Как се прави сладкиш с домашен крем отвътре ?

  • 11 212
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 99
Здравейте.
Наскоро ядох такъв сладкиш и много ми хареса . Това което мога да кажа за него е че е като нормален кекс (без някакви ядки или какао) а по средата има пласт от домашния крем ( този обикновенния който се прави с яйца, мляко ,брашно ванилия и захар) . Крема беше малко по гъст -така ми се стори , но сигурно е от печенето.
Благодаря.

# 1
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Майка ми прави сладкиш с мармалад като първо пече половината смес, намазва с мармалад и после залива с останалата смес и отново пече. Може би тази технология става и за този сладкиш. Домашният крем е гъст и предполагам ще стане. Сега съм на диета, но по-нататък може да пробвам.

# 2
  • Мнения: 769
Преполагам се прави по този начин  Hug

# 3
  • Мнения: 1 313
Мисля, че това се доближава до това, което търсите, а може би и тази торта!?! Peace

# 4
  • Мнения: 27 524
Сипва се половината кексова смес във формата, след това се сипва кремът и отгоре останалата половина кексова смес, пече се и готово  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 99
Оххх ама предложенията наистина си ги бива. Как да не се пробва човек Simple Smile

Блонди - и аз така си мислех обаче да не остане суров първия пласт точно под крема. Сигурно си има някаква тънкост. Явно трябва да прежаля продуктите и да пробвам Simple Smile

# 6
  • Мнения: 175
Оххх ама предложенията наистина си ги бива. Как да не се пробва човек Simple Smile

Блонди - и аз така си мислех обаче да не остане суров първия пласт точно под крема. Сигурно си има някаква тънкост. Явно трябва да прежаля продуктите и да пробвам Simple Smile
и аз това се питам!
А предложенията ви са чудесни! Heart Eyes

# 7
# 8
  • Мнения: 175
Shocked Shocked Shocked изклежда невероятно вкусно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  chef  chef  chef

# 9
  • Мнения: 769
keitilina,тази вечер започнах да правя ябълков сладкиш.Междувременно се сетих за твоето запитване и реших да променя идеята.Получи се ябълков сладкиш със сметанов крем.
В момента половинката доволно примлясква и надявам се утре да мога да направя и снимка. Hug

# 10
  • Мнения: 99
 nordina   супееер , ще чакам снимка Simple Smile . А какъв ти е точно крема ?

# 11
  • Мнения: 769
keitilina ,ето резултата  Hug Може би щеше да е по- добре ако имах и друг жокер.Според мен би могло да стане с маслено тесто и ванилов крем или шоколадово кексово и сметанов крем.Варианти много.Сладкиша се получи много сочен заради настърганите ябълки/вече ги бях настъргала и половинката си чакаше ябълковия сладкиш/ в него.За обичащите по сухи сладкиши трябва да се използва кексова смес без плодове.Сместа трябва да е достатъчно плътна,за да е добра основа за крема.Ами това е  Hug

Ябълков сладкиш с ванилов крем

Последна редакция: вт, 27 апр 2010, 11:02 от nordina

# 12
  • Мнения: 99
nordina  страхотно изглежда , благодаря за рецептата . Ще се пробва със сигурност Hug

# 13
  • Мнения: 7 418
nordina,фантазията ти е невероятна!   bouquet Heart Eyes
И целият ти блог е убийствен!  Crazy Hug

# 14
  • Мнения: 27 524
Блонди - и аз така си мислех обаче да не остане суров първия пласт точно под крема. Сигурно си има някаква тънкост.

Няма, нали печеш на горен и долен реотан или на вентилатор, не само отгоре.  Simple Smile И да не е на силна фурна. Ще пробвам и аз тези дни  и ще докладвам  Simple Smile



Нордина, страхотни неща и блог, браво   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт