НОЕМВРИйчета 2006г.

  • 57 898
  • 440
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 881
Женка,честит да ви е Димитър!Да расте здрав,усмихнат и много щастлив!Честито и на тати и бати!Желая ви всичко най-хубаво,а на теб бързо възстановяване![/size]

# 361
  • Мнения: 3 718
Честит да ви е Димитър, Жени! Да ви е здрав, силен и щастлив и ще се радваме на снимки Simple Smile

# 362
  • Мнения: 2 274
Хехееее, майтап, майтап, ама Жени вярно подрани  Mr. Green!
Жени, да ви е жив и здрав малкия Митко! Да цоцка много, да спинка много, че и мама да си почива! На теб ти пожелавам бързо да се възстановиш и да нямаш онези проблеми с кърменето, които имаше със Саши!

# 363
  • Мнения: 3 214
Честито, Жени   bouquet Да ти е жив и здрав Митко!

# 364
  • София
  • Мнения: 2 437
Женка честито второ момченце! Да е жив и здрав, и много късмет в живота да има  bouquet  bouquet  bouquet На теб бързо възстановяване Hug

Казах ви аз, че ако се мотаме Жени ще вземе да роди и ето изпуснахме я за срещата Laughing 

# 365
  • София
  • Мнения: 1 067
От много хайманосване в последните дни съм пропуснала хубавата новина!

Жени
, честит ти втори юнак!!!
Да ти е жив и здрав, да се слушка и да папка!

Ние бяхме в Бургас за малко. Не се бях прибирала цяла година и се изненадах от промените. Много красиво... много подредено, нашата кметица трябва да взима пример!!!



# 366
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Жени, честита втора рожба! Да е жив и здрав Димитър!   bouquet

Ние бяхме в Бургас за малко. Не се бях прибирала цяла година и се изненадах от промените. Много красиво... много подредено, нашата кметица трябва да взима пример!!!

Да и на мен много ми харесва всичко, което направиха. Този кмет добре се представи до сега.

# 367
  • Мнения: 3 034
Жени, и тук - честито ти второ момченце! Нека е здрав, спокоен и добрепосукващ! На теб - бързо възстановяване, а на бати и тати - много търпение и радост!  bouquet

# 368
  • Мнения: 758
Благодаря на всички за пожеланията!
Жени, честит ти втори юнак да бъде много весело и щастливо дете, а на теб бързо възстановяване.
При мен нещата май също вървят към втори юнак, ама още не е сигурна лекарката, така че не го приемам за достоверно все още.
А иначе баткото Скорпио- направо ме изкарва из нерви на моменти. Вчера например му казах че е топло да спи с облеченото одеяло и го загънах само с чаршаф, а одеялото оставих в краката му сгънато, ако стане хладно през нощта. Отивам до тоалетна, а той го изхвърлил на земята, ама си личи как нарочно го е направил, а не без да иска ... и такива ми ти работи. Не знам вие как се справяте, ама на мен ми се очертава и Скорпион № 2 та ще видим тогава ...

# 369
  • Мнения: 2 274
А иначе баткото Скорпио- направо ме изкарва из нерви на моменти. Вчера например му казах че е топло да спи с облеченото одеяло и го загънах само с чаршаф, а одеялото оставих в краката му сгънато, ако стане хладно през нощта. Отивам до тоалетна, а той го изхвърлил на земята, ама си личи как нарочно го е направил, а не без да иска ... и такива ми ти работи.
Това все едно аз съм го писала  Mr. Green. Само, че при мен Боилчо дойде да се оплаче, че били паднали, защото не можел той да спи така само с чаршаф  ooooh!.

# 370
  • София
  • Мнения: 2 437
А иначе баткото Скорпио- направо ме изкарва из нерви на моменти. Вчера например му казах че е топло да спи с облеченото одеяло и го загънах само с чаршаф, а одеялото оставих в краката му сгънато, ако стане хладно през нощта. Отивам до тоалетна, а той го изхвърлил на земята, ама си личи как нарочно го е направил, а не без да иска ... и такива ми ти работи.
Това все едно аз съм го писала  Mr. Green. Само, че при мен Боилчо дойде да се оплаче, че били паднали, защото не можел той да спи така само с чаршаф  ooooh!.

Ха-ха- А при нас номерът е "То нарочно падна. Много е непослущно!".

Ренка какво стана с "почти юрист"? Почти ли е или вече не Hug

# 371
  • Мнения: 2 274
Мони, питай ме пак след 7-ми юни  Rolling Eyes.

# 372
  • Мнения: 1 328
Мерси, момичета Simple Smile
Аз за среща вече съм аха аха на линия, ако е с деца и през деня обаче Simple Smile
Рени, стискам палци за 7-ми.. Praynig

# 373
  • София
  • Мнения: 1 022
Жени, Честито и от нас Simple Smile Бъдете здрави и се гледайте с усмивка, лекота и достатъчно сън Simple Smile

# 374
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Женииииии  Heart Eyes  Hug   bouquet честита рожба  Hug да расте здрав и много послушен  Grinning спокоен и батко му много да ти помага във всичко Simple Smile) Очаквам с нетърпение снимчици   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт