Борбата с рака- духовното оцеляване и физическото преодоляване-19

  • 85 436
  • 816
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 972
Свате,сега съм му малко сърдита ,но като ми мине ,така ША го нацАлувам,че да тА помни ... smile3503 newsm51  love001

# 316
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 011
Свате,сега съм му малко сърдита ,но като ми мине ,така ША го нацАлувам,че да тА помни ... smile3503 newsm51  love001

Сиско, такъв си сладур Hug

# 317
  • Мнения: 97
Момичета, бях се зарекла да не влизам тук/след като почина съпругът ми и изписах хиляди глупости във всички възможни теми и форуми/, но пак нещо ме притегли. Искам да ви пожелая живот и здраве, да ви посъветвам да пиете всички възможни добавки /понеже съпругът ми не ги пиеше, той вярваше на лекарите, не на мен/, те няма да ви излекуват, но ще укрепят организма ви за борбата Peace И...не пазете диети, хранете се пълноценно и живейте пълноценно, близките ви ви обичат въпреки килограмите отгоре и искат да сте до тях всеки миг, всеки ден.

# 318
  • Мнения: 68
vessit !моите съболезнования!добре,че си написала,благодаря от сърце.За мен,н-р,е важно,аз също съм ЗА добавки и не вярвам на 100% на традиционната медицина.Само,че аз съм и ЗА диетите,вече е доказано,че има полезни и вредни храни за различни болести,включително и за рака.
Момичета,гледайте който може канал Zona Reality,всяка сутрин в 7.50 и на обяд в 13.15 повторение.Предаването се казва "Неизлечимите"-"The Incurables."Ще се съгласите с мен,аз съм потресена от тези филми и много обнадеждена.
Тук има Индекс на Телесната маса(ИТМ),може да следите теглото си: http://www.medicine.bg/
Пожелавам здраве и приятен ден на всички! Hug

# 319
  • Мнения: 3 419
allissa22 кажи нещо пове4е за този филм,нямам възможност да го гледам Praynig
Момичета аз да се отчета от прегледа при проф.Пейчева-ходих,погледна ме,но не каза нишо конкретно,обшо взето докато не мине хистологията нищо не може да се каже...ходих и до Токуда-и там същото,даже д-р Попова ме снима и каза,че такова нещо не е виждала досега...и има някои белези на меланом,но можело и да е доброкачествено..Другия вторник в онкоболницата ще ми го махнат това образувание и се надяван на добри резултати Praynig Знаете как се §увствам,не е нужно да ви описвам..прегръдки на всички ви!!

# 320
  • София
  • Мнения: 2 227
Уважаеми дами, съжалявам, че нахълтвам във вашата тема но имам важно съобщение:
На 30.05.2010г. от 19ч. пред Храм паметник " Ал. Невски", ГС "Антималигноцит" организира концерт "България ЗА българското откритие срещу рака", съвместно с изпълнителите: група Сигнал, Нина Николина, Калин Вельов, Ъпсурд, Деси Тенекеджиева, Галя и др.С концерта, ще демонстрираме обществената подкрепа за признание на откритието и регистрацията му в БГ.Да отправим апел към отговорните институции, да направят необходимото, за да се даде шанс на избор в борбата с рака!
Някои от вас ме познават, други - не, но все пак се чувствам длъжна да споделя това с вас!

# 321
  • Мнения: 75
Добро утро момичета!
Всичко мина супер. Вчера леко неразположение, беше ми замаяно,гадеше ми си и това всичко.
 Днес се чувствам само много уморена още от сутринта, но това си  направо песен. Имах късмет  лекуващият ми доктор да е нощна смяна едната вечер,когато отидох до ми бият инжекция,та го подложих но кръстосан разпит за всичко, което ми наум дойде- за храна , за добавки, за алтернативи .....Човечеца се шашардиса, но много изчерпателно ми отговори на всичко. В Стара Загора нищо не ми обясняваха. За всичко измънкваха нещо с по една дума и вездесъща физиономия,че няма нужда да знам и това е. Та можете да си представите какво питане падна..............
 Едно негово мнение ме пообърка, за В12. Той каза, че последните научни изследвания доказват, че той не влияе по начина по който се е считало до сега на раковите клетки. Още повече химията, която правя в момента върви с инжекции В12 на всеки 2 курса. Та той каза, че може да се пие при нужда.
Отговора, който ме смаза в първия момент беше по отношение на стадия на болестта ми. От втори преди месец, след тази операция съм ІV. Не, че има някакво значение, че го знам, дори вече го игнорирах от съзнанието си, но в първия момент беше много стряскащо.
Надя, съжалявам , че сме се разминали вчера. Понеже беше след 9 когато отидохме реших ,че си излетяла на работа вече, както и да е, другия път- повече. Hug
Хубав и усмихнат ден на всички!  bouquet

# 322
  • Мнения: 972
Отговора, който ме смаза в първия момент беше по отношение на стадия на болестта ми. От втори преди месец, след тази операция съм ІV. Не, че има някакво значение, че го знам, дори вече го игнорирах от съзнанието си, но в първия момент беше много стряскащо.

