Май- 131 ....ЧРД! Щастливо детство, мили деца!

  • 63 139
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 407
Сиска радвам се ,че всичко е наред!

# 721
  • Мнения: 2 407
Ние украсихме в понеделник,Ники ми нду глвата! Стана хубаво!

# 722
  • Мнения: 480
Сис, много се радвам за вас, мила! браво на Дени, той е герой! Нацелувай го хуу-бав-кооо  Hug И на мен като са ми махнали сливиците след час-два съм поискала баничка с кисело мляко. Понеже и аз съм скарана с кремове, каши и сутляши, докторът казал на майка ми"разбира се, че можеш да й дадеш, щом е гладно детето". Та стреса е повече за родителите май.
За нослето - не знам дали можеш да капеш сребърна вода. С всичките й полезни свойства, ако не помогне, то поне със сигурност няма да навреди. Сканирах скоро листовката за пациента, ако някой иска мога да я кача да прочете за какво и в какви дози се прилага.

Краси, много пораснал малкият юнак, да ти е жив и здрав!

И Наско снощи украси елхата. Изяде ме, докато не му я донесохме. Накачи всичките играчки на най-долния ред клони, по две, по три на клонче... спукахме се от смях с него. Искаше и украсата по стаите да слагаме, но го убедих, че ще си купим нови лампички и тогава ще сложим всичко наведнъж. 

Още щях да пиша, но сега забравих... Както някой по-рано беше казал - аз си отговарям на ум, след като прочета, но не винаги ми остава време да напиша  Laughing

# 723
  • Мнения: 689
Ренка, мерси, расте юнака и става все по - палав.
Все забравям да ти пиша, че имам координати на друга алерголожка при която даже ходихме с Веси, ако искаш пиши на лични  Hug
Говорите за украса, аз се чудя как ще я опазим елхата от малкия, ще му мисля още  Crazy
Лека вечер

# 724
  • Мнения: 465
Сиска, какво да ти кажа, каквото и да правиш трябва му време нослето, то се отпушва след известно време само, дори и без да правиш нищо, не се притеснявай  Hug

Краси страхотен РД, да ви е жив и здрав малкия сладур, тортата, каките всички сте много готини..

Ние също украсихме елхата в събота, въпреки че Криси е болничка мъчи я една кашлица и от вчера сме на АБ със зачервено гърло..

# 725
  • Мнения: 480
Честит имен ден, Никол и Никола! Да растете здрави и послушни!  Hug Честито и на всички по-големи, които празнуват днес! Да се чува името им!

Краси, мерси, но той Марти се оправи. Пак по шесто чувство реших дане го мажа с нищо и се оправи детето. Ааа, или ти имаш предвид Наско за кашлицата? И него го оправям с домашни илачи. Днес ще му сваря сиропа с лучените люспи. Благодаря ти, въпреки това!

# 726
  • Мнения: 4 066
Честит празник и честито на всички именици!

# 727
  • Мнения: 2 407
Честит имен ден на всички!Много здраве и щастие! Tada  Party Time newsm18

# 728
  • Мнения: 689
Честито на всички именници днес, да са живи и здрави и горди с имената си!!!

Ренка, за Наско имах впредвид, радвам се, че са добре и двамата, пиши за какво са тези лучени люспи?

# 729
  • Мнения: 2 407
Здравейте,никакава активност.Ники е добре-писа писмо на дядо Коледа!
Ще има тържество в градината и се готви много.
Няма ли а си организираме среща?Пишете как сте?

