Тераса

  • 26 652
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
И аз тук, ето я и нашата връзка с природата...
http://barfly.snimka.bg/family/u-doma.105687.23540645 - гледката
http://barfly.snimka.bg/family/u-doma.105687.23540636 - тераса
http://barfly.snimka.bg/family/u-doma.105687.23540633 - пейка

# 46
  • софия
  • Мнения: 9 590
еее, много e хубаво!
кипарисите са ти страхотни  Peace
онзи ден в баумакс търсих да си купя туи, но бяха едни мършавиии

Последна редакция: пт, 20 май 2011, 22:15 от shhhh...

# 47
  • Мнения: 2 786
Ах, че хубава тема Simple Smile Ние имаме голяма тераса, която сме решили да остъкляваме (със стъкла, които се плъзгат в единия край така, че да може да се отваря при желание), та засега не смея да правя някакви грандиозни инвестиции в нея. Имаме саксии, засадени цветя, два стола и масичка, както и килим. Свободното пространство ползвам да разпъна сушилото с дрехи в хубаво време, тъй като половината ден е огряна в слънчеви лъчи и дрехите изсъхват за нула време  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 1 990
Две теми за терасата има newsm78
Имам много хубава тераса, която мога да си направя страхотна, но...съседите хвърлят боклуци и фасове от терасите / няма да ви казвам какви неща съм намирала Sick/ Не ми се иска да я затварям, защото ще стане адски задушно. Дайте идея за нещо като навес, който да предпазва от слънцето. На висок етаж сме и не става с тента, защото може да я отнесе вятъра, с поликарбонат ще е шумно Thinking
Вече обмисляме да я вкараме към стаята, защото към момента е неизползваема площ Rolling Eyes

# 49
  • софия
  • Мнения: 9 590
има две теми, защото в тази ми излезе съобщение, че не е желателно да я подновявам, защото не е писано повече от не знам си колко дни, и затова пуснах другата  Peace то в нея май само аз си пиша така или иначе  Simple Smile
ама, моля ви се, пускайте снимчици, давайте идейки, било тук, било там  Simple Smile
и ние сме с поликарбонат, ама чак пък толкова шумно не ми е. но прилича на ...  Sick, за две години.

# 50
  • Мнения: 1 312
На мен за снимки ми е много рано, но да кажа какви са ми намеренията.
Терасата ми е южна, на 6ти последен етаж, пред нас има много празно пространство/засега мръсничко, със строителни отпадъци разпилени по поляната, но с тенденция като приключат със съседните входове да стане тихо, красиво и зелено/.
Понеже нямаме плоча над терасата ще правим метална конструкция, завършена с битумни керемиди, от долната страна с гипсогартон и лунички.
Сменихме вече гранитогреса, че беше грозен.
Сложихме от плочите с размер 60/30 и определено се отвори пространството.
Иначе размерите и са 6.8/1.90.
Представям си я с пейка, не столове, за да не заема много място от ширината.

# 51
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
еее, много e хубаво!
кипарисите са ти страхотни  Peace
онзи ден в баумакс търсих да си купя туи, но бяха едни мършавиии
Благодаря. Само да видим колко ще се хванат. Нашите са от местна фирма, бившо държавно предприятие - Паркстрой.

# 52
  • Мнения: 459
Прекрасни са терасите ви, момичета!
Сисссс, твоите снимки са заключени с парола и не можах да ги видя, а ме гложди любопитство как изглежда тераската ти   Outta JointWink Laughing Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 972
Прекрасни са терасите ви, момичета!
Сисссс, твоите снимки са заключени с парола и не можах да ги видя, а ме гложди любопитство как изглежда тераската ти   Outta JointWink Laughing Heart Eyes

паролата е 7777  bouquet
Снимките са стари.Сега имам много промени по тераската,но не съм снимала.Ще се поправя-обещавам!
А пък цветята как са ми цъфнали точно сега-страхотни! През всичките години от както отглеждам цветя,никога не са били толкова пищни както са сега!

Общи условия

Активация на акаунт