Ние сме малък, но мнооого прост народ!-ХЛАДНОКРЪВНО УБИЙСТВО НА ДЕТЕ ОТ ЛЕКАРИ

  • 55 450
  • 774
  •   1
Отговори
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
http://www.dnes.bg/video/2010/04/23/tova-e-ubiistvo.89898

Последна редакция: сб, 24 апр 2010, 17:02 от Liorena

# 1
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 745
Не съм привърженик на насилието и саморазправата. Но ако ми се случи подобно нещо, взимам пистолет и ги трепя наред. как ще разкарват дете, каква е тази лекарка, която въпреки че я вика майката се прави на ударена.
Горката жена, най-страшното е преживяла, да й умре детето пред очите и в ръцете....ужас

# 2
  • Мнения: 46
нямам думи, голяма трагедия на фона на голямо безхаберие към човешкия живот. Мир на малката душичка  Cry

# 3
  • Мнения: 985
Днес една позната ми разправяше как по същия начин за малко не изтървали детето й, заради апандесит и заради некадърността на лекарите. Пак ей така ги разкатавали ,в същите две болници във Варна си прехвърляли топката в рамките на няколко дни докато не го оперирали накрая.Думи нямам!!! #2gunfire

# 4
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Ужасно!
 Flowers Rose Flowers Rose  Cry

# 5
  • Мнения: 47 996
Четох го още сутринта, но думи нямам...мир на малката душица,сега само се надявам родителите да имат сили да осъдят виновните, за да не се случи отново

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, в повече ми идва...Сутринта историята с кучето и бебенцето, сега с това детенце, отишло си вероятно защото някой го е мързяло...Какво става ooooh! Sad Много е тъжно, много...Смазващо направо!

# 7
  • Мнения: 3 479
Историята е потресаваща! Нямам думи да изразя възмущението си!

Пожелавам сила на родителите, за да преодолеят мъката и да съдят виновните!

# 8
  • Мнения: 862
Смени заглавието на темата за да влизат повече хора  Peace

По темата - къде са сега защитничките на докторите от темата за прага на заплатите им? Жалко за малкото детенце и кураж на родителите. Това е нещо, което не пожелавам да се случи на никого.
Дано не е поредният потулен, ненаказан и забравен във времето случай. Дано родителите се преборят с лекарите и експертизите в съда.

# 9
  • Мнения: 2 821
Имам ужасното, натрапчиво, повтарящо се до болезнена безкрайност усещане, че пак няма да има виновни Twisted Evil
Какво безсилие Tired...Бог да прости малката душица!

# 10
  • Мнения: 1 310
Заглавието е... ooooh!
Докато си мислим, че сме такива, наистина ще си останем прости.
Браво на гърците! Казват и тръгват.
А тук - който надигне глава за протест,  другите веднага го навеждат надолу с чатала, да не би да стане нещо повече от тях.  Sick
За трагедията - най-лошото нещо за един родител! Cry Съчувствам им на хората. Мир и покой на невинната душица!  Flowers Rose Flowers Rose

# 11
  • Мнения: 690

По темата - къде са сега защитничките на докторите от темата за прага на заплатите им?
Неморално и вулгарно точно в такава тема да се предизвикват подобен род дебати!
 Искрени съболезнования! Дано почива в мир малката душица Flowers Rose Flowers Rose

# 12
  • UK
  • Мнения: 1 918
Не знам дали проблемът е в това, че народът е прост. Ако някой е прост, той обикновено е поне милозлив. А в случая става за жестокост на едни овълчени и обрулени от живота анти-лекари, не мога да повярвам, че е възможна такава некомпетентност и най-вече такава гавра с един детски живот. Горките хора, горкото дете. Няма по-страшно нещо от това. Пожелавам на семейството да намери отнякъде сили в този момент и да поиска справедливост, в памет на детето си.

# 13
  • Мнения: 502
   Хора от Варна, отидете го вижте този доктор Алиев от Окръжна болница, спешното отделение.  Отказал е да приеме детето, спешен случай...нямало места. Кажете му в очите, че е убиец...И на другите , дето са нямали противотемпературни свещички и са пратили таткото да търси по денонощните аптеки...Във всяко едно семейство у дома ще се намери нещо против температура, а в болницата нямали да дадат на детето...Прост народ сме, така е...Това са доктори....ужасно...
  
   И какво му е на заглавието на темата...Само един прост народ ще позволи тези ужаси да се случват всеки ден пред очите му, а той да си гледа "Биг Брадър" и това е...Куче нахапало дете пред очите на майка му, лекари отказали да приемат дете в критично състояние...

Последна редакция: сб, 24 апр 2010, 13:28 от С О Н Я

# 14
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Прост народ сме, така е...

Много малко са тези, които го разбират!!
Затова и държавата е на тоз' хал.
Видеото само потвърждава как се убиват деца като мухи от здравни работници!

Общи условия

Активация на акаунт