Декември,чакаме те от сега да се сбъдне нашата мечта 2

  • 26 272
  • 669
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3
Здравей Гарга Ганка, явно не съм мн наясно с броенето на седмиците  Rolling Eyes   Simple Smile
Гаденето докога продължава иначе до 4тия месец?

# 61
  • Мнения: 16
Danili и аз като теб завиден апетит чак се плаша Simple Smile
не ми се гади само се засичам че няколко дни ми е зле на стомаха вечер но след една чаша сода всичко си ок
никъкви оплаквания
даже болки в корема вече нямам само веднъж съм пила но- шпа
само гърдите-  събуждам се нощно време и се чудя как да ги подпра да не болят newsm78
надявам се това да ми е неразположението

# 62
  • Мнения: 32
явно не съм мн наясно с броенето на седмиците  Rolling Eyes   Simple Smile

нещо и аз не съм на ти с тия седмици, момичета помогнете последен цикъл на 27.02 според мен трябва да съм в 8 май  newsm78.
Момичета недейте така всички сте отслабнали, а другите не са качили аз май съм напред с материала и ще трябва да се огранича с яденето. Става ми зле като съм много гладна чак направо ми прилошава и се разтрепервам. Уж гледам да хапвам по нещо малко и редоовно че да не се стига до критични моменти че тогава не се усеща какво се яде. Иначе кафе си пийвам ама с много мляко
Ще трябва да се огранича малко.
Анастасия_Morskafeia много се радвам за теб и добре дошла сред нас

# 63
  • Мнения: 0
Ново попълнение:   Термин 18.12.2010
                                 Първа бременност
                                 Години: 22

# 64
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Здравейте,и аз се записвам при вас очакващите декемврийчета.
Аз вече съм в 7г.с.,но не съм имала абсолютно никакво гадене или неприятност от миризми или друго.Изгубих напълно апетита си,зорлен ям наполовина от преди.
Постоянно ми се спи и ми е изморено.Гърдите ми отначало много ме боляха,дори имах коластра още преди да разбера ,че съм бременна,което много ме беше изплашило,но си отмина,както и почти изцяло болките.
Имам косопад,при някоя от вас появил ли се е и как се бори с него.
Споделете коя какви витамини приема.
Имам болки в корема и придърпвания в матката.
Ще се радвам да ме приемете в групичката и всички успешно стигнем до финала,че ей го на Дядо Коледа скоро ще почука на вратата или щъркела ще го изпревари.
Моя термин е между 10- 14.12
Споделете за изследванията които ви предстоят- в коя седмица,какво и къде правите,колко заплащате.
БХС къде и кога ще правите?

# 65
  • Мнения: 27
Здравейте на всички,
Вчера си направих тест и се оказа положителен. По мои изчисления трябва да съм забременяла на 6.04. newsm78
Д-р Крумов не си вдига телефона и честно казано не ми се чака. Дали някоя от вас може да ми препоръча  добър доктор или такъв при когото ходи вече. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 3 647
 Embarassed
Запис и в новата  темичка,  baby_neutral baby_neutral baby_neutral
 Hug Hug katiahr , Elzedy, никид  честита радост  и леко  бременеене Wink

Аз за апетита имам  завиден  Embarassed Embarassed  чак се плаша  ooooh! ooooh!
Надала съм и  не ми се мисли ако дебелея стези темпове до къде ще стигна.
Инъче си пия  фолиева киселина и витамини  Embarassed Rolling Eyes  като казах на докторката само каза "ами добре".
За сега не съм повръщала, което е много добре, но пък ям за целия  китайски  народ.  Blush Blush Simple Smile

За болки  имам  леки болки все едно нещо ме придърпва ....... И от както съм бременна взех да закусвам и кафето да не ми харесва .......
Чудех се дали си пиивате  кафе  все още или  .....??

 Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 26 апр 2010, 09:58 от ANGYA

# 67
  • Мнения: 32
Добро утро на всички мами и на новодошлите разбира се.
Малко се депресирах като чета че всички са отслабнали от както са забременели, затова ще ходя да се лекувам на спа терапия  Grinning. Мамите от младост се загубиха нещо, интересно ми е при кои са решили да отидат и какво е станало. Е това е за сега от мен.
Момичета приятна седмица много усмивки и положително настроение защото ние нужно за малките създания. на всички пращам по една  Hug

П.С ANGYA  благодаря ти мила че не съм само аз, която си похапва. И аз се будя доста гладна. Що се отнася за болките и при мен е така все едно ме придърпва нещо. Честно казано ми е по тежичко ако мога така да кажа о първата.
За кафе както писах по горе по 1 с много мляко , лошото е че и цигарките не мога да спра, но ще трябва. Лошото е че се хващам как мисля само за тях и направо незнам.

