Май- 131 ....ЧРД! Щастливо детство, мили деца!

  • 63 310
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 829
Мартеа, дежа вю, а?  Mr. Green леко и безболезнено раждане този път  Praynig

# 91
  • София
  • Мнения: 890
Честит рожден ден на Марти! Пожелавам весел празник и чудесна пета годинка!

Честит пети рожден ден на дечицата, които пропуснах да поздравя през почивните дни!

# 92
  • Мнения: 302
Малейна, честит рожден ден на порасналото ти момче! Да ви е жив и здрав и много радост да ви носи! Приятни празнични емоции ви пожелавам!  bouquet
И ние тази година носихме за първи път торта в градината и Момчил беше много въодушевен от празника там.  

Днес сме пък домашни, защото момъка е с Т от снощи и кашля. Дано мине без АБ...

# 93
  • Мнения: 689
Добър ден  Sunglasses
Честит рожден ден на Марти, да е жив и здрав, много щастлив и да има безгрижно детство   bouquet
Мартеа, дано всичко да мине бързо и безпроблемно като дойде времето  Hug
Ние сме добре, да не ме чуе дявола, малкия е вече 7 кг и 67 см, а каката и тя качи малко кг вече и панталоните и роклите от миналата година не й стават, което до сега не беше се случвало  Simple Smile
Пателина дано да се разминете с лекарствата  Peace
Пожелавам на всички ви един хубав изпълнен с радости ден  Hug

# 94
  • София
  • Мнения: 2 437
Ехооууу Simple Smile)))

ЧРД на всички, които празнуваха тези дни! Благодаря и за честитките към моето момче! Не съм влизала в нет-а цяла седмица  Crazy

Малейна, да ти е жив и здрав Марти, много да ви радва, да има щастливо детство и много верни приятели!

Ние изкарахме страхотен празничен блок. Бяхме и на море  Grinning И се видяхме с Ава  Grinning И моите и двамата хлътнаха по нея  Grinning

РД на Любака беше ясно къде и изкарахме чудесно. Беше поканил максимално много деца и добре, че някои не дойдоха, защото нямаше да има къде да съберем родителите. Особено, както по-близките ни идват по двама и са с второ дете  Crazy Доста ми беше притеснено с местата.
Всичко беше Спайдърмен...торта, покривка, подаръци...мания  Crazy Даже едното пожелание за РД беше да стане Спайдърмен, когато порастне  Laughing У нас отново е заринато от играчки  Laughing Детето е много гордо, че вече е на 5 годинки и се чуства по-голям...даже и се държи така  Crazy

Видях и Мартеа  с Теа, и си представям как завиждат на мъжа й. Много са красиви. А аз публично се изобличавам какъв гаф стана с РД на Теа. И защото първо плямпам, преди да действам причиних на Мартеа инфарктна ситуация точно сега. Много съжалявам и се извинявам. Разочаровах човек, който много уважавам. Мартеа,   bouquet

# 95
  • Мнения: 4 290

Видях и Мартеа  с Теа, и си представям как завиждат на мъжа й. Много са красиви. А аз публично се изобличавам какъв гаф стана с РД на Теа. И защото първо плямпам, преди да действам причиних на Мартеа инфарктна ситуация точно сега. Много съжалявам и се извинявам. Разочаровах човек, който много уважавам. Мартеа,   bouquet


Диана, за бой си, какъв гаф, нали всичко е наред. За теб  bouquet
Чувствата са взаимни, пък аз да кажа, че при вас е много приятно и се радвам, че ще се възползваме от страхотната атмосфера Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 480
Честит рожден ден на Марти! Честито и на всички останали мънички рожденици от предишните дни, на именниците от днес и от 6-ти!  Hug Желая на всички много здраве, щастие и радост!!!  Hug
Благодаря за поздравите за моето Насе. Рожденият му ден мина чудесно, както и се очаква от един детски рожден ден. Исках да кача снимкки, но още не съм смогнала. Той получи най-желания подарък на света - "колело за батковци" и разбира се  е най-щастливият, освен това, както каза Дачи "заринато е с играчки". Иначе аз си ходя на работа. Чувствам се добре...физически, но хормоните много ме тряскат. Знам, че е нормално, но се дразня на мене си, че не мога да се справя с тях и така се чувствам безсилна. Това ме нерви още повече.
Ще гледам да пусна сними от РД на Наси.

# 97
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Честито на порасналите през последните дни Майчета!
Да са живи и здрави, весели и щастливи!
Мартеа, стискам палци. Вижда му се края.
Рени, за съжаление с хормоните проблема няма как да се реши за сега. Не се ядосвай. Възползвай се от ситуацията. Wink
Пателинка, да оздравя по-скоро русокоско.
Красони, расте младежта, не се шегува.
Dachy, чудесно е че Любачето се държи като голям. Аз пробвам да агитирам моя човек, че вече е голям, ама той нещо не ми хваща вяра и си се държи както до сега.
Иво не е много пораснал, но му растат крачетата. От миналата година никои обувки не му стават.
При нас нищо ново. Иво си ходи на градина и след прословутата родителска среща живеем в мир и любов с госпожите. На мен ми откриха стрептококова инфекция в носа и сега ме тровят с много гаден антибиотик, от който всичко ми горчи и ми се вие свят.

