Издирва се 7годишния Веселин Димитров Игнатов

  • 175 103
  • 4 233
  •   1
Отговори
# 2 745
  • Мнения: 2
Тук четат и полиция, и медии, и родители на Веско, всички. Много филми гледате май.

              То филма  не е от  тук, ами от  Фейсбук. Те  от там, и от Бойчевци, Симовци, спиране, пускане на Стената, псувни, клетви, заплахи.
               "Тайна Вечеря"-само на посветените, пълно мълчание, противоречия, дето всеки нормален човек, може да си помисли, че Мирише, е кой гледа много филми  Thinking

# 2 746
  • София
  • Мнения: 4 035
Деси, би ли уточнила - преди 2 години е спрял да работи или преди 2 години е започнал и сега е бил уволнен?

# 2 747
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Деси, би ли уточнила - преди 2 години е спрял да работи или преди 2 години е започнал и сега е бил уволнен?
Преди около  2 години е работил.
Предавам точно.
Шушон да чете ,който иска.

# 2 748
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Тук четат и полиция, и медии, и родители на Веско, всички. Много филми гледате май.
Това не е филм.
Този човек Бойчев ,независимо кой е ,е излъгал и подвел всички още от началото.
Само за това ,че дава грешен сигнал подлежи на санкции/поне според мен/.

Това ,че не е нормален разбрахме всички тук.
Но във ФБ никой не разбра.
Сега го умоляват да остане и да им помага.
Да не се дели от тях. Tired

# 2 749
  • Мнения: 803
Относно сигнала, който Бойчев твърди, че е подал и никой не му е обърнал внимание... Има ли начин да се провери ДАЛИ НАИСТИНА е имало такъв сигнал, дали въобще лицето Бойчев е подавало сигнал в полицията?

# 2 750
  • Мнения: 9 814
А от този Бойчев полицията дали се интересува?

# 2 751
  • Мнения: 1 192
А от този Бойчев полицията дали се интересува?
Сигурно си го знаят.

# 2 752
  • Мнения: 5
ще ти изчезне безследно детето и ти ще ми ходиш с маникюр и с прически и ще ми защитаваш хора ,за който има доказателства ,че са измамници и само като напишеш в гугал името им излизат едни ...........като продавам бъбрек и пр..
е как как да гледам на теб като майка страдаща за детето си ми извинявай но немога ....възмутена съм
който иска да ме упреква  мислете си каквото искате ,това е лично мое мнение .
съжелявам но фактите сами говорят.......
моля се от сърце и душа да е живо и здраво детето от това по- важно няма  Praynig Praynig Praynig

# 2 753
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Хора, ходих до ОДП, но не е това реда. Оказа се, че трябва да отида в Първо районно. Имам там позната, която в момента е на работа. Тя ми каза, че на работа е и оперативен дежурен икономическа полиция. Първо ще го пита какъв е реда и ще ми каже /след около половин час/. Ако трябва още тази вечер ще отида до там, ако не - утре предиобяд.

# 2 754
  • Мнения: 23
Момичета, а кой е този Черкезов за който всички говорят ?

# 2 755
  • Мнения: 23
Хора, ходих до ОДП, но не е това реда. Оказа се, че трябва да отида в Първо районно. Имам там позната, която в момента е на работа. Тя ми каза, че на работа е и оперативен дежурен икономическа полиция. Първо ще го пита какъв е реда и ще ми каже /след около половин час/. Ако трябва още тази вечер ще отида до там, ако не - утре предиобяд.
Страхотна си! И сме ти благодарни, че го правиш   bouquet

# 2 756
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Хора, ходих до ОДП, но не е това реда. Оказа се, че трябва да отида в Първо районно. Имам там позната, която в момента е на работа. Тя ми каза, че на работа е и оперативен дежурен икономическа полиция. Първо ще го пита какъв е реда и ще ми каже /след около половин час/. Ако трябва още тази вечер ще отида до там, ако не - утре предиобяд.
Страхотна си! И сме ти благодарни, че го правиш   bouquet
Успех Hug

# 2 757
  • Мнения: 6 274
Хора, ходих до ОДП, но не е това реда. Оказа се, че трябва да отида в Първо районно. Имам там позната, която в момента е на работа. Тя ми каза, че на работа е и оперативен дежурен икономическа полиция. Първо ще го пита какъв е реда и ще ми каже /след около половин час/. Ако трябва още тази вечер ще отида до там, ако не - утре предиобяд.

  bouquet

Браво!

# 2 758
  • Мнения: 1 192
Хора, ходих до ОДП, но не е това реда. Оказа се, че трябва да отида в Първо районно. Имам там позната, която в момента е на работа. Тя ми каза, че на работа е и оперативен дежурен икономическа полиция. Първо ще го пита какъв е реда и ще ми каже /след около половин час/. Ако трябва още тази вечер ще отида до там, ако не - утре предиобяд.

Четат ни, ама не кажат къде да подадеш информацията  Wink
Някой питаше в другата тема що от Варна се подава сигнал като Бойчев бил в София...

# 2 759
  • Мнения: 2 282
Момичета, а кой е този Черкезов за който всички говорят ?

http://svejo.net/comment/show/681395

Общи условия

Активация на акаунт