Борбата с рака- духовното оцеляване и физическото преодоляване-19

  • 85 495
  • 816
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 75
Много благодаря за думите момичета. Вдигнахте ми духа още повече.
Сис благородно ти завиждам за малките обиколки.Искам и аааааааазззззззззззз , моите растат с минути вече, а доктора рече, че още щели да нараснат с новото лечение...........
yov64 питах предимно за храна и добавки. За храната каза, че не привърженик на диетите, за които напоследък се говори повечко. Според него балансирано хранене е
разковничето на всичко. Като забрани само тлъсто месо, запръжки, колбаси-заради съмнителния произход. Сладко по малко и без тестени сладкиши. Алкохол може, а бирата си е направо задължителна. Аз не мога да пия нищо.Преди обичах и вино и бира, сега тцъ, нищо.Той ми обясни, че от платината , която ми слагаха преди, се променят вкусовите рецептори за дълго време и възстановяването е бавно, а по-някога хич.
Не е против добавките, но трябва да се внимава с тях.Питах конкретно за бял имел, защото проучвах възможностите на  Iscador. Той не беше запознат с него.
По натам ще питам за едни билки, че рецептата не беше с мен. Така или иначе реших, че ще изчакам с добавките, че то сега трябва да пия по шепа хапчета за черния дроб, че е увеличен, за вените, че ги няма никакви, фолиева киселина-тя върви с терапията и за шипа.....................днеска като ги взех от аптеката се уплаших. Ми то цяла торба ви казвам.............
allissa22 Антирак ми беше настолна до скоро, сега пак ще я извадя. Бугаева имам спомен, че съл чела нещо, но не ми изплува сега. Теорията на Йоана Будвинг ми допадна, но не съм спазвала цялата диета. Само понаблегнах на лененото семе и ползвам лелено олио.
Малко се попрестарах с писанията, но да си кажа всичко...............
Хайде със здраве!

# 331
  • Мнения: 21
Vanilais,    bouquetза твърдостта ти.
Хубаво е ,че сподели за диетите и лененото сесе.Знам го ,но...мързелувам и не го използвам ,макар че го имам в наличност.Как го употребяваш?
ПП За 4 та ти степен е просто невъзможно ,вероятно е техническа грешка ,защото до колкото знам при тази степен не се оперира..... Naughty
И си права ,че е без значение. bowuu

# 332
  • Мнения: 21
резултатите от ХЕР- 2 са ми:

естроген-2+
проестроген-2+
ХЕР 2- отрицателен
Много ме озадъчаваш Попангелова.
Хер 2 отр е перфектно !!!Най- доброто в лошото,но не знам как да интерпретирам естрогените и прогестерано ти  2+?
В моя резултат има естрогени 4+3
                               а-прогестерона 3+3
В коя лаборатория ги прави?
На хормоналан терапия без предшестващ золадекс ли си?Това се прави когато е  newsm78 newsm78 менопауза

# 333
  • Мнения: 75
Danaya14 лененото семе го слагам мляно на мюсли, на салати или го хапвам за вечеря с кисело мляко.Меля го непосредствено преди употреба. А ленето олио го ползвам за салати.
А за стадия - на епикризата ми не пише такъв. Но по една табличка доктора ми показа,че понеже става въпрос за тумор в противоположният бял дроб стадия е 4. Когато оперираха, не беше потвърдено, че е тумор.Не съм чувала за това ,че в 4 стадий не оперират, но може и така да е.
Лека нощ на всички!

# 334
  • Мнения: 75
Danaya14 лененото семе го слагам мляно на мюсли, на салати или го хапвам за вечеря с кисело мляко.Меля го непосредствено преди употреба. А ленето олио го ползвам за салати.
А за стадия - на епикризата ми не пише такъв. Но по една табличка доктора ми показа,че понеже става въпрос за тумор в противоположният бял дроб стадия е 4. Когато оперираха, не беше потвърдено, че е тумор.Не съм чувала за това ,че в 4 стадий не оперират, но може и така да е.
Лека нощ на всички!