# 98
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Да се разпиша по нощите и аз в празничната темичка!
Поздрави и прегръдки на празнуващите майчета  Hug  bouquet
Много извинявайте, че не успявам да пиша редовно  Embarassed

Mалейна, не стана много сполучлив, но мина Wink Следващият път, ако тръгна пак да правя, мисля, че ще е по-успешен  Laughing
Качих снимки от РД и партито. На 16-та снимка е трансфера. Добре, че не са го снимали по от близо  Laughing
Снимки и от разходката ни до Швейцария, върнахме се в къщи точно преди РД на Ели  Grinning

# 99
  • Мнения: 302
Честит рожден ден  на Теа! Да е жива и здрава! Много щастие, безгрижно детство и палави игри й пожелавам! И да е най-гордата кака на света !  Wink

Мери, страхотни снимки - и от РД и от екскурзията. Ели много е пораснала, баткото също. А в Швейцария  големи красоти сте видели - възхитих се на морето цъфнали лалета, замъка Груер и пр. хубавини!

Деси, стискай зъби и се лекувай , да се махат гадините! Съжалявам, че не се обадих за местна среща. Ама старост -нерадост Embarassed... А можеше да се видим в Морската...

# 100
  • Мнения: 2 407
Честит рожден ден на Теа,Силия,Слав,Калоян и Влад!Много усмивки им желая! newsm59  ura newsm67 newsm38Ники е добре,утре има тържество по английски и много се вълнува!

# 101
  • Мнения: 2 407
Мари много хубав чрд, а снимките от Швейцария са уникални,аз съм била в Женава и имам много хубави спомени от там!

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 603
Малейна, да ти е жив и здрав Марти, да расте умно и здраво дете  bdbaloni
Мартеа, и на теб да ти е жива и здрава рожденичката, както казва Дачи, голяма красавица расте Теа  nbirthday. Само като се сетя, че ми върза тенекия на този ден преди 5 години  Mr. Green
Диманка да ти е много здрава и щастлива Силия   Party Time
Честит рожден ден и на Слав   costumed034 Калоян   ura и Влад  dazzler1 . Да са живи и здрави!!!
Пателинка, да се оправя Момчи по бързо, от какво така, настина ли, вирус ли е хванал newsm78
Дачи, хубаво е, че сте си изкарали чудесно, а щом казваш, че и двамата младежи са хлътнали по Ава, нищо чудно, че тя не пише, явно я крие  Wink
Мери, много хубави снимки, веселото настроение си личи  Grinning
Деспинка, да ги махаш тия стрептококи, да не те тормозят  Hug
Ренка, остави хормоните да си бушуват, сега им е времето  Wink И Сава също очаква колело за батковци, въпреки че не може да кара такова за бебета  Mr. Green
Утре било Спасовден, което било голяма благодат за празнуващите на този ден. Значи нашите фаталисти имат все пак нещичко хубавко веднъж на няколко години  Sunglasses
Все забравям да погледна празнуващите големи -
kamij (Ками) на 8-ми, 10 - Чопарче, 11 - съпругът на martea (Петър) и 12 - Калина. Да са живи и здрави, пък нека Чопарчето и Калина да се мернат и в нашата темичка   bouquet

Последна редакция: ср, 12 май 2010, 11:45 от kroche

# 103
  • София
  • Мнения: 2 437
Мартеа, да са ти живи и здрави и двамата рожденици!  Много да те слушат, да те радват, уважават и съвсееем мъничко да те ядосват за да ви е сладко Simple Smile  Пък аз тайничко ти стискам палци третият елемент да не е рогато  Mr. Green Нищо лично към представителите на тази зодия- тук говорим за децата Whistling

Мери, страхотни снимки! Май трябва по-честичко да пускаш Simple Smile Wink

Пателина, стискам палци да минете без АБ

Деспина, не му се ядосвай на детето. Ако имаше кой да ми се връзва и аз щях да се поглезвам  Whistling Човешко си е  Mr. Green
Дано АБ те оправи и не се налага да пиеш пак! Много упорити са тези кокита.

Вчера едно детенце ставаше на 3г и кака му отказа да духне свещичката защото била голяма...и аз хиля и й обяснявам, че няма да стане на 3, ако духне....ако ставаше така аз щях да духна свещичката Laughing Пък тя се разсмя и я духна сакън да не я преваря  Laughing
Ей...напоследък ме гони носталгия по детството. Нещо вместо да пораствам аз започвам да ставам леко инфантилна дърта лелка Laughing

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 603
Дачи, по-добре инфантилна лелка, от колкото изкуфяла Ентелегентка  Laughing . Пък работиш една от най-хубавите работи, който човек е в състояние да прави.

Общи условия

Активация на акаунт