Свекърва ми е ужасна......

  • 13 765
  • 102
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 422
. Къща пълна с деца и внуци е прекрасно нещо, ама веднъж седмично. Всяко поколение си има своите навици, своите виждания, своите мисли, ако щеш. Смесването  им не води до нищо добро. Няма щастливо съжителство на две поколения. Има търпимост, има толерантност, но щастие и чувство за свой живот и дом няма.
Всеки да се съобразява с всеки, с навиците му, с настроението му, с вкусовете му... Може, ама  за месец  два, за година дори. Ама за цял живот си е кошмар.

newsm10 напълно подкрепям Бабилия

# 46
  • Мнения: 23
Eми,няма как да не се намеся в темата.Моя мъж като живее при мен защо майка му пак виси у нас и ме плюе?Знаете за темата която бях пуснала!А ,и не харесвала жената чужденки Rolling Eyesне мога да разбера бе хора,не мога Tired

# 47
  • Мнения: 617
Като чета тук и все повече се замислям, че живот и здраве ще ставам 2 пъти свекърва...  Mr. Green а за въпросната веднага ми изплува образа на Джеврие...Както и да го гледам тоя филм от дъжд на вятър тая женица ми е култова и съм я запомнила много добре. hahaha

# 48
  • Мнения: 25 899
Моя мъж като живее при мен защо майка му пак виси у нас и ме плюе?

А защо нас питаш? Да не би ние да и отваряме вратата? Или нямаш пари за ключ?  Thinking

# 49
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Бих предпочела децата ми да имат покрив над главата си,от колкото да се чудят как да свържат двата края....и да мизерстват.
Е,ако имат късмета да си създадат свой дом,ще се радвам,но живеем в трудно време и не се знае ,как ще се подреди живота им.
Направили сме достатъчно,така ,че няма да се наложи да се ,,врем,, като сардини няколко поколения.....,определено няма да им се бъркаме в живота ,а ще помагаме с каквото можем,ако сме живи и здрави и разбира се ,ако те желаят.
Не е длъжно всяко поколение,да строи,купува,при наличието че има достатъчно.
Авторката ,ако беше моя дъщеря ,нямаше да допусна да живее  в това семейство,явно има още нещо не изказано,не ми отговори на въпросите.....

# 50
  • Мнения: 22
Ми сигурно е мнооого нахална и ограничена  Twisted Evil А ти прекалено добра и и мълчиш  Sick  Един път си покажи зъбките и я сръфай  че да види тя #2gunfire щом мъжо ти и мълчи

# 51
  • Мнения: 804
 k.a.l.i.  и замък да имах, пак не бих искала да сме всички заедно. Винаги могат двете родителски двойки да се разберат и ако трябва да помогнат с наема на младото семейство. Съжителството при нашите балкански нрави и разбирания е безумие.
Никой не може да ме убеди, че две жени могат да живеят добре, подчертавам добре,  под един покрив. Да не говорим за смесването на зълви, етърви и подобни.

# 52
  • Мнения: 23
Джеврие,колко смешна жена hahahaдано не приличам на нея,понеже и аз съм майка на син ще ставам свекърва ,та и тъща Whistling,много плюем всъщност свекървите си,ама не се знае нас как ще плюят!

# 53
  • Мнения: 1 912
Много са ми странни тези теории, ще ме прощавате  Tired Дай сега да седна да кимам с глава и да гледам в земята, че след 30 години да не ме плюели мен  Crazy Чудна застраховка!
Колкото по-далече- толкова по-добре! Моите свекърви- и бившата, и настоящата, са чудесни жени, имам прекрасни впечатления, но с тях общувам като с приятелки.

# 54
  • Мнения: 804
.....
Колкото по-далече- толкова по-добре! Моите свекърви- и бившата, и настоящата, са чудесни жени, имам прекрасни впечатления, но с тях общувам като с приятелки.
Ами това е защото имате мозък (ти и те) и го ползвате по предназначение. Факт!

# 55
  • София
  • Мнения: 3 480
Да, кали, аз те разбрах веднага.
"Дом за нашите деца, под нашето крило, да им помагаме с каквото можем и да имат покрив над главата, за да не живеят в мизерия."
Даваш ли си сметка, че тези клишета ги употребяват всички загрижени родители, които превръщат живота на децата си в кошмар, лишават ги от способността да носят отговорност за живота си и този на семействата си?
А после "децата" пълнят форумите с вопли, "свекърва ми е чудовище, не мога да извлача мъжа си от лапите и години наред, залепен е за мама като гербова марка".


# 56
  • Мнения: 23
Има,стабилни свекърви не отричам,познавам снаха и свекърва които са постоянно заедно,пият си кафето ,ходят по магазините,а има и такива които се бият и карат пред хората и стават за смях ,направо срамота!

# 57
  • Мнения: 426
Eми,няма как да не се намеся в темата.Моя мъж като живее при мен защо майка му пак виси у нас и ме плюе?Знаете за темата която бях пуснала!А ,и не харесвала жената чужденки Rolling Eyesне мога да разбера бе хора,не мога Tired
Свекърва ти колко чужденки познава, извинявай, та има негативно мнение за тях  newsm78

# 58
  • Мнения: 12 693
Много е сложно...,но като се замислим всички създаваме дом(гнездо) с ясната мисъл за децата си,рано или късно се надяваме да се напълни с снахи,зетьове ,внуци,никой няма да го отнесе ,да не казвам къде....

Много моля, всички снахи да си избият тази мисъл от главата.  Много си обичам децата, затова държа да живеят отделно. 

# 59
  • Мнения: 5 577

Пипинка, всеки път когато прочета за въпросните особи, имам чувство, че са бавноразвиващи.  Shocked
Ако говориш истината, то хората имат някакви психични отклонения.

Общи условия

Активация на акаунт