Истината която трябва да знаете!

  • 10 964
  • 122
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 575
Момче, трудни са били годините през войната, а не годините, в които просто се иска от теб да положиш усилия и то в твоя полза...Казах ти и преди - зависи от гледната точка и с кого се сравняваш!
Трудни са годините на робство, в някоя каторга, в затвора...
Не мисля, че човек учи, за да стане умен, а умният използва по най-добрият начин предоставената му информация и не мрънка, че му е много.
Болният човек се бори за живота си...Ти имаш избор да се потрудиш за по-висок стандарт на живот!
Всичко научено и усвоено по най-добрият за теб начин в споменатите от теб "трудни"  години ще те поставят в по-изгодна позиция спрямо тези, които не са учили.
И кое ще е трудното на годините? Ако ще е липсата на работа - потруди се да си по-квалифициран, за да си търсен.Ти поне си една крачка пред тези, които си нямаха на идея, че ще настъпят "трудни времена" и не си даваха много зор, а на всичкото тогоре имаш и време да поработиш за себе си!

# 61
  • Мнения: 32
Здравейте! Знам че на някой от ВАС не им е приятно отново да ме видят тук...но дано го приемат : ) Искам да ви попитам: какво мислите за това което става напоследък ? Искам да кажа за валежите според вас нормално ли е.Нека ви кажа нещо: Руснаците са задействали таен проект с името H.A.R.P който има за цел контролиране на времето.Чрез специални уреди те манипулират времето и това кога да вали и кога не!  В бъдеще се подготвя "изкуствена война" ! ТЕ ще създават урагани,цунамита и поройни дъждове които да унищожават всичко и всеки по пътя си! Могат да го направят,повярвайте! Където и когато искат!

Какви са доказателствата:
- ами просто погледнете времето! Как е възможно да пече слънце,да бъде 30 градуса и изведнъж да завали пороен дъжд с гръмотевици и ураганни ветрове СЛЕД КОЕТО пак слънцето си пече спокойно! Това никога не се е случвало.Според вас нормално ли е? Ако достатъчно много хора знаят плановете на НАСА и Русия заедно с проектите "Син Лъч" и "ХАРП" могат да бъдат предотвратени !

Сигурно сте гледали за атентата преди години в Америка когато бяха взривени 2 от големите небостъргачи! И сигурно си мислите че това е истината? НЕ! Невъзможно е това да се случи в Америка,държава която дава милиони за отбрана на ден и то през ДЕНЯ ! Всичко си има своя отговор....но вие не го търсите : )


Позволете на вашите деца да водят собствения си живот! Това което правят те е ПРАВИЛНО! Те са представителите на новата 6 раса която предстои да заживее на Земята! Предстои еволюция на хората,а Земята сменя своето вибрационно поле! Тези хора "Децата Индиго" и "Кристалните деца" ще помогнат за по-лесното преминаване през тези важни промени! Но ако ВИЕ бъдете от родителите които бият детето си зареди 2-ка,които му се карат за най-малкото,които казват "учи за да имаш хубава работа и много пари" това няма да се случи! Парите са просто хартийки! Ако искате децата ви да бъдат щастливи оставете ги да следват своя път.Те могат да станат добри хора ако вие им позволите защото те са ИДЕАЛНИ ! Знаят какво искат и могат да го постигнат.Тя трябва да учат,четата,занимават с това което им е ИНТЕРЕСНО ! Всички казвате "има грешки в системата" но упорито продължавате да казвате на децата си "учи учи учи..." Какво да учи детето?! Не виждате ли какви идиоти управляват страната!  Ами помислете си че те са измислили тази система която стои от много години и не се променя.Хей,тук са новите деца! Те не признават тези системи и са тук за да ги разрушат! Те виждат че системите са НЕ правилно използвани в държавата!


Каквото и да кажа...ВИЕ си решавате и избирате как да живее вашето дете : )
Ако някой реши да си отвори очите и да прочете малко повече ---> http://bgzeitgeist.com/forum/viewtopic.php?f=32&t=341&start=0

# 62
  • Мнения: X
Е, де! Не се притеснявай толкова!  Може ние, заблудените родители, да караме децата си  да учат, но пък голяма част от ромското население спазва напълно съветите ти.  Mr. Green
ПП.:Парите може да са просто хартийки, но с тях е платен компютърът, който използваш, например!  Wink

Последна редакция: ср, 21 юли 2010, 20:01 от Анонимен

# 63
  • Мнения: 72
Особено последното мнение на автора доста сектантско ми звучи нещо

# 64
  • Мнения: 25 891
Как е възможно да пече слънце,да бъде 30 градуса и изведнъж да завали пороен дъжд с гръмотевици и ураганни ветрове СЛЕД КОЕТО пак слънцето си пече спокойно! Това никога не се е случвало.Според вас нормално ли е?

