НОЕМВРИйчета 2006г.

  • 57 924
  • 440
  •   1
Отговори
# 210
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Есма, Честит Рожден Ден на порастналите дами, нека растат обградени с любов и топлина. nbirthday

Жени, честито и от мен, лека и безоблачна бременност!   bouquet

# 211
  • София
  • Мнения: 1 023
Жени, честито и от мен, лека и безоблачна бременност!   bouquet

Хе - хе, и от мен Simple Smile много хубаво - лека, безпроблемна и с най-прекрасния финал пожелавам и аз. Чакам си нещичкото Simple Smile

Мерси момичета Simple Smile Днес ми е много хубаво...

# 212
  • София
  • Мнения: 2 437
Женииии лека и безаварийна бременност и от мен Hug Hug Hug

# 213
  • Мнения: 3 034
esma, честит рожден ден на Стаси и Юлето! Да са живи и здрави, и много щастливи!  bouquet
Честит ти син /зелен...или какъвто цвят е в момента Laughing/ на патерички! Нека бъде обгрижван с много обич от каките!  bouquet

Не съм се разписвала отдавна, но нещо нямах ищах. Sunglasses При нас всичко е нормално, играят си двете момичета, обичат се, карат се...с две думи - нищо необичайно.

# 214
  • Мнения: 1 064
Да е жива и здрава малката мадамка Вероника! baby_neutral Да е все така послушна и да дава пример на кака Йо!  Wink
Честит рожден ден (на патерички) на двете каки Стаси и Юли! Flutter
Честит рожден ден на мама Клюbouquet
Жени, безпроблемна бременост и една малка дама на финала! Peace

# 215
  • Мнения: 881
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ!МНОГО ЗДРАВЕ,ВЕСЕЛИ И НЕЗАБРАВИМИ ДЕТСКИ ИГРИ МУ ЖЕЛАЕМ ОТ СЪРЦЕ!СОНЧЕ  bouquet

# 216
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ!!! ДА БЪДЕ ЗДРАВ, ВЕСЕЛ, УМЕН И ДОБЪР!!! СОНЧЕ, ЧЕСТИТО НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!!!   bouquet

# 217
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Честит рожден ден на Вики!Нека бъде много здраво, будно и весело дете!Честит празник, Тали!  bouquet

Честита бебка Фъстъчка!  bouquet

Лека и безпроблемна бременност Жени!  bouquet

оххх, започва се малко по-малко за четвърти път Crazy

# 218
  • sofia
  • Мнения: 8 939
Честит рожден ден на Роси   bouquet
Много здраве, щастие и любов!

Добре дошли на новите бебоци.....да са здрави и добри деца baby_neutral

Аз не съм влизала в темата от сто години  Embarassed


Също не съм ходила и към Ковачевица, Лещен и Огняново. Но май изпуснахме моментът, вече не си спомням дали имаше с вътрешен басейн. Май имаше, от детската на Никола на Креми организираха пролетен лагер до хотел "Делта" в Огняново, хвалят го хотелчето.
Поста е от преди месец, ама да си кажа....миналата година декември ходихме в региона. Част от колегите бяха в Делта, ние се възползвахме само от басейна, външния, през нощта  Crazy Иначе бяхме в хотел и в къща за гости в самото Огняново.
Лещен и Ковачевица са страхотни, ние си имахме и гид (един колега, който има къща в Ковачевица), пък и сладкодумен.

# 219
  • Мнения: 2 249
аз от 200- та години не съм влизала Embarassedдобре,4е има фейсбук ,та да ви виждам порасналите и новородени дечица
тази година пак ли ще се разминем със срещата??? Cryлипсват ми тези сбирчици-да вземем да се организираме а? Rolling Eyes
4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИ4КИ ВЕ4Е 4 ГОДИШНИ ГОСПОЖИЧКИ И МЛАДИ ГОСПОДА-ДА СА ВСЕ ТАКА ИЗВОР НА ЩАСТИЕ ЗА НАС !!!МНОГО ЗДРАВИ И МНОГО УСМИХНАТИ...ние от преди 2 месеца имаме подробен план къде ще е рождения ден,кои деца ще идват,каква ще е тортата.....и постоянно го сменяме разбира се Joy Mr. Green

# 220
  • Мнения: 73
Привет
Честито на всички нови бебета... Колко хубаво, такава радост носят бебетата, дано има още
поне да сме богати от към деца.... аз си мечтая за поне още едно дете... незнам как ще го приеме таткото.. но ще изчакам още малко. Като разказваме приказката за 12 танцуващи принцеси, аз все се шегувам какво ли би направил тати ако има 12 дъщери? а той вика че ще избяга... хи хи хи хи... Още веднъж честито и да са зрави и послушни бебоците.....

# 221
  • Мнения: 2 332
Честит рожден ден на Роси   bouquet
Много здраве, щастие и любов!

Благодаря, Веси!!!  Hug

...Като разказваме приказката за 12 танцуващи принцеси, аз все се шегувам какво ли би направил тати ако има 12 дъщери? а той вика че ще избяга... хи хи хи хи...
Хаха, ти си голям ентусиаст Simple Smile)). Живи и здрави де, няма лошо Wink.

# 222
  • Мнения: 679
Привет и от мен!

Първо честито /на патерички/ на порасналите момичета на Есма и на Вики на Тали! Да растат здрави, весели и добри дечица за гордост на своите мама и тати!  
Честито и на Жени, нека да е лека и безпроблемна бременността ти, а на края да гушнеш най-пухкавия вързоп  bouquet

Честит рожден ден /пак на патерички/ и на Роси! Здраве и късмет на теб и на околните ти, за да е пълна радостта ти!

При нас няма нищо кой знае колко интересно. РС-то ни беше развалено почти 3 седмици, та се изгубих за дълго. През това време обаче успяхме да посетим хотел "Яев", за който бях писала по-напред. Уцелихме сравнително хубаво време - имаше и слънце, имаше и вятър, но поне не ни валя. Като цяло съм доволна от хотела и от обслужването. Разходихме се из Карлово, посетихме и родната къща на Васил Левски. Александърче беше много заинтригуван и после дълго разказва на всички как турците не знаят къде живеем и няма да могат да ни обесят  Joy Ето и снимки ако ви се разглеждат - http://rumipg.snimka.bg/bulgaria/karlovo-08-10-2010.542987

Ами това от нас за сега.
 Heart Eyes

Последна редакция: чт, 21 окт 2010, 17:46 от бебка и бебко

# 223
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГОГО!!!
МИЛА ДИЛ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!! ДА БЪДЕ МНОГО ЗДРАВ, МНОГО ВЕСЕЛ, ДА СТАНЕ ДОБЪР И ДОСТОЕН ЧОВЕК КАТО МАМА!!!!
   bouquet

# 224
  • Мнения: 881
ЧЕСТИТ 4-ТИ РОЖДЕН ДЕН НА ГОГО!ДА РАСТЕ ЗДРАВ И УСМИХНАТ МЛАДЕЖ,ЗА РАДОСТ НА СВОИТЕ РОДИТЕЛИ!ДИЛ,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО  bouquet
ЧЕСТИТ 4-ТИ РОЖДЕН ДЕН НА ПРЕКРАСНАТА ТЕА!РАДИ ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА ПРИНЦЕСКАТА!ВЕСЕЛ ПРАЗНИК И НА ТЕБ  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт