Моля мами, помагайте с мнение

  • 2 096
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27 524
Тя па, да ти имам и недоразвитостта  hahaha
Моите не стигат до последната става, малко под нея са. А на мъжа ми показалецът стига до средата между двете стави на средния. Значи и той е недоразвит  Laughing

# 31
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Тя па, да ти имам и недоразвитостта  hahaha
Моите не стигат до последната става, малко под нея са. А на мъжа ми показалецът стига до средата между двете стави на средния. Значи и той е недоразвит  Laughing

 Shocked Ми недоразвит е ами!  #Crazy Laughing Големи сме изроди

# 32
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
А сега вземете ме накарайте да се събувам... Joy И да меря...кутрета, палци... А кой ще сготви? #Crazy Ааааааа... Тая вечер мъжлето е обещал да направи шкембе-чорба! Малееей колко хубаво!!! Hug newsm44

# 33
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Боже, пък аз се терзаех, че чак на 30 разбрах, че съм живяла с един бъбрек.  Crazy

Как така? Защо?  Sad

Ами, единият просто не се е развил.  33uu

# 34
  • София
  • Мнения: 38 632
А на мен освен че показалците на краката са ми дълги, кутретата са ми супер малки - дефектна отвсякъде. Затова гледам и на дъщерята краката много внимателно - и тя е с дълъг показалец.
Ето ме Mr. Green:http://dilianavk.snimka.bg/other/kosa-i-nokti.277743.13660872

Последна редакция: пн, 26 апр 2010, 14:20 от Дилянка

# 35
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
А на мен освен че палците на краката са ми дъги, кутретата са ми супер малки - дефектна отвсякъде. Затова гледам и на дъщерята краката много внимателно - и тя е с дълъг показалец.
Ето ме Mr. Green:http://dilianavk.snimka.bg/other/kosa-i-nokti.277743.13660872

Това с палците е често срещано, да знаеш.  Peace

# 36
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Боже, пък аз се терзаех, че чак на 30 разбрах, че съм живяла с един бъбрек.  Crazy

Как така? Защо?  Sad

Ами, единият просто не се е развил.  33uu

Това е гадно... Rolling Eyes Ама ако не ти пречи хич не му обръщай внимание... newsm10

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 557
Като няма проблеми с ходенето/ да куца или нещо такова / защо се притесняваш.

# 38
  • До морето
  • Мнения: 7 112
Не виждам нищо странно, на много хора пръстите на краката им не са симетрични едни спрямо други. Wink

# 39
  • Мнения: 1 420
Не се притеснявай, не е ортопедичен проблем  Wink Една от приятелките ми е точно така и никога не й е пречело, не е нещо страшно. А и на краката то не се забелязва  Wink

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 На много хора пръстите на краката им не са симетрични едни спрямо други.  Peace А и не ми се вижда притеснително момиченце на 9 години да си лакира ноктите.

Общи условия

Активация на акаунт