Стига де, не се излагай така, умно момче си.  Grinning
Естествено, че се е случвало - всяко лято от 45 години насам, хайде, от мен да мине - 44, ако приемем, че нямам спомени от първото си лято в живота.  Laughing
Злите езици (на майки, бащи, баби, дядовци и други подобни вредители) твърдят, че даже и преди 45 години е имало такива аномалии, но като не съм видяла, не съм и не мога да съм сигурна, че е имало, пък.  Crossing Arms
А в една много дебела книга пише, че само преди няколко хиляди години е валяло цели 40 дни, без да спре и после станали едни ужасии, ама това е тема на друг филм. Извинявай!  Peace

# 65
  • Мнения: 4 458
Аз пък мисля, че темата съвсем се плъзна по пързалката и стана супер безмислена.

Какви кули, какви урагани и жарко слънце? И какво общо има това с "истината която трябва да знаем!" Ми че то това си е ясно като бял ден и един ден ще стане също толкова ясно и на нашите деца АКО си налягат парцалите и учат.

# 66
  • Мнения: 32
Избора е ваш...дано парите ви спасят когато настъпи края....

# 67
  • Мнения: 24 467
Като/ако настъпи нищо и никой няма да остане жив.
Спасението е в духовността. Това не изключва нито училището, нито работата, нито парите, обаче.
А и четива имаше още по наше време, когато ние сме били деца, има ги и днес. Аз, лично, нещо ново не виждам вече.

# 68
  • Мнения: 420
Прав си. От утре спирам да водя детето на градина, защото там му промиват мозъка, спирам да използвам компютъра, защото и в интернет ми промиват мозъка. Всички вкупом се грабваме и отиваме в гората, ще пеем псалми, щастливи и свободни, ще се обичаме, ще бъдем близо до природата /и ще си миришем/. Всички заедно ще чакаме края в мир и любоФФФ със себе си, другите и Вселената. Така ще си запазим място в първите редици на ................   кое? Не схванах! Но то това е сигурно, защото мозъка ми е промит вече.

# 69
  • Мнения: 156
Колко по-лесно и безгрижно е било моето юношество: и аз имах проблеми с химичката-сънувах я като кошмар поне 10 години, но изобщо не съм се замисляла, че няма да ми трябва да уча химия или нещо др. А физика и до ден днешен го помня как нагледно ни обясняваше физиката - през лятото трябва дрехите да са изплкнати в студена вода, а през зимата в гореща, за да съхнат по-бързо. Геометричката ми 4 години казваше, че не става математик от мен, аз завърших математика в университета-напук. Т.е. намирах си някакви дразнители да напредвам, а не се замислях за конспирации, лош живот и разни страшни неща, дето и сега не ми хрумват. Горките сегашни деца. Моите си мисля, че са да ги нарека оптимисти и се надявам да не витаят толкова мрачни мисли в тях.
Мило момче, животът на 16 е съвършен именно заради нещата, с които се бориш, не приемаш и преодоляваш. Повярвай, дори възрастните не ти създават грижи нарочно. Днес ставам на 41, загубила съм доста близки хора, но се чувствам щастлива с нещата, които имам. Усмихвай се мило момче, въпреки всикчко, което мислиш за излишно. Надявам се да имаш в къщи обичта, която всики ние майки-орлици даваме на децата си.  Hug

# 70
  • Мнения: 1 575
Black_Tiger, разбрахме на къде ти отива мисълта още в началото на темата.Ти как си представяш новите хора да променят света? И как ние ограничените и неразбиращите (без ирония) да си възпитаме децата?Ти какво си представяш изобщо под възпитание?Само да ти кажа, че то не е процес, който променя човека.Не виждам как новите деца индиго или кристалните ще се повредят ако се научат на малко дисциплина или пък ако си напълнят главата с излишна (според теб) информация.Ако ние не ги разбираме като същества, то тогава няма начин да им се доверим.Ако те и ние говорим на различни езици - няма да се разберем никога.Ако е писано да се случват превратности, промени или каквото там мислиш, че следва, то ще се случи.Ти какво всъщност искаш от родителите?Как си представяш нещата?Какво да се учи в училище например?Как да има икономически, научен или какъвто и да е напредък, ако никой не учи науки!Идеята ти каква е?Какъв нов свят си представяш?
И вече конспирациите, които са ти в главата ми звучат налудничаво.Обмисли ли ги добре тези теории преди така да им се довериш?Кой наиситна ти е казал, че никога не е имало такова време!От колко време се правят метеорологични прогнози и статистики и от колко време съществува планетата ни, колко пъти са се сменяли климатичните пояси?Ти не знаеш ли, че в момента Земята изменя оста си на въртене, което съвсем логично променя и климата навсякъде?
Проучвай всяка информация и я подлагай на съмнение, гледай сам да се убедиш в някаква правота, не позволявай да те манипулират...

