На ТРИ годинки стана вече Май-ското ни мъничко човече!

  • 27 308
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 089
ееййй, това ми напомня за една рецепта на форумка за 'пицо-баница'. изпозлват се листи за баница /малко - половин пакет някъде/ и каквото имаш у дома в хладилника - аз го правя когато няма нищо  Mr. Green
редят се първо 2 листа, после кашкавал, после пак лист, после лютеница/домат. пюре, после пак лист и после сирене, после пак лист и после кренвирш и така каквото имаш - кисели краставици, маслини, сметана за готвене - каквото ти душа сака. само трябва да се внимава ако има кашкавал да не се слага олио, че става мазно. това нещо цялото се навива на руло, реже се на парчета, кръгчетата се нареждат в тава и се заливат пак с каквото има в хладилника - оптималното е 2 яйца и малко мляко - кисело и прясно. пече се докато се запече Wink много е вкусно - по-вкусно е от пица, та и от баница даже  Peace
и кси изглежда подобно на вид, но явно е само пица  Peace

# 46
  • България
  • Мнения: 181
Да се включа и аз в темата за запека - и при нас има такъв проблем, само че напоследък Коко и проревава ходиму се до WC но само като му кажеш "Хайде да акаш" и отговаре е изстерично "НЕ". Тази вечер се събужда няколко пъти с рев и казва, че го боли стомахчето . Снощи за пръв път се пристраших да му дам дуфалак - та ще чакаме реакция, че дори и като кашля се държи за корема... два пъти успях да му бутна кисело мляко с овесени ядки и това е с полезните храни - Коко не яде въобще шоколад така, че с това нямям проблем, даже като каже някой ама какво да му купя - направо незнам - че той нищо от тези така всепризнати "лакомства" не обича, той въобще какво ли обича.... храненето при нас е трудно и мудно, и затова може би и ходенето до тоалетна е такова..... Онзи ден исках да го излъжа да пие прясно мляко - първо чисто - не , после със захар-не , с како не ... ами не и не ...и мляко не пие, и сок сега от няколки дни запомна да му се овкусява иначе е само на вода и това е .... май нещото което обича само е краставица  - само това никога не отказва, ама тя нали е 98 % вода.... Laughing
Оплаках се..
ЧРД на рождениците и ЧИД на вчерашните именници!

# 47
  • Мнения: 536
Аз още не съм се похвалила - имам си още един шахматист Simple Smile Мъжът ми ходи да играе миналата седмица на един турнир и се представи много добре за абсолютен аматьор - наби 2ма треньори по шах даже Laughing. И се записа при Лора в ЦСКА. Сега от сряда и двамата ще ходят да играят на един турнир, а аз и Никито ще се гледаме вкъщи Simple Smile

# 48
  • Мнения: 3 089
е значи е наследствено  Peace

# 49
  • Перник
  • Мнения: 4 863
КСИ, браво на твоите шахматисти  Grinning И на мен занималнята на Ники много ми хареса, както и тортата. А за новата прическа да не говорим  Heart Eyes Много е сладък така.
А моето дете мяза на разплетена дамаджана с тая дълга коса. Тия дни като говорим за фризьор не отказва категорично, трябва да се пробвам да го заведа в почивните дни. Даже се замислям да се пробваме и ние с машинка  newsm78

Нати, леки последни бременни дни и още по-леко раждане  Hug

# 50
  • Мнения: 390
Лятото и аз го постригвам с машинка - бързо, лесно, необременяващо..нито за мен, нито за него. Това е предимството с момчетата Wink

# 51
  • Мнения: 189
Нати, види се, че ще е скоро, леко, бързо и безпроблемно и отново при нас Hug


Честит рожден ден на днешните празнуващи Simple Smile)

Последна редакция: вт, 04 май 2010, 16:16 от mamamilla

# 52
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Ч.Р.Д. на всички празнуващи днес, вчера и през уикенда!   bouquet
Ние продължаваме да се опитваме да си намерим вариант за след изписването на Симеон от яслата. Писах писма до Общината, ще видим какво ще ми отговорят.

