Свекърва ми е ужасна......

  • 13 766
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 422
vikinci поздравявам ви за решението.  bouquetНе отстъпвайте от него, и не ги оставяйте да ви убедят да останете да живеете там.
Ще видиш че всичко малко по малко ще се нареди.Друго си е като сте си отделно повярвай ми.Сам да си си господар е най-добре.

# 91
  • Мнения: 2
 И аз съм с vikinci! Наистина това е решението. Винаги има трудности и препятствия, но това е живота. По-добре да сте си отделно, за да сте си мили и драги, иначе времето минава, нещата се натрупват ….Няма смисъл да се тормозите!
Поздрави и успех!   
 Hug

# 92
  • Мнения: 150
Когато майка ми и баща ми са се сгодили и временно са живяли в къщата на баба ми и дядо ми (свекър и свекърва),баба ми (свекърва й)е казала на майка ми: 'Никой не е родил и отгледал дете за да се подиграват другите с него.'

# 93
  • Мнения: 11
Не й обръщай внимание. Моята е същата като твоята. Не стига че кръстихме Емо на нея ми ще ми прави скандали, xa! Naughty

# 94
  • Мнения: 116
Първо да кажа за уважението.Според мен то не се предава по наследство.Естествено е и е най-нормалното нещо на света да уважаваш жената,която е родила любимият ти мъж,НО а ко тя те тормози,опитва да ви раздели и други подобни простащини,просто няма как да стане това с уважението.Съгласна съм и аз,че трябва да се отделите.Ако не можете все още,опитай с доброто-не я коментирай,не се карай,усмихвай се и гледай много да не и се връзваш.Все си мисля,че ако не и обръщаш внимание,ако се държиш с безразличие и не захранваш злобата и,тя ще престане.А ако не престане-с нейните камъни по нейната глава-де що видиш комшии се оплаквай от нея,че нищо не върши.Макар,че...така няма да се разреши проблема.Но ако иска война-дай и я.

# 95
  • София
  • Мнения: 399
vikinci, добро решение  Peace
Като заживеете отделно едва тогава свекърва ти ще оцени труда, който си полагала в дома й. Да не ти пука изобщо и не се поддавайте на манипулации! Живейте си спокойно живота.
На мен не ми е ясно защо толкова съфорумки наскачаха срещу авторката, заради това, което не плащат с приятеля й (като ток, май само това е), а малко отчетоха онова, което младите дават от себе си  newsm78

Едва ли е само тока. Младите разполагат с 600лв за заем, сметки, храна, дрешки, заведенийца..., а сега и наем. Укорите към сина са основателни, но нали е свекърва...друго си е ако мама е загрижена! Относно детето, предполагам, че ги съветва да задържат топката по същата причина, а не заради спокойствието, както го интерпретира снахата.

# 96
  • София
  • Мнения: 399
Ето какво е написала в началото, пък после стана уж всички сметки без тока. Wink
да искарва за храната вкъщи и дребните ни нужди но за квартира няма
другите неща ги поемат те

# 97
  • Мнения: 360
МОЙТА МЕ ДРАЗНИ МНОГО!!! Немога да спя като се сетя какви глупости ми наприказва днес. Защо да й обръщам внимание? И все пак редно ли е да ти дойде вкъщи и да ти обясни, че жилището, в което живея не е мое и разни други глупости?

# 98
  • Мнения: 91
Йори,с каква цел ти ги говори тЕя?Те си имат един момент,в който всички започват да се втелясват по апартаментите и собственостите си и да си мислят,че покрай техните къщЯ се върти света и че могат да манипулират  чрез тях,аз лично казах на свекъра да си го завре някъде скапания апартамент Mr. Green

# 99
  • Мнения: 1 594
 Свекърва ми е ужасна.... Mr. Green не само твоята споко, с лопата да ги ринеш smile3540 Най правилното е да се изнесете. Имате ,нямате пари вие да си знаете да не сте зависими да няма " Живееш в моята къща...ала-бала" Повярвай ми живее се и с 2 и с 200,колкото ток си изхарчиш толкова ще платиш. Хубаво е мъжа до теб да бъде такъв а не чупи пръсти и да обяснява как няма пари за квартира и трябва да търпите подмятания.

# 100
  • Мнения: 473
той постоянно се кара с нея
но тя не е човек момичета варви си и само мармори почти не си говорим с нея
да искарва за храната вкъщи и дребните ни нужди но за квартира няма
другите неща ги поемат те
аз не работя от 2 месеца другия месец почвам на ново място
Ох,дано работата не ти е свързана с писане,че ще те уволнят на втория ден.

# 101
  • Мнения: 360
Апартаментът се води на името на мъжа ми и на мен. Тя няма право да казва, че не е мое. Но така убедително ми крещеше, че въз основа на старото жилище, което било само на мъжа ми сме купили новото и аз нямам никакви права над него...Но когато съм притеснена не се сещам как да отговоря. Замълчах си и излезнах навън вместо да остана и да се защитя. А и как се запушва "вулкан"?!?

# 102
  • Мнения: 31
Ей...,опасни сте....
Наистина има невъзможни хора,няма значение от кой пол са ,снаха или свекърва.
Това ,че живеят в един дом,не е виновно момичето,все пак тези родители са знаели възможността на сина си и че рано или късно ще има и други хора в семейството.
Толерантността липсва в отношенията.

и аз мисля по същият начин
напълно подкрепям мнението

Общи условия

Активация на акаунт