Май- 131 ....ЧРД! Щастливо детство, мили деца!

  • 63 236
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 603
Тиа, да ти е жив и здрав Калоянски!!! ЧРД на Рая и на Ангел, да са живи и здрави всички! bdbaloni
Въпреки, че времето е малко разплакано, пожелавам ви да го накарате да се усмихне  Sunglasses
Хвърляйте по едно око от време навреме в подписа ми, че времето тече... Wink

# 76
  • Мнения: 689
Честит рожден ден на Калоян, Рая и Ангел, весело изкарване и незабравими спомени   bouquet

Аз качих тук снимки от рожденния ден на Веси.
Лек ден и приятни почивни дни на всички

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 603
Дидка, да ти е жив и здрав Любчо, много радост и щастие за празника  hbday
Честит рожден ден и на Мартин на Ро-шур.
Да е жив и здрав и Дамянчо на Иви Flowers Rose, да расте здрав и щастлив!
Красони, вие и прически и тоалети, голяма работа. Това е, госпожица  Hug Малкият и той пораснал вече, много хубави снимки.

# 78
  • Мнения: 2 407
Честит рожден ден на всички рожденици ,да са живи и здрави! newsm59 newsm67  party023

# 79
  • Мнения: 2 407
Веси е много красива!ХУбаво прати!

# 80
  • Мнения: 689
Честит рожден ден на всички празнуващи днес, да са живи и здрави и много щастливи деца  bouquet
Кроче, Ками мерси за комплиментите за Веси и малкия  Hug
Лек ден

# 81
  • Мнения: 920
Благодарим за пожеланията!

Първа част от празнуването приключена! С участието на Момчил и съседските двама разбойници в Южния парк свободно витаещи из предлаганите забавления - плуване във фонтан с топка, бънджи, батут с топки и лов на патици, скромен обяд в Макдоналдс (даже се уредихме със стаята за рожденници  Wink) и за финал торта в къщи (декорирана с жаби - гуменяци лично от рожденника). Денят отбелязан и с телевизионно участие на рожденика в Малък Коментар. Сега ни остана втората част с децата в градината... само да не се заблея утре да вземем тортата  Laughing .

# 82
  • Мнения: 689
Тиа, супер звучи прекарания рожден ден, а кога ще дават Калоян по новините?

# 83
  • Мнения: 920
ЧРД на Любачето!

ЧРД и на Дамянчо.

Красони
даваха го на 07.05. Още не са го качили в сайта за да го дръпна да архивирам момента  Laughing.

# 84
  • Мнения: 689
Тиа, кажи като го качат в сайта да го видим, че на 7 май не съм гледала новините  Wink

# 85
  • Мнения: 829
майчета, пътувахме за празниците и така изпуснах да честитя на рожденници и именници:

ЧРД на порасналите вече Ивчо на Деспина (и на майка ти, Деси!), Вали на Ксения, Наско на Биренка, на момичетата-кокичета Веси на Красони и Емичка на Гуш, на Калоян на Тиа и Любачето на Дачи, и днешната рожденничка Надин на Борели (която от доста време не е писала при нас, но ако четеш, драсни два реда да кажеш как сте  Heart Eyes)
   Пожелавам на всички юбиляри и именници много здраве, радости, смях и веселие!

Мери, стана ли трансферът на тортата, ако си се наела да правиш?

Ние изкарахме добре, бяхме при наште, децата ги поглезиха на н-та степен... готвим се за утрешния рожденник, тортата ще бъде с Уоли  Crazy
Успешна и усмихната седмица на всички   bouquet

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 603
ЧРД на Надин, наистина Борели, драсни някой ред! Да ти е жива и здрава госпожицата  Hug
Успешна седмица и от мен  Peace

# 87
  • Мнения: 829
казвам ви едно ухилено добро утро, защото днес момчето ми става на цели 5 годинки! Не мога да повярвам (сякаш вчера беше, когато се роди и беше мъничко вързопче  Flutter)
черпя виртуално

Nature Sunny Денят започва с отлично настроение - първият подарък се прие радушно (слънчеви очила Спайдърмен, много читави изглеждат и пу-пу, по мярка са), а от вчера вечерта се забавлява с поредния омнитрикс-прожектор на Бен 10, много интересна играчка, въпреки че съм против това филмче...
детската торта ще бъде в градината (за първи път), а след градина - скромно тържество с най-близките от семейството у дома и много подаръци  Mr. Green
усмихнат ден от нас  Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 2 407
Честит рожден ден на Марти!Много усмивки! newsm59 nbirthday newsm67  party023
Аз бях във Варна-Изкарах чудесно!Много го обичам тоя град!

# 89
  • Мнения: 4 165
Честито на всички дечица, празнували тези дни, честито и на днешните рожденици!
Да са здрави, весели и много щастливи! Прекрасно, безгрижно детство им пожелавам!

Малейна,   bouquet
И на мен ми е много емоционално днес, денят, в който започна раждането на Теа, а точно сега, когато съм на прага на същото, емоциите от събитието се връщат с пълна сила.
Весел празник!

Общи условия

Активация на акаунт