Последна редакция: пн, 26 апр 2010, 09:35 от petiamarto

# 68
  • Мнения: 86
БХС къде и кога ще правите?

Аз за Биохимичен скининг още не съм решила дали ще правя , защото тези резултати с вероятност,а не точен отговор не ми се харесва,но имам време да си променя решението де.За Фетална Морфология съм с 2 ръце "ДА" и първата мисля да е към 12-13 г.с.А за цените до колкото съм чела в интернет и двете са около 70-80 лв. може би зависи от мястото където ги правиш.

# 69
  • Мнения: 3 647
petiamarto, аз се засрамих от себе си, защото закусвах с  вафла  Embarassed Embarassed  и се качих на пътеката за извървя 1.5км  Embarassed Embarassed
А за кафето  и аз пия предимно  мляко с много малко Кафе  и някакви чайове  Rolling Eyes Rolling Eyes  а съм завидна кафеджийка  ooooh! ooooh! ooooh!
С цигарите никога не съм имала проблем -  Crazy Crazy Не Пуша, но ме дразни димът а сега още повече  Sick Sick Sick Sick

Jojolinka , би ли ме просветила какво е Биохимичен скининг  newsm78 newsm78
 Hug Hug Hug

# 70
  • Мнения: 86
, Jojolinka , би ли ме просветила какво е Биохимичен скининг  newsm78 newsm78
 Hug Hug Hug

http://www.zachatie.org/index.php?Itemid=36&id=438&optio … ent&task=view

# 71
  • Мнения: 34
Привет и от мен в новата темичка Hug Hug Hug

Днес влизам в 6г.с. и се 4удя кога да отида пак на лекар за да се види ембриона докторката каза тази седмица да отида.Някоя от вас би ли ми казала кога се е видяло ембрионче при вас за да знам кога да отида точно Hug Hug Hugмного ще съм благодарна  bouquet  bouquet  bouquetИначе кафе не пия вече понеже ми прилошава от него,хапвам по малко пак поради причината че ми става лошо и то не само сутрин или само вечер а когато си прецени #Crazy #Crazy което ме подлудява понеже работя в магазин за телефони и по цял ден се занимавам с хора ooooh! ooooh! ooooh!

# 72
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Здравейте.
Виждам групичката се увеличава. Добре дошли на новите мами   bouquet
Май се разделяме на 2 лагера  Joy тия дето много хапваме и чак ни е срам /днес се мерих +0.500 г за 2 месеца/, и другите миличките, които им е лошо и немогат да хапнат нищо, искрено ви съчувствам  Hug
Относно мамите от Младост , аз съм една от тях и съм решила да ходя при д-р Папукчиев. Работи с ЗК и бил добър специалист. Отделно се чудя дали да не ходя на часно при една докторка, която изражда в Окръжна  newsm78.
За БХС от многото четене установих, че по-добре да не го правя. Това си е мое мнение, някои мамита смятат, че е добре да се прави. За ФМ съм се насочила към МЦ Фемина, но не съм решила при кой д-р, понеже отзивите са доста разностранни, но за цена знам , че  е
2Д - 60лв, ако искаш снимка и клипче 70 лв. Ако те гледат на 3Д - 90 лв, но това е ако искаш да си направиш кефа и да видиш бебчо триизмерно. Аз съм решила от 3-те ходения на ФМ един да е задължително на 3Д , иначе ми се виждат излишни тези 30 лв, които мога да ги дам за по-полезни неща.
Ще се радвам ако някой има повече инфо или ще ходи скоро да разкаже как е минало всичко. Hug


П.п Незнам дали го знаете този сайт, но ми се стори интересно да си изчисля в коя седмица колко е препоръчително да кача като кг     Коло трябва да тежа!    

Последна редакция: пн, 26 апр 2010, 12:36 от Danili

# 73
  • Мнения: 471
Аз си записах час за ФМ в клиника Марковс, но май няма Марков да ме преглежда, че часовете при него били чак за юни, а аз искам да направя ранна ФМ. Цената е 80лв. Надявам се за по-късната да се уредя при него.
На другия ден мисля да отида до Майчин дом за БХС. Цената на този тест е 42лв.

# 74
  • при моите любими
  • Мнения: 2 550
Здравейте момичета, добро утро на всички и добре дошли на новите бъдещи мами. За Биохимичен скрининг, аз първата бременност не си правих, само ранен фетален скрининг с ехограх, на който се разглеждат всички органи на бебето за малформации, както и се изчисляват риска от Даун, тъй като при мен показателите бяха добри, не съм се подлагала на биохимичен скрининг. Мисля и този път така да направя. Ще си запиша час между 11та и 13та седмица. Първия път ходих в 14та поликлиника. Сега се колебая, между мея и Фемина. Ще реша в движение, зависи от свободните часове. Лек и успешен ден.

Общи условия

Активация на акаунт