Декември,чакаме те от сега да се сбъдне нашата мечта 2

  • 26 264
  • 669
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 215
Здравейте, момичета!
И аз влизам много анбързао за отчет:)
Имам си кормче като за 4ти месец, много е сладко:)
Ще се включа в останалите дискусии при първа възможност.
Лека вечер на всички ви - и на вас и на малките същества във вас!:)

# 646
  • Мнения: 276
Добро утро, слънчев и усмихнат ден!  Hug



# 647
  • Мнения: 423
Здравейте мацкии.
Kimbarly - Благодарско за сутрешното кафе.
Вече започнах пак по половин чашка да пия, защото въобще не се чувствам добре ако не пия. Аз съм с много ниско кръвно /хипотоник/ и тука няколко дена се мъча с кола, ама не е като кафето. Колата ми помага за геденето.
С хапването вече отново се справям, естествено продължавам по-леки храни, по-малко и начесто.
Да споделя с вас един чудесен сайт http://www.i-am-pregnant.com/Pregnancy/ , на който попаднах случайно.
Та там прочетох каквото ме интересуваше. От два дена усещам стягане на матката, като съвсем леки контакции, казах не може да бъде толкова рано. Но в сайта за 8седмица пише, че е нормално да има леки контакции на матката от разтягането. Сега ми е по-спокойно.
Другата седмица съм на преглед. Тука видях нещо, което не знаех, че има два вида направления.
За преглед при гинеколог и за записване в ЖК - вярно ли е това наистина. Сега трябва да ходя за направление ли пак за записване в ЖК. Не последнах първото за какво е .

# 648
  • Мнения: 152
Добро утро и от мен ,
ей много се зарадвам на мамите с близначета , да са ви честити и ви желая много лека и безпроблемна бременност Simple Smile И аз имах големи мераци за две,но ...
 Lady N радвам се и за теб, че си по-добре. Мерси и за инфото за парацетамола. И на мен така ми казаха , че няма нищо страшно да се пийне едно, две хапчета при висока Т.  Снимки ще кача и аз,но малко по- нататък, че сега няма много много какво да покажа Wink
Kimbarly и ние имаме резервация за море от 17.06 и изобщо не мисля и да я отменям. Надявам се , че до тогава вече ще ми е преминало гадното и некомфортно състояние, в което съм сега и ще си изкараме хубаво. Имахме и резервация на 09мес за Турция,но нея я отмених,  защото вече ще съм в доста напреднали месеци и няма как Sad но карай догодина - живи и здрави.

# 649
  • Мнения: 961
Майка ми днес е говорила с жена, която работи в нои и тя е обяснила че ако през цялата бременност съм в болнични се взимало 12 месеца преди първия болничен. А също така казала, че разликата между това да ходя и не на работа ще се отрази минимално на майчинството. Аз не знам какво да правя, моята бременност се води рискова, но не ми се седи само в къщи. Ще ми се да походя на работа  newsm78 но не знам колко ще издържа. Имам още месец и половина да мисля.

# 650
  • Мнения: 86
Добро утро и от мен, много се радвам че всички сте добре, а също така добронамерено "завиждам" на мамите с близначета, толкова искам и аз, но няма май никакъв шанс някога да имам. Аз мисля ,че не трябва да си отлагаме летните почивки заради бъдещите коремчета, виждала съм доста бременни жени по плажа и то с много големи коремчета като в 6-7 месец, и се чувстават добре, така че ако нямате някакво вътрешна нагласа че не искате да сте на плаж и на почивка отивайте и се наслаждавайте до насита. Sunglasses

# 651
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета,


 От вчера съм много щастлива , но и чувствам леко притеснение за новината за близнаците  Whistling поне до 5-6 месец трябва някой да ми помага. Аз със сигурност ще съм секцио и докторката ме предупреди , че близнаците се раждат по рано може и в 7 месец или веднага като влезна в 9 месец. Утре ще ходя да се запиша на женска консултация  Heart Eyes предписаха ми лекарства - фолиева киселина, утрогестан и ношпа... Бременните с близнаци се водят рискова бременност и ходенето ми до Виена отпадна  Rolling Eyes но какво да се прави  Peace

много прегръдки на всички бъдещи мами

# 652
  • Мнения: 27
Wind - страхотен сайт. Благодаря ти.
Момичета, ние не сме резервирали още нищо за морето, но със сигурност мислим да ходим. И с първата бременност бяхме даже в Гърция на море в 6ти месец, затова смятам, че няма нищо лошо да се отиде на почивка.
На мен лекарката ми забрани да правим секс да следващият преглед на 20.05. Тогава ще видим какво ще каже newsm78
Мнооого хубав ден пожелавам на всички  bouquet