# 730
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
Kamij , добре че си ти да повдигаш темичката  Hug
Ние всички боледуваме, сигурно някакъв грип. Три дни миналата седмица малката беше в къщи, баща й я гледа Wink Днес има ски уроци, блеснало е едно слънце навън, мисля да я заведа  Thinking Вече си направихме резервацията за ски ваканцията в Австрия. Този път аз избирах курорта и се надявам да ни допадне. Предния път беше голямо разочарование за мен, но аз не го бях избирала Wink Този път съм се спряла на семеен курорт. Бил много подходящ за малки деца. Страшно много писти и съоръжения, съответно и цената на картите не е ниска  Rolling Eyes Искам и един ден да отделим да се спускаме от глетчер, над 3400 м надморска височина стига единия лифт  Mr. Green Едвам ще дочакам февруари месец, дано всичко е ок до тогава!

# 731
  • Мнения: 465
Kamij , добре че си ти да повдигаш темичката  Hug
Ние всички боледуваме, сигурно някакъв грип.

И при нас така просто ужас, днес съм пуснала Криси след 10 дневно отсъствие и ми се свива сърцето Praynig

Merry страхотно е като те чета с тази ски ваканция много ти завиждам  Heart Eyes

# 732
  • София
  • Мнения: 2 437
Бубе, мерси за темата  Laughing  Аз напоследък се хващам, че все завиждам. Ама не от това гадното завиждане, ами от типа "искам и аз "  Blush Ужасна работа...като малко дете съм. Искам и аз във Венеция, искам и аз такава рокля, искам и аз такава пола, искам и аз такава кола...ужас, ужас. Та, в този ред на мисли, Мери искам и аз така  Joy
Не, майтапя се. Но наистина съм в някакъв шантав период с искам това и онова. От дете не съм била така. Може би имам нужда от консултация с психолог.  Laughing

Ние миналата седмица бяхме на СПА хотел с децата и изкарахме страхотно. Тези жаби не излезнаха от минералния басейн. Редуваха басейна с ваната (която пак е с минерална вода). Беше мноого хубаво. Открих, че зимата съм само за такива топли и тъмни места  Crazy Спах, като мечка ... лягане в 10ч и сутрин едвам отварях очи за закуската в 9.30  Crazy Страхотно, а не като днес в 7ч- ставам, ама още сънувам ходейки  Laughing

Тези дни съм в изпаднала в ужас с подаръците на децата. Не искат нищо скъпо и рекламирано, което е ужасяващото...онзи ден се справих с червените джапанки на Павел (посред зима се сетил  #Cussing out ) и сега ми остава истински часовник със спайдърмен на Любо  ooooh!  Последно измислих да купя един електронен часовник и да залепя по него стикери на Спайдърмен  Rolling Eyes  На ти сега нестандартно мислене и фантазия в децата   Laughing

# 733
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
Dachy, добре че Елена е поръчвала по реклами  Laughing Иначе синът вече е голям и много разумен. Каза, вие няма да ми вземете Хбокс, въпреки че това искам, затова си поръча абонамент за списание с геймърска мишка и книгата на Гинес за 2011. Той има една от по-стара година и аз не исках да му взимам друга, но сега използва да си я иска за Коледа Wink

Много хора няма да ме разберат, но аз се отказах от нова кухня, заради ските. След като установих, че милионери скоро няма да станем, нали знаете приказката, гроздето е кисело, щото не мога да го стигна Wink спрях да обръщам толкова внимание на материалното, "киселото" грозде. Важното е да сме здрави, щастливи и да се обичаме  Heart Eyes

# 734
  • Мнения: 121
Ееех, искам и аз!!! Ама ще получа това дето искам някой друг път Wink
А сега сериозно - нашите подаръци тази година са скромни, но разбира се от сърце!
 Митко има тържество с дядо Коледа и родители в петък, засега ходи редовно на детска с някой лек сопол или лека кашлица на два пъти тази есен. Но малката е със стрептококова инфекция в носа и мъкне хрема след хрема в момента, в който спрем капките. Засега антибиотик през устата не и е изписван, но ако продължава така незнам дали няма да си искам.
Днес е толкова красиво с този сняг навън, а с украсите, които сме си спретнали тази година в целия апартамент се чувствам като в царски дворец love001

Общи условия

Активация на акаунт