Размяна на детски градини и ясли - София

  • 183 942
  • 766
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 800
1. Детето ми е набор 2007
2. Приет е в 80-то ОДЗ в Хиподрума
3. За мен би било по-удобно да посещава 134 или 162 ЦДГ.
Стискам палци да станат размените на всички.

# 106
  • Мнения: 114

3. За мен би било по-удобно да посещава 134 или 162 ЦДГ.


134 е Логопедична детска градина.
*- означава наличие на групи за деца със специални образователни потребности, които се класират и записват по преценка на диагностична комисия, а не по общия ред

# 107
  • Мнения: 2 374
Бях обещала да кажа когато всичко се уреди с детската градина и преместването.Нашата одисея най-сетне свърши.Преместването на дъщеря ми вече е факт.В предишните ми постове съм обяснила всичко подробно,а сега попълних една молба-свободен текст,че желая размяната,майката на друго дете (не го познавам) е попълнила същата и така в 2 екземпляра за двете детски заведения.Взех документите на дъщеря ми и ги занесох там където ще посещава,обясни ми накратко директорката от кои дати може да тръгне и решихме да е на 7-ми септември с първите дечица.Не стана размяната с това детенце,което мислехме,но това вече го решава директорката,здраве да е,важното е всичко да е наред.
Пожелавам успех и на всички други дечица,които се борят в момента.  bouquet

Много те моля, пиши освен молбата, какво друго е необходимо? Документите на детето - медицински картон и др. направо ти ги дават ли или пак трябва молба? Може във всяка детска градина да е различно, но поне ориентировъчно да съм подготвена.
Извинявам се,че чак сега отговарям,не съм видяла поста ти.Нещо не мога да разбера,извинявай...абсолютно всичко съм обяснила с най-малката подробност (виж в публикацийте ми).Документите са си стандартните където и навсякъде,просто за самото преместване попълних една молба и нищо повече...свободен текст.Документите си ги взех от едната градина и ги занесох в другата.Ако нещо не си разбрала или не съм обяснила както трябва питай.

# 108
  • Мнения: 800
Аз вместо да напиша 93 ОДЗ Красно село, написах Логопедичната - мисля за едно, а пиша за друго. Та ако някой иска да дойде в ОДЗ 80, моля пишете ми. Първа група на градината ще сме наесен.

# 109
  • Мнения: 21
набор - 2008;
ходи в 27 ОДЗ в Надежда 1, предпочитано  - 24 ОДЗ Надежда 3.

# 110
  • Мнения: 233
здравейте момичета,големия ми син е набор 2006 приет е в ЦДГ3,малкия е набор 2007 приет в ЦДГ43 (става въпрос за варна),как мога да го преместя в градината на баткото? и дали мога въобще да го преместя?благодаря ви.

# 111
  • Мнения: 3 051
2007г.
Приета в 33 ОДЗ "Сребърни звънчета" ("Овча Купел")
По-удобно: 136 ЦДГ (кв. "Славия")

# 112
  • Мнения: 28
Аз също искам да си преместя детето. Може ли другата година март месец да кандидатствам като всички останали, но вместо първа, да го приемат във втора група?

# 113
  • София
  • Мнения: 242
Набор: 2007
Приета: 119 ЦДГ  /Възраждане/
По-удобно:116 ЦДГ /Възраждане/

# 114
  • Мнения: 11 816
За всеки случай да напиша и тук, пък знае ли човек...

Набор 2005, сега ще бъде III-та група.
Ходи в 87 ЦДГ "Буката" в центъра до Баня Мадара.
Искаме да се премести в 8 ОДЗ "Таврия" в кв. Борово.

Пишете на лични при евентуален интерес. Понякога градините в центъра са желани от много родители, работещи до късно, така че надеждата остава..

# 115
  • Мнения: 234

Ние сме 2007 набор, ходим в 127 ОДЗ, филиал жк. Стрелбище. Много е хубаво- чисто нова сграда, госпожите са много добри и се грижат за децата, но ни неудобно, понеже живеем в Красна поляна.
Бихме искали да се преместим в 128 ОДЗ Феникс  или 130 ЦДГ Приказка, жк.Красна поляна

Последна редакция: ср, 06 окт 2010, 11:07 от bagira_s

# 116
  • Мнения: 7
Здравейте,
предстои ни преместване от Люлин в Дружба, поради което настоящата градина ще ни е много неудобна и търся вариант за размяна.
Детето ми е набор 2006
Посещава 139 ОДЗ Панорама филиал
По-удобни са ни 77 ОДЗ Ханс Кристиян Андерсен и 85 ОДЗ Звездичка

# 117
  • Мнения: 458
детето ми е набор 2004 , в момента е в Малкият Принц - Пловдив
искам спешно да го махна от там

търся каква да е детска градина, но не и Малкият Принц.

живея в център, но имам кола, няма проблеми с извозването

# 118
  • Мнения: 1
Здравеите,дъщеря ми посещава ,,112 ЦДГ Детски свят'' в кв.Бояна и е набор 2006г. Бихме искали да я преместим в ,,160 ОДЗ Здравец'' в кв.Драгалевци понеже ни е много по близко. Казаха ни ,че може да се разменим с друго дете ако намерим такова. Благодаря ви предварително

# 119
  • Мнения: 234

Ние сме 2007 набор, ходим в 127 ОДЗ, филиал жк. Стрелбище. Много е хубаво- чисто нова сграда, госпожите са много добри и се грижат за децата, но ни неудобно, понеже живеем в Красна поляна.
Бихме искали да се преместим в 128 ОДЗ Феникс  или 130 ЦДГ Приказка, жк.Красна поляна

Офертата вече не важи, защото се преместихме.
Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт