Бунгала на Арапя

  • 224 786
  • 855
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 172
Два пъти, последно 2009г. сме били на тези http://alekto.hit.bg/ - доволни сме, под дървета са, на 50 метра от плажа, точно срещу магазина за хранителни стоки (малко по диагонал), има пространство по средата да играят децата, от две малки стаички, преходни (има и с поотделно две стаички и бокс в коридора), в едната е бокса. И тази година бяхме резервирали, исках да направя комбинация Албена - Арапя, но поради мнооого работа второто отпадна, щото първата част сме я изцяло предплатили. Препоръчвам бунгалата, собствениците са свестни хора, чакам с нетърпение време, пак да отидем там. Арапя е чудно местенце, любимо Heart Eyes  подходящо за почивка с малки деца.

# 61
  • Мнения: 240
Герганчето, борисови са с една стая.
http://www.arapya.com/dimovi.html а тези в горната част на Арапя ли са, някой знае ли, харесаха ми, че си имат кухня, я в алекто сме почивали но е доста вехто.

# 62
  • на майната си
  • Мнения: 425
http://www.arapya.net/gallery/

Само да допълня тези, май са съвсем нови, намират се над Щереви и Грудови - изглеждаха много добре, но не съм била в тях.
Това е снимка от преди 2 дена Wink, не е много добра, в дясно перпендикулярно остават Щереви и Грудови.
http://media.snimka.bg/8897/024048402.jpg?r=0

# 63
  • София
  • Мнения: 537
изглеждат страхотно:), догодина ще ги пробваме Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 2 805
Интересно местенце, което не сме посещавали никога.

# 65
  • Мнения: 240
Наистина изглеждат страхотно, аз запазих там от 01.09, по-рано вече нямаше места, Дано и в действителност е хубаво.

# 66
  • Мнения: 339
Може ли да ми кажете как е плажа на Арапя? Казаха ми че бил много скалист и не ставал за малки деца, пък тук гледам че все с малки деца ходите. Има ли наистина камъни във водата или си е пясък? На снимките ми изглежда, че камъните са само по края.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 172
Плажа е много добър, по средата си е само пясък, дълго наъвтре е плитко, имам спомени за прозрачна чиста вода. Ех, Арапя...Хубаво е, остава да си оправят инфраструктурата, ама кога и дали...

# 68
  • на майната си
  • Мнения: 425
Няма камъни, пясък е и е много плитко почти до шамандурите. Децата не излизаха от водата. Камъните са в дясно - в скалистата част, но тя си е неохраняема.
Водата беше приятна и чиста, когато не е бурно Simple Smile.

# 69
  • Мнения: 76
За първи път отидох на Арапя през 90 година- тогава бях на 7г. и съвсем ясно помня красивия плаж. След години отидохме отново и не бях особено очарована,но все още си е хубаво място,плажа е подходящ за малки деца и няма камъни.Parsy го е описала много добре. Гледам бунгалата и може догодина и ние да отидем.  Mr. Green Ще следя темата

# 70
  • София
  • Мнения: 3 030
Плажът е чудесен както за големи хора, така и за малки деца - чиста вода, плитко, няма водорасли и скали, без вълни. Peace

# 71
  • Мнения: 972
Никой ли не е ходил на бунгала Георгиев.
http://byngala.hit.bg/
 Имаме резервация за края на юли за бунгало 2.То по-скоро ми прилича на вила!
Споделете впечатления!

Относно плажът на Арапя-чист,плитък и спокоен.Страхотно е за малките деца!
Камъни има на Нестинарка,в Царево! Peace

# 72
  • Мнения: 4 116
Сисссс , жесток ти е подписа  Laughing
Записавам се и да следя темата, харесва ми идеята за бунгало, но явно ще видя Арапя чак догодина, сега няма да има места.

# 73
  • Мнения: 96
И аз резервирах Арапя Simple Smile Ще ходим от 7.8. Ако има някой върнал се, споделете впечатления Simple Smile

# 74
  • Мнения: 4 668
В неделя се върнахме от Арапя . Мястото е много готино Peace Плажът е супер - чист и поддържан , водата е кристална , няма вълни и за децата е рай . Има хубави плажни заведения и страхотни ресторантчета .
Много съм доволна .

Сега за бунгалата . Бяхме при Щереви . Много съм разочарована  Confused Самите бунгала не са лоши , но са много малки . Това легло персон и половина , което представят за двойно не ми беше много удобно за мен и мъжа ми . Възглавниците бяха отврат - все едно целите на буци ... Кабелната редовно не работеше . Това са бели кахъри . За мен проблема беше , че е много шумно . Всъщност в нашите бунгала бяха все много готини хора , но на третия ден отсреща при Грудови дойдоха едни невероятни селяни , които още с идването си надуха чалгата и почнаха крясъците и ... Трябваше мъжете учтиво да ги помолят да прекратят ...
 За това никой не е виновен разбира се , но г-жа Щерева се оказа една невероятна простачка  Confused Още с пристигането ни дойде да се кара с мъжа ми , че нещо по двора било счупено ... Ние още багажа си не бяхме разопаковали , камо ли да успеем да счупим нещо ... Започна да вика как всички сме били такива , неблагодарници , не сме пазели и т.н. Когато и плащах обаче беше много любезна . В заключение - за мен 50 лв. е неоправдана цена за тези бунгала .
Има много по - хубави от тях и на по - добри места , а и с климатици .

Да не говорим , че ние после се преместихме в едно хотелче за 30 лв. на вечер тройна стая - кеф  Peace Тишина , спокойствие , големи стаи , климатик , ТВ , големи тераси и т.н.

В заключение - Арапя е чудесно място , за бунгалата съм със смесени чувства .

Общи условия

Активация на акаунт