Борбата с рака- духовното оцеляване и физическото преодоляване-19

  • 85 380
  • 816
  •   1
Отговори
# 555
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
Привет, привет, привет. Баш ми е драго да ви "видя"!!! Изчетох всичко, но сега не знам дали ще мога да се изкажа трезво /мозъкът ми се е стопил!/ по повдигнатите въпроси!
Първо: Видях Хули и щерка и и внучка и по телевизията и много се ръзвълнувах! Много сте фотогенични, бе семейство!!! Peace
Второ: Надявам се, че срещичката на 26.06  остава? Mr. Green
Трето: Сонче, ако намериш време ще ми е драго да се видим като дойдеш. Дай ми номер на ЛС!

Валентина, много съжалявам за това през което трябва да минете! Дано нещата се развият по най - добрия начин Praynig
Наде, съгласна съм с теб! От купищата ми приятелки само аз и още 2-3 ходехме на мамолог. Останалите си живеят живота, а ме лепна мен #Crazy, което не азначава, че българина е много грижовен към здравето си Rolling Eyes
Лорън, аз не знам почти нищо за тези добавки, освен, че тези които ги предлагат се кълнат в тях, че лекуват всичко. Може и да са добри, но хората ,които се занимават с тях ми приличат малко на секта. Много са екзалтиран като говорят за добавките Mr. Green Мое мнение. Не е ли малко рано за реконструкцията при щерка ти? В иТалия още първата година ли ги правят?
До скоро ви и ви прегръщам Hug

# 556
  • София
  • Мнения: 428
Валентина в никакъв случай не бих искала да се почувстваш ти или твоите близки виновни за случилото се!Съжалявам много ако така е прозвучало!
Просто ние всички в темата сме докоснати от "неканения гост". Колкото и да сме позитивни живеем с мисълта за него! Гоним я, а тя пак идва и така докато не чуем - здрав си човече! Аз като една от най-големите / имам предвид на тегло Joy и на възраст/ винаги съм
чувствала необходимостта да усещам в момичетата когато пишат и когато се виждаме доброто, ведро настроение и хубавата нежна усмивка. Много добре се чувствам когато пишем за рожденници, именници, за кръщанета, за хубави екскурзии, за приятелски срещи и
по-рядко говорим за епикризи, изследвания и болести. Някои сигурно ще кажат - та нали темата е за заболяването рак! Да така е и затова винаги когато съм имала познания съм се старала да отговоря на питания! Аз също съм задавала въпроси и съм получавал адекватни отговори. За съжаление в някои случаи както вече писах губя думите си! Моля се на господ това да не се случва в темата!
И ето да стигна до оправданието - водена от желанието да поддържам ведра обстановката в темата си позволих да напиша предишните редове! Аз зная, не 100% съм сигурна, че момичетата ме разбират!
Още веднъж моля да бъда извинена за това, че се поувлякох в писането!
Хули, Вики е чудесна!!!!!! Peace Hug
Миленка, беше ми домъчняло за теб!!!!!

# 557
  • Мнения: 972
Добро утро,мили дами!  bouquet
Отново е понеделник... Отново е жега... Отново съм на работа...
Днес се очертава тежък ден,откъдето и да го погледнш... Много поръчки,ама и много парички... Mr. Green
Отивам да се трудя,че времето си лети! Но ще минавам да ви проверявам... Peace
Успешен и усмихнат ден на всички ви!  bouquet

п.п. Миленка-часът на срещата е ясен... Какво става с мястото?! newsm78

# 558
  • Мнения: 1 567

Отново е понеделник... Отново е жега... Отново съм на работа...
...
п.п. Миленка-часът на срещата е ясен... Какво става с мястото?! newsm78

И за мен така... Много, много, много жега...
Снощи момичета се прибрах с влака от вилата. Бях да видя мънечкото... Та в 23.30 Т беше 31 градуса. Спах на климатик и естествено се събудих с главоболие ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Е, нали мястото е ясно  Mr. Green ...А часът?

# 559
  • Мнения: 972
Веси, аз питах за мястото,защото Миленка каза,че има нещо друго впредвид!Та чакаме да ни информира! А часът-ами предполагам към 20.00... Thinking

# 560
  • Мнения: 1 567
Веси, аз питах за мястото,защото Миленка каза,че има нещо друго впредвид!Та чакаме да ни информира! А часът-ами предполагам към 20.00... Thinking

ААААА, пропуснала съм значи туй... за другото място...