# 653
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Здравейте милички. Вчера си взех изследванията и като гледам всичко ми е в норма, а днес ще ходя и до лекарката да потвърди. Относно албумчето, влизайте през вход, като въвеждате потребителско име и парола и след това горе в дясно натискате върху надпис  декември2010 и разглеждате или качвате снимки. Аз ей сега ще кача няколко от 4 и 6 седмица  Wink
Аз тези дни още се пазя от секс  Simple Smile, незнам милото какс е чувства, но нищо не ми е казал. Днес ще питам лекарката от кога ще е по-безопасно.
 Честито на Аиа и Вилкони   bouquet
plams Честито сърчице
LADY N  Hug
Kimbarly   родителите ми живеят на морето и със сигурност ще ги посетим По мои изчисления ще съм към 5 л.м., а майка ми с мен си  е ходила на море и тя в 5 месец и е нямала грижи  Wink
(wind) аз на моето направление видях, че има изброени доста неща , а беше отбелязано за избор на АГ за майчино здравеопазване /нещо такова беше/. Ако на твоето направление е пишело за преглед ще трябва ново да ти издаде. Ако вече си записана на ЖК няма нужда от друго направление  Peace
 

# 654
  • Мнения: 1 599
Danili  моляте прати ми на лични паролата и името  Peace

# 655
  • Мнения: 265
Danili  моля те прати ми на лични паролата и името  Peace
И за мен, моля! Макар, че моето коремче е по-скоро наследството ми от първата бременност Laughing, но и аз ще кача някоя снимка.
Аз днес се записах в ЖК и ми пуснаха изследванията. Засега доктора ми хареса като отношение, обеща да няма проблем и с болнични, и дано нещата се развиват така положително.
Ние няма да почиваме на море, защото аз трябва много да се пазя и почивам заради контракциите, по същата причина и секса не е желателен.
Честито на момичетата с близнаци! Дано бременността ви протича безпроблемно! И аз като момиче исках близнаци, но сега като гледам колко трудно се справям сама с едно, какво ли би било с две едновременно...
Давайте идеи за заглавия на новата темичка! И реши ли се някой желаещ да я оформя и да прави списък с термините и имената? Гледах в някои от другите отчетни темички, че са си създали общ профил и от него може всеки да влиза и да помага в оформянето и пускането на нови теми.
Лек ден от мен   bouquet

# 656
  • Мнения: 276
Момичета, може да ви се стори смешно но имам следното притеснение: днес в офиса дойде някакъв дистрибутор на едни масажори във формата на пеперуда (сещате се сигурно). Предложи на мен и колежките ми да пробваме и ако ни хареса да си купим. Залепи ни ги на рамената и пусна някакви режими за около минутка някъде, може и за по-малко да беше. Една от колежките ми също е бременна и като си тръгна човекът пусна мухата, че ние не трябвало да пробваме, защото може да е вредно за бебето.  Sad Покрай нейната истерия и аз се притесних, мислите ли че за толкова малко време би могло да се навреди на бебчо? И изобщо, съвместима ли е бременността с някакви масажи, масажори и тем подобни?  newsm78 Вече напълно истерясвам.. Crazy

# 657
  • Мнения: 1 572
Здравейте, записвам се и аз при вас  Hug Досега съм била на един преглед, колкото да констатира доктора, че бебчето е на правилното място и се развива.
Записах си час при д-р Марков за ранна фетална морфология. Уви няма да работи целия юни и взех ден за по-късна дата, от тази която исках. С първата бременност ходих при него в 18г.с. - уникален лекар! Така сладко говори, всичко обяснява и показва - горещо ви го препоръчвам  Peace
Целувки и леко бременеене  Heart Eyes
Kimbarly, няма какво да му стане на бебчето от 1 минутка жужене и то на рамото. Производителите на подобни уреди се застраховат като казват, че са вредни за бременни, защото хора всякакви. Някой може и на корема да си го лепка ежедневно и да предизвика контракции. Не го мисли, всичко си е наред  Hug

# 658
  • Мнения: 2 216
Момичета аз май полудявам newsm78До сега усещах някаква тежест ниско долу и понеже днес не усещам нищо запонах да се шашкам. Дали всичко е наред, какво става....Мъжът ми каза, че бебето ще е кротко като него, затова си кротувало Flutter
Вие какво усещате и въобще нещо усещате ли?
 А между другото вчера доста се изплаших, че една жена я обраха пред мен... и днес ходих да ми леят куршум Embarassed

# 659
  • Мнения: 27
dobra - Може ли координатите на д-р Марков. Аз с първата бременност ходих при доц. Томова за фетална морфология, но незнам дали още работи.

Общи условия

Активация на акаунт