Отговори
  • Мнения: 11
Молбата ми към всички мами с умения за декориране и богата фантазия, имаме домашно, да декорираме в къщи пеперуда и цвете, с каквито материали искаме - плат, пластелин, хартия и каквото още се сетим.... засега се сещам само за зветни хартиени топчета и залепени, и евентуално и макарони. Предварително благодаря на всички които ще се отзоват на молбата ми!  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 1 603
Може да използваш прежда и разноцветни парченца плат, шарени хартийки или нагънати меки салфитки, да оцветиш макарони, ориз.
Виж тук за идейки: http://krokotak.com/category/aplikatsiya/

# 2
  • София
  • Мнения: 2 437
Може да ги намажеш със сухо лепило и отгоре да поръсиш захар, къри, леща, бобчета. Ако пък намажеш в/у оцветеното става приказно (особено оцветено в червено и отгоре захар). Може да добавиш дафинов лист, черен пипер...оставям останалото на теб Simple Smile

# 3
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Може да си оцветите ориз в различни цветове и така да направите апликацията-залепва перфектно с лепило...

# 4
  • Мнения: 2
Мъниста, пайети или камъчета.
  bouquet

# 5
  • Мнения: 6 031
Препоръчвам да попиташ ТУК.
Винаги, когато съм питала там съм получавала страхотни предложения.
Успех!

# 6
  • Мнения: 11
Благодаря,   bouquet на всички отзовали се на молбата ми за помощ! Ще се опитам да кача снимки след като ги направим!!!! Страхотни сте!

# 7
  • Мнения: 7 947
Правила съм пеперуда по следния начин: за тяло - пуричка от плат, пълна с памук и зашита. Крилата се оформят с най-проста мека тел и на нея опънах чорапогащник, който с конец зашиваш. После чорапогащника запълваш с камъчета и паети, пришиваш ги или ги лепиш. Стана страхотно, нямам снимка да ти пратя обаче. Нещо от сорта се получава

Последна редакция: ср, 05 май 2010, 10:20 от viliko

Общи условия

Активация на акаунт