Моля мами, помагайте с мнение

  • 2 098
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Може и пързалка да е, да  Rolling Eyes

Относно разликите в двете половини - факт е. Но не и в драстични и силно очебийни разлики  Peace

# 16
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Пързалка или не - ние за самите нас нали обменихме мнения - какво ви пука? Whistling

# 17
  • Мнения: 4
Здравейте отново. :p Аз не ви пързалям, просто питам дали и при вас се е случвало да не излезе накрая, че съм я водила напразно. Относно лакирането, тя е момиченце. Вижда ме аз какво правя и естествено иска и тя да опита.

Благодаря за отговорите и смело напред Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 39 856
Няма смисъл да я водите на ортопед, защото реално няма какво да направите.

# 19
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Здравейте отново. :p Аз не ви пързалям, просто питам дали и при вас се е случвало да не излезе накрая, че съм я водила напразно. Относно лакирането, тя е момиченце. Вижда ме аз какво правя и естествено иска и тя да опита.

Благодаря за отговорите и смело напред Simple Smile

Смело напред...?!? Само аз ли не разбирам? С каквото можахме ние помогнахме... С нашите мнения относно проблема на авторката. Смело напред... за къде...? newsm78

# 20
  • Мнения: 463
Това не е ортопедичен проблем, а просто особеност. На мен пък не ми е чудно, че не сте забелязали досега, все пак човек не се вглежда чак толкова. При мен се разбра чак като тръгнаха да ме записват на балет. Оказа се, че тоя дълъг пръст е пречка, защото не могат дълго да се носят палците. Така че, да знаеш - за съжаление не може да стане велика балерина.

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Тази тема е чиста пързалка. Не може да си отгледал едно дете до 9 годишна възраст и да задаваш такива инфантилни въпроси.

Пълни глупости. Аз забелязах собствените си кутрета на ръцете, че са недоразвити в сравнение с на всички други хора, ама видимо. И това го забелязах на 20 и кусур години. Нито майка ми, нито баща ми за го забелязали за всичките тези години.

# 22
  • Мнения: 27 524
Какво имаш предвид под недоразвити пък ти?  Rolling Eyes Heart Eyes

# 23
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Абе, хора кога имате толкова много време, че да се взирате така с детайли в себе си? Whistling

# 24
  • Мнения: 27 524
Абе, хора кога имате толкова много време, че да се взирате така с детайли в себе си? Whistling

Е, извинявай, ама един пръст да ти е много по-дълъг от другите, или къс, или друга очебийна разлика в тялото ти - съвсем нормално е да го забележиш, да се загледаш. Как да няма време за такова нещо  Joy Това не са някакви миниатюрни, незабележими детайли все пак  Wink

# 25
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Добре де Блонди, съгласих се. Ама момичетата спряха да дават мнения. И ние с тебе сами ли ще останем...??? hahaha Joy

# 26
  • Мнения: 27 524
И сам воинът е воин  hahaha Hug

# 27
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Абе, хора кога имате толкова много време, че да се взирате така с детайли в себе си? Whistling

Няма нужда да "се взираш" излишно. Като почне да ти опира в обувката, тогава.  Wink

... Аз забелязах собствените си кутрета на ръцете, че са недоразвити в сравнение с на всички други хора, ама видимо. И това го забелязах на 20 и кусур години.

Боже, пък аз се терзаех, че чак на 30 разбрах, че съм живяла с един бъбрек.  Crazy

# 28
  • Мнения: 27 524
Боже, пък аз се терзаех, че чак на 30 разбрах, че съм живяла с един бъбрек.  Crazy

Как така? Защо?  Sad

# 29
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Какво имаш предвид под недоразвити пък ти?  Rolling Eyes Heart Eyes

Еми как да ти обясня...погледни си твоите кутрета- стигат поне до последното кокълче на безименния пръст, нали? Е, мойте стигат посредата м/у първата и втората става на безименния...  Laughing Не е грозно, явно просто е особеност  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт