Съпруги, чиито мъже пътуват - 16

  • 30 972
  • 682
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 63
Добър ден, тая сутрин лоши работи. Лилянче как е детето, спря ли да повръща?
Делтичка не се ядосвай бе мило, всичко ще се нареди надявам се, каквото и да е то, само нервите остават.
Маме Р, внимавай със снахата, че да не се наложи и на нея да приготвяш Simple Smile
Снощи до много късно сте писали, а на мен като никога ми се доспа рано-рано и съм ви изпуснала, ама и аз се поразходих вчера та добре стана.Нещо тия дни не ми се седи хич в къщи и къщната работа куца Laughing
Хубав ден милички

# 46
  • София
  • Мнения: 63
Лилянке, хич не се притеснявай за такива неща, тези деца не са били ваксинирани и са починали от тежки заболявание. Недей да се притесняваш по този начин.

# 47
  • Мнения: 56
Шани на мен баба ми звъня да ме предупреди да съм внимавала с децата ,че имало починали деца от какво обаче не разбрах .ама те моите деца си имат всички нужни ваксини .та дори сега на ГАБИ исках да й сложат някаква струваща 45 лв ротив хепатит А .ама тряаше да е здрава -явно няма стане и сега.аз се притеснявам от градината -там де се измили де не ...а квъщи аз съм винаги да се мие  Naughty все нареждам .ставам да пасирам попарата на ДАНИ  Hug

# 48
  • Мнения: 0
Добро утро мацуранки!
Гледам нещо не е добро настроението! Лили така съжалявам за детенцето, дано се оправи вече, че е най-зле като са болни децата.
Те и моите не се оправят и двамата са със хрема този път хомеопатията не ни помогна от петък сме  на други капки че да видим.
Хайде оставям ви че с тези разходки имаме да пишем още домашни с баткото!
Бъдете усмихнати днес и денят да е изпълнен с радост и без ядове  Hug.

# 49
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Здравейте! Да ви се похваля, от днес съм на диета, че тая зима голяма освинване беше. ..
Днес е много слунчев ден (или поне така изглежда, ако не ме боляха краката от вчера щях да го уважа...
Лили, в Клюкарника има тема но наистина децата са били сериозно болни. Коя ви е педиатърката на вас  newsm78 Дано Габи да се оправя по - бързо, че много гадно това повръщане! Щом е само веднъж може стомахчето й да се е раздразнило от нещо, пък и времето напоследък е едно ...  ooooh!, може и да й е повлияло. Прегръщам ви всики и тичам по задачи, че и моят ден наближава! newsm76

# 50
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Момичета, много се изинявам за пропуска този път  Embarassed
Радвам се, че Добито е пуснала темичката.
Дъщеря ми е болна и сега сме при свекърва ми където едва днес прихванах нет.
Надявам се да приемете извиненията ми, но наистина ситуацията този път не е по моя вина.
Върлува наистина някакъв много лош вирус с висока температура, заервено гърло, сополи, възпалени уши и очи, повръщане и разстройство...пълен комплект  Confused
Усложненията Лили се полуават при неадекватно лечение, при което вируса преминава в дробовете и се получават бронхити и пневмонии.
И ние от 3 дни сме на антибиотик + какви ли не още лекарства. Аптекарката ме "сурвака" за 70 лв., ама какво да направя - детенце ми е.Каквото е необходимо ще се прави. Още повече мъжа ми сега като го няма и съвсем ми е неспокойно.
Искам отново да ви се извиня  Praynig  bouquet

Последна редакция: нд, 02 май 2010, 13:04 от Angel^wings

# 51
  • Мнения: 56
Ангелче , Hug дано се оправи детенце ти ,че е много кофти така.аз се моля да не е нищо сериозно и при нас -сега пък не киха не кашля  newsm78 ,кво става и аз незнам .сутринта запушен нос ,а сега не е.аз си мисля ,че е от снощната вечеря явно по мазни бяха картофките и й е дошло тежко .дано не ми се разболее ,че  #Crazy.
Пуфи ,аз неискам душа да пиша името на педка тук .все с нашите притеснения да не спориш с лекар да не го обидиш и те си правят каквото решат  #Cussing out ..ужас
.ще погледна какво пише в тази темичка сега
БОЖЕЕЕЕЕЕ какви хора има бе ,какви сърца имат тея лекари бе .проклинам ги такива бееее .да спорят за зала и лампи ...майчице мила  smile3518
.поплаках си да ви кажа ,не издържам просто.това за един родител е наистина голяма трагедия -ГОЛЯМААААААААА .а и не само трагедия е за всички нас ,защото (на никой не го пожелавам )всички опираме до лекари.искам да ги избия тия гадове ......извинете ме за написаното мацки ,но наистина е много тежко .на мен а незнам родителите ...дано да има съд за изродите убили дететнцето

Последна редакция: нд, 02 май 2010, 13:36 от liliqn

# 52
  • София
  • Мнения: 63
Лили, моят съвет е да мислиш позитивно и да не четеш в момента стресиращи неща. Аз също се стремя да го спазвам. Горе главата, че ще заместя кака ти Делта и ще наказвам smile3513
Днес не приличаш на себе си, успокой се малко Hug

# 53
  • Мнения: 56
Шани аз съм си бе душа  Hug.ама  то такива новини те стресират бе човек .направо настръхнах ,а иначе съм си пак аз -ади отивам у ъгъло  Joy  Joy  smile3534
Мацки ,знаете ли за крем на УРИАЖ със фактор 30 дали е подходящ за бебенце ми .аз пак ши звъня на педка да я питам де  Hug

Последна редакция: нд, 02 май 2010, 14:52 от liliqn

# 54
  • Varna
  • Мнения: 2 592
АНГЕЛСКИ КРИЛЦА Hug
Да не се притесняваш мила за темата. Я виж какво е сериозно положението при тебе. Няма така да се извиняваш. Щом те е нямало, значи е имало важна причина. Да минава по бързо на детенце и да имате адекватно лечение, че ти правилно си написала, кога идат усложненията. Хайде да минава на детенцето ти newsm10 А тя ДобитУ спаси положението. Така, че гледай там да се оправяте по бързо. Много гаден тоя вирус бе, имам чувството, че и аз го пипвам #Crazy
Бях при приятелката ми, че отдавна не сме се виждали. Живеем на 10 мин, пеш една от друга, а тя няма време от бачкане , преподаване и болна майка, де се видим. Та тя събрала дрешки за една майчица със две дечица, купи им хляб. Аз викам си не съм подготвена, че не знаех, че тя ще се вижда със това момиче. Я да взема луксозен хляб, за тези хора. Тази майчица живеела някъде със тези си дечица, където са такива мами изоставени и натирени и си делят каквото имат за хапване, дрешки, това онова. Ако знаете децата как се зарадваха на хляба, а аз си спомних като дете, как си мечтаех да ям бял хляб. Така ми се сви гърлото за тази майчица, ама така ми е свита душата във момента. И като гледам хората за какви глупости се карат......абе не ми се пише, че ще се разревЪ. И милата така се радваше, че почва работа, така и светеха, щастливо очите. Милата, дано Господ да им помага да срещат добри хора!

# 55
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Малкото "зверче" заспа и успях да попрочета малко назад

Илиева,

(малко на патерици)
Желая ти много здраве, късмет и семейно благополучие...

# 56
  • Мнения: 56
КАКЕ   bouquet огромно сърце имаш ти  Hug .браво ,но не се мъчи така де.давайте да си пишем за нещо весело ,че днес от мен тръгна лошото настроение  Hug.
мацкиии токущо говорих с моето момче .

# 57
  • Varna
  • Мнения: 2 592
ЛИЛЯНЧО Hug
Виж сЯ, не се обвинявай, че от тебе е тръгнало лошото настроение. Няма тука лошо настроение. Още повече, че твоя се е обадил. Как е младежа?

# 58
  • Мнения: 112
Делта  bouquet, дано имат късмет майчиците и дечицата!
Ангелски крилца, не се извинявай ,Доби те замести и се справи добре, ти сега имаш по-важен ангажимент с лечението на детенцето.
Лили, как сте? Може би е било раздразнено коремче или пък от хремата се е предизвикало повръщане.
Дари, весели очичики!
Прегръдки за  всички останали, които не споменах.
Аз отивам на събрание на входа...

# 59
  • Мнения: 14
liliqn Angel^wings дано бързо се оправят детенцата ви…
и аз изгледах разказа и просто оставам безмълвна.. мир на праха на малката душичка..
Уф, ама много тъжно сте я подкарали, аз ми се искаше да се развеселя малко..
Аз днес ходих на панаир в едно близко до Бургас село – Българово, то вече град се води Wink Толкова да съм изморена в момента, че моментално се обръщам към телевизора и ще погледам малко българския сериал.. Иначе навръщане оттам минах през докторския кабинет, преслушахме бебчо, всичко е наред, дай Боже така да е! Док. каза, че ми остава само да чакам да се появява вече на бял свят малкото ни чудо  Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт