички момичета в процедури и щастлив край на дългото чакане . Hug

# 437
  • Мнения: 91
Здравейте момичета!!!
Днес бях на преглед и няма и следа от киста, страшно съм щастлива, че ми се разминаха противозачатъчните, действат ми много зле, минах само с достатъчно, ама наистена достатъчно коремни преси Grinning!
От другата седмица стартирам с Гонал ф този път, миналия бях на Мерионал и почти не отговорих на стимулацията, въпреки, че имах доста антрални фоликула. Сега се притеснявам от същото,док каза ,че това е най-скъпото лекарство и най-хубаво, в него ми е надеждата!!
Успех на всички и Христина21, всеки ден влизам да видя какво е станало с теб.Утре имаш от мен най-положителната енергия на света!!!

# 438
  • Мнения: 210
Нария добре дошла сред нас и бързо напускане  bouquetАз също съм от тези,които тепърава започват Crazy За статията,която прочетох(за ин витрото) нямам думи.Предполагам че след като не е по естествен път забременяването,мойеби наистина ще трябва да епод по-голям контрол.Но това 4е отголямо значение е психическото състояние на двойката по време на за 4еването и тяхното отношение оказва влияние... ooooh!Колко двойки се обичат и по време на акт са изпълнени със силното желание да създадат дете и не се получава.А колко са тези,които дори не си го помислят и хоп...бременни.Не Naughty Naughtyне съм съгласна с тази логика.А навремето нашите прабаби са раждали на по 50 г. и то на полето по време на жътва.Е тогава не е ли било рисковано.И тогава е имало безплодни двойки и то немалко.С тази разлика че медицината не е била развита на тези нива.А в наши времена е открита единствена възможност за всяка жена,която неможе да забременее,за стане майка.Дай Боже на всяка Praynig Praynig PraynigГоре главата момичета и напред към вашите baby_neutral

# 439
  • Мнения: 191
ХРИСИ  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 440
  • София
  • Мнения: 1 146
Хриси спокойно мила, това не е цикъл със сигурност, с толкова лекарства нама как да ти дойде. Горе главата, само положителни мисли, това са близнаците  Hug Hug Hug

Стискам палци на всички момичета  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 441
  • Мнения: 1 649
Честит празник на всички!Нека св.Георги ни закриля,да ни даде много здраве и храброст.

Христина,това е инплантирането на близнаците.Стисакам палците Wink.

Нария,добре дошла,и това е твоя опит да знаеш Peace.

Вили,дано това са твоите лекарства,които ще ти донесат мечтания резултат Praynig.

Челси,да са ти здрави мъжкарите,и много да те радват.Мерси за окуражителните думи Hug.

Зюмбюлче,аз също се уверих,че в аптеката на клиниката е най-евтино.Посещавам ''Щерев".

Днес стискаме палците и за пункция. Praynigсе,за най-плодовитите яйчица.

# 442
  • Мнения: 16
привет на всички Wink
дойде и моя ред да се запиша в  темата, стартираме първи опит около 17.05, зависи кога ще ми дойде цикъла.
Преди няколко дена като се уговорих с лекарката кое кога горе-долу започва реших да кажа на моите работодатели, че ще изляза около 3 седмици отпуска /знаят, че ще правя инвитро понеже мин.год. имах извънматочна/  и сега изведнъж решиха да ми търсят заместник, който да обучавам. Всичко това много ме притеснява, а знам че точно сега човек трябва да е най- спокоен. Де не говорим, че има хора на работата, които ме изнервят допълнително. При вас как стоят нещата с работата, направо не знам какво да правя

# 443
  • Мнения: 32
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА!ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МНОГО ЗДРАВЕ И УСПЕХ И КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПО-БЪРЗО да гушнем своите бебчета!При мен са се оплодили четири яйцеклетки.Това е защото ми стискахте  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossedБЛАГОДАРЯ ВИ!утре е трансфера,а горе долу чисто хипотетично-как мислите ще стане ли нещо? newsm78Ще стискам с ръце и крака и аз и съм сигурна,че всяка от нас ще успее и ще бъдем най-страхотните мами! newsm10

# 444
  • Мнения: 1 649
Деси,чисто хипотетично от четери оплодени яйцеклетки е = на две страхотни бебета на финал.Пожелавам ти успешен трансфер утре и след десетина дни да се похвалиш с EFP Praynig.

# 445
  • София
  • Мнения: 6 232
Честит празник и от мен на всички... и да излизаме победители от всяка битка-най-вече,от тази,която в момента водим!  Praynig
desssito,не само хипотетично, ами дори практически шансовете са 50:50. Стискам ти палци твоите да са 100 % да стане  fingerscrossed fingerscrossed Hug
Naria,добре дошла и да си за малко  Praynig
 VILI_Z,не се притеснявай,вярвай,че това е твоето лекарство и ще направите много хубави яйцеклетки.Ето,виж,как хубаво се подреждат нещата-първо кистата,след това фоликулчетата, а после-всичко по реда си, до EFP
jonita ,ако сами не си създадем атмосферата на спокойствие около нас,се убедих,че няма кой да го направи. И аз работя с доста хора,някои от които не само ме дразнят,ами изобщо не понасям,но се научих да не им обръщам внимание. Имаме служебни задължения и толкова-няма да си изкарам живота с тях. От както започнах процедури,станах пълно перде и нищо не може да ме изкара от нерви. След всичко,през което минавам,ми е по-важно да намирам подкрепа и разбиране вкъщи, а това,че на някой не му харесва нещо в мен или,аз не харесвам у него,ми е последната грижа. А на това,че ти търсят заместник,гледай от хубавата страна-хората сигурно вярват,че няма да отсъстваш само 3 седмици,ами ще си изкараш една хубава бременност и майчинство-настрой се за едно дълго отсъствие и си обучи заместника  Wink

# 446
  • Мнения: 304
Момичета, имам едно (най-вероятно глупаво) въпросче. Чудя се дали жегите могат да окажат някакво отрицателно влияние на процедурите? Защото ако ми се наложи да отложа с един месец, по мои изчисления ще бъде някъде началото на юли, баш в разгара на жегите... newsm78

# 447
  • Мнения: 799
Jael, не мисля, че има влияние жегите, аз миналата година правих опита си август месец в най-големите жеги.
Хриси , споко, всичко ще е наред  Hug , това са бебовците   love001
Момичета стискаите ми палци, ще имам нужда  Rolling Eyes, лелката дойде и утре в 9 сам на преглед. Ако я няма кистата и ако е рекъл Господ, почваме веднага  Praynig Praynig Praynig дано

# 448
  • Мнения: 96
Добро утро на всички, Praynig Praynig Praynigсе и стискам fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossedхайде борбени момичета това е нашата година със Божията помощ ще успеем всички,,, Hug Hug Hug

# 449
  • Русе
  • Мнения: 904
Добро утро и от мен  Hug
Желая ви хубав и пълен с хубави изненади ден

Общи условия

Активация на акаунт