Последна редакция: чт, 22 юли 2010, 16:20 от Боби1973

# 71
  • Мнения: 156
Тигърче, светът, в който живеем (за щастие) не е идеален и всеки, който има желание може да го подобри малко - например за себе си и за близките си. Хората, които гръмогласно разтърбяват световните катаклизми, конспирации, предвиждат апокалипсис и др., всъщност го правят за пари. Може би будистките монаси живеят най-природо съвместимо. Съмнявам се, че те правят само онова, което искат.
Опитай се да се радваш на нещата, които имаш и които искаш да постигнеш, а не да се задълбочаваш в проблеми. Това не значи да си заравяш главата в пясъка, а просто по-леко да отмяташ неприятните неща.
Аз мисля, че светът ще се подобри, ако ние се опитаме да напавим малки крачки към щастие в собствения си малък свят. Всъщност, ние родителите това се стремим да правим за вас, макар на вас да ви изглежда наопаки. Хубаво е да имаш стремежи и да ги споделяш, както да споделяш страховете си.
Аз ти подарявам моята усмивка, надявам се да е добро за теб Laughing

# 72
  • Мнения: 637
Black_Tiger , аз имам 2 мочета, доста по-малки от теб - на 10 и 4 г.
Съчувствам ти и те разбирам, прав си за доста неща.Но ти навярно учиш в някое общообразователно училище и от самото име се подразбира, че там е нужно да има някаква информация от всичко.На теб не ти харесват някои предмети, струват ти се излишно затормозяване, но пък за друго момче може да отворят нов свят.Аз ти предлагам да погледнеш на положението, в което си попаднал положително - приеми го като предезвикателство.Причините са няколко и не са за пренебрегване - ще се научиш да се справяш с неща, които не са ти приятни, но със сигурност в живота ти ще сеналага да се справяш с подобни.Ще се научиш да мислиш - тренирай мозъка си, нищо научено не е излишно, ако не като информация, то като неврологично развитие  Wink.Ако си мислиш, че навлизате в прекалено големи подробности в някоя област на науката - помисли - това, с което ви занимават най-вероятно е зрънце от общото количество информация в областта и вероятно обхваща само общата представа за нещата.
На този етап от опита ми с нашата образователна система съм останала с усещането, че не материала е излишен или неподходящ, а неговото представяне.Ето в тази насока трябва да се работи.И най-безинтересната и скучна част от науката може да се представи по вълнуващ начин.Въпрос на мотивация.
И друго искам да ти кажа, за да не се чувстваш толкова безсилен - човек е необходимо да се учи да се съобразява с останалите и да се влее в масовката.Сташно е когато изгуби индивидуалност.Ти може да си бунтар, но хората са всякакви и ако си умен ще изложиш вижданията и схващанията си по начин, по който няма да бъдеш отхвърлен.Искаш да бъдеш чут и разбран - така както имаш претенция да се съобразят с теб и мнението ти, така е нужно и ти да се съобразиш с другите.Въпрос на подход.Ако желанието ти е наистина да промениш нещо, ще го направиш така, че да не дразниш хората, които искаш да те чуят, т.е. трябва да го нправиш с уважение, ако искаш да те уважават и теб.Правилата са толкова простички, че не е за вярване.Пък ако виждаш, че въпреки всичко не успяваш - значи ще запазиш сили за друго време, място и хора.
Дано ме разбираш.
Тук можеш да срещнеш всякакви хора.Ще има и такива, с които можеш да споделиш за твои проблеми.Ако не можеш да говориш с родителите си, говори с нас.
Благодаря ти, че писа тук.Нашето предимство пред теб е само и единствено времето.Живяли сме по-дълго време и сме насъбрали повечко информация.Ти сега откриваш света (хубав и лош-точно какъвто е), но преди всичко мисли обективно - хората както казах сме много различни, както сме и много като количество - няма угодия за всички, но има общоприети норми, та да може горе-долу да има някаква среда за общуване и понасяне.
Не спирай да пишеш тук.
Това е един от най-хубавите потове, които съм чела Peace

# 73
  • Мнения: 637
Знам че е неприятно да се цитират постове, но си позволих да ви върна към хубавите думи на Боби 1973.
Аз лично се възхищавам на млади хора като автора на темата, които се вълнуват, съмняват, протестират. През цялата история на човечеството, такива хора бутат останалите  напред. Нищо, че са били подигравани, неразбирани от практичните си събратя. Възмути ме едно мнение, че видиш ли щом не му се учи, да върти кирката. Мисля, че случаят с това момче не е такъв. Самият начин по който се изразява, нещата които го вълнуват...дали само за кирка е роден Stop
Има много истина, в това което пишеш Peace Може и пресилено да звучат думите ти, но да ти кажа и аз често си задавам въпросите, които и теб те вълнуват Peace

# 74
  • Мнения: 2 674
Младежът е отчайващо прав,жалко че повечето хора не виждат по-далеч от носа си.

Общи условия

Активация на акаунт