Мога ли да пия , докато кърмя............

  • 1 468
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 819
Аз вече писах веднъж, че след като си изследвах нивото на калция, се оказа, че е на границата. Сега пия калции с вит Д, и не мисля да давам на Мая допълнително вигантол.
Магнезия.... не би трябвало да навреди....., след като изпиваме огромни количества по време на бременността. Пък и е полезен за косата. На мен, след толкова Магнерот, не ми пада никак косата, даже е супер лъскава и черна  Wink

# 16
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
По принцип така се препоръчва - вит.Д да се приема от майката,не директно от бебето.Аз изобщо не съм давала вигантол,хем дребната е зимно бебе.

# 17
  • Мнения: 3 926
По принцип така се препоръчва - вит.Д да се приема от майката,не директно от бебето.Аз изобщо не съм давала вигантол,хем дребната е зимно бебе.
Я кажи как става таз работа? Защото на нас сега ни ги изписаха по една капка на ден, че и фонтанелата ни е малка... Ако може аз да го пия, пък тя да прихваща - веднага ще и го "давам" така.

# 18
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ето да прочетеш повече по темата и сама да прецениш Grinning
http://www.kellymom.com/nutrition/vitamins/vitamin-d.html

# 19
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Абе,извинявам се за глупавия въпрос, ама какво изследване се прави за калция? Embarassed.Кръв ли?

# 20
  • Мнения: 819
Има специален апарат, който измерва нивото на калция. Стъпваш на него и е на принципа на ултразвука. Слагат ти гел на кокалчетата и ..... си готова  Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 6 258
В поликлиниките има ли такива апарати, направление ли трябва да искам от личния лекар?

# 22
  • Мнения: 819
В поликлиниките има ли такива апарати, направление ли трябва да искам от личния лекар?
Аз лично ходих в частната клиника на д-р Мазнейкова-  Св. София, намира се срещу Медицинска академия. Прегледът струва 15 лв. Ако искаш телефон за записване- 951 55 92.

Общи условия

Активация на акаунт