Ванила, това се казва дух ,момиче! Моите адмирации към теб и твоята сила!  bouquet

Момичета,нещо сте много тихи напоследък! Thinking Да не започваме и тука да вадим черни списъци... Wink
Аз да ви се похваля-вече съм в отбора на русалките... Ама не на тия русалки с опашките,а на блондорните... Mr. Green Демек-руса съм... bowuu
А както е казал народа "Русо гладно нема",значи ме очакват добри времена...
Диетата също ми върви перфектно... Килограмите намалят плавно,ама обиколките-скоростно...
Ханшът ми е вече 8см по-малък от преди... newsm44
Мъжо вика,че както съм се руснала и като позаслабна още,ще ме продаде на прИмоция... newsm47
Само остава и малко  bombs да си присадя... Joy Joy
Айде оставайте със здраве! Аз днеска ще се трудя здраво,че утре отпрашвам за Гърция...
Мъж ми ще ме води на екскурзия за три дни ...
Сега като се замисля над думите му за прИмоцията,дали не е решил вече да ме продава... newsm12

# 323
  • Мнения: 1 567
Айде оставайте със здраве! Аз днеска ще се трудя здраво,че утре отпрашвам за Гърция...
Мъж ми ще ме води на екскурзия за три дни ...

Не само днес шЪ сЪ трудиш... Mr. Green  newsm47 newsm47Имаш още едно отпрашване... нъл си знаеш ти  smile3508... Whistling Whistling Whistling Whistling

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 324
  • Мнения: 972
Айде оставайте със здраве! Аз днеска ще се трудя здраво,че утре отпрашвам за Гърция...
Мъж ми ще ме води на екскурзия за три дни ...

Не само днес шЪ сЪ трудиш... Mr. Green  newsm47 newsm47Имаш още едно отпрашване... нъл си знаеш ти  smile3508... Whistling Whistling Whistling Whistling

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51


 newsm47 newsm47 smile3505 smile3505

# 325
  • у нас - на брега на морето
  • Мнения: 294
Сис, благодаря за усмивките, който спонтанно се изтръгнаха от мен от горе прочетеното! Hug  love001 А за Гърция не се кахъри, там Весето отговаряза сигурността ти. Така, че мъжо да не си прави много сметки! smile3532 Пожелавам ви приятно изкарване и поздрави на Весето! Нямам търпение да те видя с новата визия. Като се върнете , качи снимки във фейсбука да оплакнем око.
Ванилайс, браво на тебе - ГЕРОЙ! Когато имаш настроение, може да кажеш някой съвет още, които си получила от доктора.
Вессит, моите съболезнования още веднъж. Ти си много силен и добър човек и това ще ти помогне да преодоляваш болката. Благодаря, че влезе във форума!
Лек и слънчев ден ви желая! newsm03

# 326
  • Мнения: 0
резултатите от ХЕР- 2 са ми:

естроген-2+
проестроген-2+
ХЕР 2- отрицателен

препоръчват ми хормонална терапия
каква е продължителноста и ?
някакви 5 години маи разбрах
това постоянно ли е?

# 327
  • Мнения: 66
vanilaice, браво на теб, че си “сгащила” доктора и си уцелила подходящия момент да си зададеш въпросите. Не ти ли каза „Много четете в Интернет” Joy на мен така са ми отговаряли, когато много питам.  Много се радвам, че си добре, ще се видим другия път.
Момичета,  vanilaice е невероятно чаровно момиче, много позтивна и със силен дух, радвам се, че се запознах с теб!
  bouquet
Сис, приятен уикенд в Гърция, браво и на мъжо, че ще те заведе!  bouquet

# 328
  • Мнения: 1 567
резултатите от ХЕР- 2 са ми:

естроген-2+
проестроген-2+
ХЕР 2- отрицателен

препоръчват ми хормонална терапия
каква е продължителноста и ?
някакви 5 години маи разбрах
това постоянно ли е?

Като гледам резултатите са почти като моите... Mr. Green Mr. Green
По време на последната химия ми поставиха първата инжекция Золакекс. 10 дни след приключване на лъчето започнах Нолвадекс. И продължавам да пия и да ми бодат дупето... Mr. Green Mr. Green Whistling Whistling Whistling
Добре си разбрала за 5 години... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ванила, мила
Цитат
Отговора, който ме смаза в първия момент беше по отношение на стадия на болестта ми. От втори преди месец, след тази операция съм ІV. Не, че има някакво значение, че го знам, дори вече го игнорирах от съзнанието си, но в първия момент беше много стряскащо.
,
ти си моят пример за подражание....за сила на духа...

# 329
  • Мнения: 68
sladurka!значи всичките серии на този филм са посветени на неизлечимо болни,"НЕИЗЛЕЧИМО" е диагнозата на традиционната медицина.Разказват се конкретни случаи за болни,основно от рак,които оздравяват НАПЪЛНО!!!лекуват ги с алтернативни методи,специални храни и добавки.И това са конкретни хора:с имена,биографии,лица и роднини.Не само както при нас казват: с едикакво си излекувах много хора!а кои са те,къде са?в тези серии всичко показват точно.Когато не мога да гледам,записвам на видео.Даже записах някои рецепти,не знам,ако има при нас такива билки,може да опитаме,а и добавки обезателно се приемат.Това лечение помага на организъма да се справи не само с болестта,а и с пораженията от химията и лъчетерапията,това също е голямо натоварване на организъма само по себе си...За това съм твърдо ЗА добавки и диети,защото се занимавам постоянно с четане на такава литература.Вече е доказано и от ЛЕКАРИ-ТРАДИЦИОНАЛИСТИ,че ракът се лекува с диети и добавки след традиционно лечение.
popangelova!честит ти е ХЕР 2 отрицателен,това е много хубаво!а хормоналната терапия трябва да продължи 5 години.Ако всичко върви при теб ОК, знам,че след 2-3 години може Тамоксифен да се замени с билката Майомин-Myomin,но това ти ще решаваш по-нататък.
vanilaice!чела ли си книгите" АНТИРАК" и "Bugaeva-cancer"? ако не,мога да ти изпратя.Ще ти помогнат много!
Пожелавам на всички здраве!

Общи условия

Активация на акаунт