92 ОДЗ Мечта - филиал Левски В

  • 7 859
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 410
Здравейте!

Приема на дечицата в яслените групи за набор 2007 и 2008 е станал още през ноември 2009 година.Местата си бяха обявени с,всичко си стана чрез информационната система.Сега няма прием на набор 2007 ,за първа група,защото дечицата от яслата си отиват директно и като бройка местата се попълват.

Ако нещо повече ви интересува - питайте.

Мнение за госпожите в яслените групи не мога да дам по обективни причини  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 273
О да, разбира се, че злобея и завиждам на тези, на които им приемат децата по втория начин. Предполага се, че всички останали сме глупачки и само това ни остава.. А градината работеше вчера, работи и днес. Нали, мила и щастлива майко, не вярваш, че заведението е пълно с деца, които са били приети в събота? А може би тези деца, които ходят там от миналата година са влезли напълно легитимно? Само дето това не се е случило през ИСОДГ.

Ах , ах каква злоба ......... #Cussing out витае в горните редове. Плюе се по децата в лични съобщения и след това се блокира дотъпа до такива .................! И добре прави тази Мама Пух , защото е много зле , ама много. Кой набор от децата как е приет и щом нейното не е е класирано , значи всички деца са по "втория" начин. Ох, ох тази простащина , злоба и завист води България не накъдето трябва !
Да Мама Пух аз съм добронамерена , отзивчива , приветлива и широкоскроена лиичност и детето ми определено е уцелило на майка , за разлика от твоето, което милото няма вина и аз от сърце му желая да бъде здраво и щастливо и ти също за да се грижиш за него и да му се радваш!
Засега гледай от вас новия филиал и децата играещи вътре и решавай собствените си проблеми с нормални действия , а не със злобни , глупави , недоказани обвинения към обитателите на НОВАТА детска градина  Laughing Laughing Laughing
Погледнато от трета страна с тези приказки показваш,че не си ПО-МАЛКО ЗЛОБНА...............просто умееш да се прикриваш зад любезен тон докато не ти навлязат в територията.Колкото до мама Пух до някъде я разбирам,защото миналата година и аз бях в същата ситуация.Всички от градината бяха приети с късмет само на нас ни беше избягал със скромните 8,2т.Друг е въпроса,че когато се заговорехме по-обстойно някои от майките си признаваха,че са влезли по втория начин.
Така,че желая на мама Пух ОГРОМЕН КЪСМЕТ И ЗДРАВИ НЕРВИ!

# 17
  • Мнения: 1
mnogo sa dobri i grijovno yspqvat da predrazpolojat dechicata za da ne plachat i da ime konfortno

# 18
  • Мнения: 555
mnogo sa dobri i grijovno yspqvat da predrazpolojat dechicata za da ne plachat i da ime konfortno
Да, страхотни са ! Директорката е на ниво , старшата сестра е УНИКАЛНА и от там реда , организацията и всичко в градината е на ниво !
Пожелавам здраве, успехи и милиони радостни мигове и усмивки в 92 ОДЗ - ФИЛИАЛ на всички малчугани и приети в предишни години и новодошли от новата учебна 2015 година ! На добър час !   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 8 131
Има ли вече тръгнали дечица от приетите тази година в яслата?

И моят младеж е приет, но ще го отложа максимално, защото чакаме бебе в края на октомври.
А кога да очаквам родителска среща?

# 20
  • София
  • Мнения: 4
Здравейте! Използвам темата, за да помоля за актуална информация и впечатления от тази градина. Базата знам че е добра, но се интересувам от обучението и грижите, които получават децата. Ще бъда много благодарна ако някой родител сподели мнение!

# 21
  • София
  • Мнения: 8 131
Аз съм много доволна от всичко.
Децата ми са вече втора група и втора ясла.

Общи условия

Активация на акаунт