Размяна на детски градини и ясли - София

  • 183 921
  • 766
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 897
1. Детето ми е набор ....2007
2. Прието е/и я посещава от 09,2008/ в ...... 03 ОДЗ/Хаджи Димитър/
3. За мен би било по-удобно да посещава .....

152 ЦДГ
38 ОДЗ Дора Габе
115 ЦДГ 'Осми март


Вече не важи.

# 121
  • софия
  • Мнения: 88
Моята дъщеричка е набор 08, приеха ни в 77 ОДЗ ХАНС КРИСТИАН АНДЕРСЕН в Дружба
Ние обаче живеем в Павлово ! ако на някоя мама й е по удобна тази градина а има нещо по близко за мен, може да сме си полезни ...
Бих искала,Красна поляна или Красно село, или Павлово, Бояна, просто да е нещо по наблизичко

Поздрави!
 

# 122
  • Мнения: 165
Набор 2009
Приет в 35 ОДЗ - Люлин-2
Предпочитани ОДЗ-та в общините Оборище, Искър, Подуене, Слатина.

# 123
  • Мнения: 931
Набор 2007
Приет в 63 ОДЗ Слънце - Бенковски
Предпочитани ОДЗ-та в общините Оборище, Подуене, Слатина.

# 124
  • Мнения: 210
Привет!
ЖК Изгрев
 Набор 2008, посещаваме   29-то ОДЗ "Слънце", бих желала да се преместим в ЦДГ "Латинка"

# 125
  • Мнения: 1 195
1. Детето ми е набор 2007
2. Прието е в 59 ОДЗ Елхица - страхотна градина, но ни е много далече
3. За мен би било по-удобно да посещава 124 ЦДГ

# 126
  • Мнения: 74
набор 2008,записани сме в 92ОДЗМечта,Но по удобна ни е 91ОДЗСлънчев кът

# 127
  • София
  • Мнения: 334
1. Набор 2008
2. Класирана и записана в 70 ЦДГ Здраве, район Изгрев;
3. Предпочитам 61 ОДЗ Шарено петле, Слатина

# 128
  • Мнения: 355
Някои би ли ми обяснил как става преместването.
Ние сега сме в одз в Люлин 10 , но до два месеца ще се наложи да се преместим в Младост 4 , и ми се иска да посещава някое одз от квартала. Какво трябва да направя за да го преместя.

# 129
  • при моите любими
  • Мнения: 2 510
Набор 2008
Приета и записана в 11 ЦДГ
По-удобна 93 ЦДГ

# 130
  • Мнения: 1 020
Някои би ли ми обяснил как става преместването.
Ние сега сме в одз в Люлин 10 , но до два месеца ще се наложи да се преместим в Младост 4 , и ми се иска да посещава някое одз от квартала. Какво трябва да направя за да го преместя.

Вариантите са:
1. Намирате дете от градина в Младост 4, което иска да се премести в Люлин (много малко вероятно според мен  newsm78, затова може да разширите обхвата да е във всички градини в Младост  Rolling Eyes )
2. Кандидатствате в градините в Младост, но ако сте със стандартните 8 и нещо точки и сте приети по първо желание, вероятността да бъдете приети със 7 точки и задна дата е никаква. Ако сте с повече точки имате по-голям шанс.
3. Отписвате се, получавате точките си по първо желание, но вече сте с по-задна дата и вероятността да бъдете приети граничи с нула.
4. Ако сте набор 2008 и Кремиковци ви е ОК (по-близо е от Люлин и сравнително по-лесно се стига до там от Младост 4) има 74 свободни места. И може да търсите дете, с което да се размените (много малко вероятно да намерите такова  Rolling Eyes)
5. Оставате си в Люлин до другата година и при голямото първо класиране май месец ще ви бъдат възстановени точките и ще кандидатствате наново в Младост  Peace

# 131
  • София
  • Мнения: 820
Здравейте!
1. Детето ми е набор 2009г.
2. Класиран и записан в 1 ОДЗ, район Възраждане. Страхотно ОДЗ, но ни е малко далече;
3. По-удобни - 81 ОДЗ  "Лилия" или 50 ОДЗ "Куики" - Възраждане.
Ако някой има желание да се разменим да пише на лични съобщения.

# 132
  • Мнения: 15
набор 2008
прието в 7 ЦДГ
по-удобни 162ЦДГ, 80ЦДГ , 99ЦДГ

# 133
  • Мнения: 3
Здравейте.

Детето ми посещава 75-то ОДЗ в София - Младост 1А (миналата година там успяхме да се класираме). Понеже ние живеем в Младост 2 и е малко неудобно отиването ни до детската, искам да попитам ако някой желае да се разменим. Имам предпочитания към 14 ОДЗ Карлсон в Младост 2, но евентуално може да помисля и за друга в Младост 2. Доколкото съм запозната ако родителите на двете деца са съгласни, размяната може да се осъществи. Детето ми е първа група, на есен ще стане втора.
Ако някой проявява интерес може на лични да си разменим телефоните за да се разберем.
Благодаря предварително.

# 134
  • Мнения: 3
1. Набор 2007
2. Класирана и записана в 75 ОДЗ София Аврамова, Младост 1А;
3. Предпочитам 14 ОДЗ Карлсон в Младост 2

Общи условия

Активация на акаунт