Любители на котки- тема 37

  • 37 567
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Дай връзка. Аз пуснах съобщение в животинските теми.
Дано пък това...същество... се усети какво е направило и да се намерят. Praynig

# 676
  • Мнения: 19
Аз съм администратор на група, но не съм я създавала аз. Ако имаш затруднения ще питам създателя.

# 677
  • Мнения: 230
ТЕДИ, това е ужасно! Съчувствам ти! Дайте линк към групата във фейсбуук Praynig

# 678
  • София
  • Мнения: 1 951
И аз май направих група във фейса ,поне  в моя профил се вижда.

# 679
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
http://www.facebook.com/?ref=home#!/group.php?gid=127750057245012

# 680
  • София
  • Мнения: 98
Трудно ми е да кажа какво мисля, Теди най вероятно са в някой познат, щом липсва тоалетна и т.н.Малко по спокойно, прегръщам те  Hug

# 681
# 682
# 683
  • Мнения: 1 906
Пуснах обява в Дог. бг, с линк към фейсбук : http://forum.dog.bg/index.php?/topic/34819-%D0%B8%D0%B7%D0%B3%D1 … 0%B0%D1%86%D0%B8/
Позволих си почти да копирам текста на апела във фейса, че изобщо нямам муза за писане.
Теди, гушкам те! И аз мисля, че щом им е взел тоалетната, значи ги е завел някъде в къща, при хора.

# 684
  • Мнения: 4 116
Благодаря ви много момичета! Танче  Hug
Не знам как ще спя тази нощ. Само ми се привиждат из къщи, все очаквам да се протегне Нико изпод масата или  да усетя Бени мърдащ в краката ми. Толкова е гадно и толкова боли. Главата ще ми се пръсне.

# 685
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Теди -  не мога да повярвам....Дано да размисли ....А другата седмица имам цял ден в чакане на резултати и мислех да дойда да ги нагушкам......  smile3518

# 686
  • Мнения: 359
Как да изпратя съобщение за групата на всичките ми приятели във фейсбука? Или съобщението излиза автоматично?

# 687
  • София
  • Мнения: 13 123
Как да изпратя съобщение за групата на всичките ми приятели във фейсбука? Или съобщението излиза автоматично?

Като се присъединиш към групата можеш да поканиш приятелите си

# 688
  • Мнения: 239
а ако искаме да е най-отгоре в новините а фейс-а трябва да се пише често.

Теди, моя мъж е бесен на твоя и каза че ние ще ги вземем само дакаже къде са. Той мисли че са някъде при познати, щом им е взел всички неща - храна, тоалетна и т.н.

# 689
  • Мнения: 1 919
 smile3518 Теди.....прегръщам те мила....  Weary

дали да не пуснем тема в клюкарника, че се търсят изгубени котета там доста народ ще види....  Thinking с линкове към феисбук

Последна редакция: ср, 02 юни 2010, 22:51 от Thomasito

Общи условия

Активация на акаунт