Ок. Миленкееееееее, казвай час и място на явката.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 561
  • Мнения: 75
valen_tina много,много съжалявам за това което се случва около теб. Кураж!
Хули страхотни сте!
Аз стягам пак багажите за химия. Дано мине по-леко.
Хубав ден на всички  bouquet

# 562
  • Мнения: 49
Привет момичета,
ето ме отново.
Макар и с една гърда...
Мина операцията, сега чакам резултата...

# 563
  • Мнения: 1 567

Макар и с една гърда...
Мина операцията, сега чакам резултата...

Ава, мила.... Hug Hug Hug
Важно е да раздвижваш ръката... Виж упражненията в началото и ги прави
И ние чакаме резултата заедно с теб...
Ще бъдем с теб и по време на лечението... Hug Hug Hug Hug

# 564
  • Мнения: 91
Привет и от мен!
Първо да ви се похваля, пък после ще ви прочета по подробно.
Подарих си страхотна екскурзия: Рилски манастир, Паничище, Рилските езера, Манастир "Свети Мина" и Крушунските водопади. Другите дребни спирки ги пропускам. Чувствам се заредена с енергия и не така задръстена от ежедневието. Струваше си дето спестявах за нея.  Душата ми е по- богата сега.Прегръщам ви и ви пожелавам хубав и не толкова горещ ден!

# 565
  • Мнения: 972
Ава, гледай от добрата страна на нещата-жива си, това ,което са ти открили,вече не е в теб... Какъвто и да е резултатът,ще си проведеш лечението и ще си жевееш живота... Peace
Хората си живеят нормално и с една гърда,и с една ръка ,и с един крак... Не е лесно ,но не е невъзможно! Peace

Ванила,
 newsm10 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Пепитоооооо, ще те обезкостя и ще те хапна за вечеря... Дойде до Рилски манастир и не се обади ,а...  Crossing Arms Само да ми паднеш... newsm66  341uu newsm29 box bash

# 566
  • Мнения: 49
Още е рано, но да питам кога
се слага протеза, след колко време?
А иначе Ви благодаря, момичета за подкрепата  bouquet
Макар, аз да не съм толкова оптимистично ностроена.

# 567
  • Мнения: 1 567

Макар, аз да не съм толкова оптимистично ностроена.

АААААА, не. Такива неща нито се мислят, нито се пишат...иначе  bash box box box
И не само аз, а всички заедно ще те налагаме... bash bash

 smile3534 newsm08 newsm08 newsm47 newsm51

# 568
  • Мнения: 972
Още е рано, но да питам кога
се слага протеза, след колко време?
А иначе Ви благодаря, момичета за подкрепата  bouquet
Макар, аз да не съм толкова оптимистично ностроена.

Хайде сега и затебе  bash bash box box newsm29 newsm29 newsm66 newsm66  341uu
Тук такива изказвания не ги толерираме...  Naughty

За протеза ти е рано още.Нека заздравее раната добре. Ти можеш да си подготвиш протоколите и да си вземеш протеза междувременно,но ще я носиш,когато напълно заздравее операцията...
Не се отчайвай,момиче! Знам,че те е страх! И аз,и всички сме минали през този период... Но отчаянието не е добър съветник! Нито добър помощник!
Пиши в темата често,задавай си въпросите! Ако ти се плаче плачи,ако ти е смешно смей се ! Ако искаш да прочетеш нищо позитивно,нещо полезно,някоя лигост или простотийка-просто влез тук и готово! Ние сме насреща! бъди сигурна,че момичетата тук действат като балсам и за физически и за душевни рани! Казвам го от личен опит! Peace
Но не се предавай! Позитивното мислене е първостепенно при по-нататъшното ти лечение!  bouquet

# 569
  • Мнения: 804
Привет и от баба ви!
При мен нещата доста се поусложниха, но все се надявам да тръгнат на добре.
В сряда ме приемат в онкологията, в четвъртък ще ме клъцнат. После следва бронхоскопия (не се знае точно кога), за да видят каква точно е гадината в белия дроб и от там нататък - химиотерапия.
Най-странното в цялата нелепа история е, че до сега никога от нищо не съм боледувала, в момента се чувствам добре и всички изследвания са ми добри (като изключа ускорената утайка и песъчинките в урината).
Ако не бях пипнала бучицата в гърдата можеше и да не разбера за останалите проблеми още дълго време.

Общи условия

Активация на акаунт