# 335
  • София
  • Мнения: 5 074
Даная, скъпа !
Когато не си сигурна в това, което ще напишеш, най-добре е да се въздържиш!
Излишно е да изразяваш непроверено мнение.
Не ме питай какво си написала, върни се назад в постовете си и ще разбереш.
Ванилейс, ти си наистина нашата гордост. Толкова сила и мъдрост има в постовете ти.
Само едно не приемам и всички, които ме познават и знаят моето становище ще разберат кое е то.
Ненапразно темата е N-та поред.
На всички, които четат и пишат, желая само и единствено здраве и сили да продължат борбата с нашето приятелче за цял живот - РАКА  Peace

# 336
  • София
  • Мнения: 5 074
Ванилейс, извинявам се, че не мога пък и вече ме мързи да напиша всичко, което съм споделила с всички тук, в тази тема.
Сигурно ще ти бъде трудно да изчетеш всичко, което сме написали във връзка с операции, стадии, лечения, храни, напитки, добавки и пр. простотии, които ни се е налагало да правим и изтърпяваме.
Ще кажа едно и то е във връзка с диетите - абсолютно забранени, каквито и да е и в каквато и да е форма.
Дебели, слаби, нарязани, грозни и безформени - но живи и полезни за себе си и семействата си  Peace
А те ни обичат и се тревожат за нас и ние трябва да докажем, че има за какво да ни обичат.

# 337
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 018
Здравейте, да попиша и аз, макар, че напоследък само чета. Ванила, с теб сме. Дано лечение от този род да ти е за последен път Praynig
Попангелова, аз също се учудвам на начина, по който са написани резултатите от хормоните, но може би това е начин на конкретната лаборатория, но какво означава.... newsm78
Напоследък и аз следя какво ям и гледам да  внимавам, но откакто ходих на Вега тест /за да гоня Сис по мерки Mr. Green/ съвсем се замотах с тези храни #Crazy Въведох в кухнята си освен зехтина и олио от гроздови семки. било много полезно макар и доста скъпичко, но хр. добавки дето ги купувам и те не са евтини. Ленено семе и аз ям, но не много редовно, че това мелене всеки път ме нерви. Mr. Green
И накрая искам да ви препоръчам една книга от Александрина Пендачанска - "DA CAPO". Хубаво четиво Peace
Сискооооо, айде спри се, де! Чакай да те догоним Mr. Green  ooooh!Поздрави на Весето да носиш. Завиждам ви за срещата..Нали не съм сгрешила, че ще има такава Mr. Green
Прегръдки за всички Hug
р.р. Преди няколко дни получих невероятен подарък от една дама, която само чете, но не пише в нашия форум. Подари ми две опаковки Херцептин. Нямам думи за този жест. Ще ми помогне много в следващите два месеца!  bouquet  bouquet  bouquet Обградена съм от толкова добри хора, че чак ми се плаче... HugЖелая и много, много здраве! Hug

# 338
  • София
  • Мнения: 5 074
Че защо ще плачеш Миленка ?
Добри хора има навсякъде около нас - само се огледай и ще ги видиш !

# 339
  • Мнения: 92
Здравейте, всички!   bouquet

Миленка, и аз се трогнах за подаръка ти!

Ванилаайс, обичаме те!   Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Йов, нещо ми се губиш от хоризонта напоследък. Мина ли си годишните контроли всичките?


Искам да ви питам за лененото семе. Продават счукано. И то ли трябва да се мели?

# 340
  • Мнения: 21
Здравейте, всички!   bouquet

Миленка, и аз се трогнах за подаръка ти!

Ванилаайс, обичаме те!   Hug Hug Hug :


Искам да ви питам за лененото семе. Продават счукано. И то ли трябва да се мели?


Здравейте и от мен!
Счуканото лелено семе Не бива да се взема ,защото четох ,че много скоро гранясва още при транспорта.
Семената за здрави и те трябва да се мелят ,за да се усвояват полезните неща.
Милми страхотно е ,че оценяваш жеста!!
Знам за затрудненията в снабдяването с Херцептина и искрено съчувствам.....Но това че го имаш е повече от радостно!!  bouquetИ за тази която е направила този благороден жест  bouquet  bouquet

# 341
  • Мнения: 75
Момичета благодаря за хубавите думи!
Минавам само да кажа, че днес не съм се дигала почти от леглото. Гади ми се като за последно и нямам сила, ама хич. Но утре вече край! Скачам и това е Crossing Arms
Хубава вечер на всички!

# 342
  • София
  • Мнения: 5 074
 newsm10 newsm51
Не се напъвай, изчакай ден- два  Peace

# 343
  • Мнения: 972
Dobra ve4er macki!
Privet ot Paralia!  bouquet
Prekarvame strahotno!
Sre6ta za jalost niama da ima za6toto niama da imam vreme-patuvame s grupa i programata e mnogo natovarena... A i Veseto e v Bulgaria dokolkoto razbrah ot neia...
Prohladna ve4er na vsi4ki!  bouquet
Izvinete me za maimunicata , no kirilica niama...
 newsm51 newsm51

# 344
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 018
A i Veseto e v Bulgaria dokolkoto razbrah ot neia...

Весето е в Бг и не се е обадила Rolling Eyes Черна точка за нея!!!!

Общи условия

Активация на акаунт