# 53
  • Мнения: 536
Днес имаме много рожденици! Да са здрави, весели, безгрижни!  ura

# 54
  • Мнения: 328
Даааааа днес е деня с най многото рожденици  Crazy
Живи и Здрави да са всички рожденици днес
Да ви почерпя все още не късно  Blush точна с тортат на Теди за РД днес която половината вече я няма Joy

На този ден рано сутринта се появи на бял свят преди 3г /оле кога минаха  ooooh! все едно вчера беше  Flutter/ моята сладка Теди,към обеда като се пооправих малко и като поспах се обадих на  Диянчето /май на нея беше дано не я бъркам/ и казах да напише във форума че съм родила и то взе че и тя роди на същия ден но по късно беше Crazy Hug
Хубави сладки спомени като се сетя какво вълнение беше всеки ден да влезна във форума и да видя кой е  родил и се си виках и аз ще съм скро и на мен ще се радват че съм родила  Flutter Hug,е й на децата си растат а аз се ослушвам още за 2ро  Whistling Blush

# 55
  • Мнения: 961
Чести рожден ден на всички малки съкровища, та макар и на патерици! Да са здрави, усмихнати и щастливи, и да растат с чувство на удовлетворение и обич!   bouquet  Hug

Мая, специални целувки на Мила от нас с Мила!   bouquet

Нати, леко раждане.  Hug

Аз май забравих да ви споделя, че Мила я приеха в ДГ и на есен с песен.  Simple Smile Надявам се да се адаптира и да не страда много.  Crazy

Майче, правят се пломби на толкова малки деца, Мила вече има три в устата си. Две успяха да й паднат вече, едната я възстановиха, сега остават още три. Ходи абсолютно без страх на зъболекар, отваря устата и вика "айде пак!" Общо взето го превърна на игра.
Мила даже я снимаха и я показваха по канал1 в предаването "здраве". Нашата докторка гостуваше в предаването.

Хубав ден от нас и весело празнуване на празнуващите!  Hug

# 56
  • Мнения: 3 089
оо, знам за вас! мила е пич и това обяснява защо успявате. камен обаче е лигльо + страхливец и никак няма да издържи каквато и да е процедура, по-дълга от нашата, а тя е кратка  Wink. а и извън тоя факт, обичайно зъби се работят на деца над 4 години, така че стоматологът трябва да е супер пич, за да подхване малко дете за работа. а това значи пък, че вашата докторица е пич  Peace

и специално честито на станела и кати за вчерашните им рожденичета.

от днес аз отварям фабриката за производство на храна, защото неделята наближава, а с нея и нашето парти с огромно количество навалица. дано да не вали тогава (противно на прогнозите), за да излезем в градината. в противен случай ще трябва да се наврем у дома, а това ще е жалко.

# 57
  • Мнения: 1 531
днес мира има имен ден!! да ми е жива и здрава и мирна Heart Eyes и покрай името й и вкъщи да е мирно!

черпим ви с тортичка Hug

да са живи и здрави рожденичетата вчера и днес! като гледам кои са ги помня почти всички, но малко пишат тук вече Crossing Arms беше много хубаво, бяхме много и много се вълнувахме! я виж кой наднича тук - трилиън Hug

ася, кой ден ви даваха? мжое да го има онлайн епизодчето Flutter

# 58
  • Мнения: 961
Честит имен ден на Мира! Ниночка,  да се сбъднат всичките ти пожелания за нея и куп други благини!   bouquet

Нин, ето го. То Мила я има за няколко секунди.  Laughing

Майче, де да знам... newsm78 Тя Мила си пада малко чешит и е на моменти, например при личната последния път - писна и не разреши нито да я премерят, колко е висока, нито се качи на кантара.  Rolling Eyes Със зъболекарката определено си допаднаха, де. Стана постепенно, първия зъб го правиха три или четири ходения, впоследствие стана по-търпелива.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Честит празник и имен ден на празнуващите именници!
Честит рожден ден на миналите рожденници, честито и на днешните! Да са много здрави и послушни Simple Smile


Нати, леко раждане! Hug Hug Hug

gachoni , можеш още веднъж да изживееш прекрасните си спомени Wink
Много готина торта Peace
Къде сте през почивните дни? Някъде на "зелено" ще ходите ли? Дано само времето да даде; все намира да се развали, когато най-малко трябва #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт