СЕДМОкласник за изпит се стяга, хайде време на остана - 5

  • 32 088
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 577
....Всички ли ходят на частни уроци?
ами, не  Hug Моят съм го записала само на школа по БЕЛ в Питагор, а математиката я учи само в училище, с мен и с дядо си Mr. Green иначе ходи на пробни изпити по Математика пак в Питагор
Ако те интересуват пробните, това са датите за месец май  Wink
10.05.2010 – 10:00 – 12:30 – Български език
17.05.2010 - 10:00 – 12:30 – Математика

 

# 31
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Заявленията са бланки.
Видях ги с очите си, разпратени са към всяко РИО със заповед, като образци.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 361
И аз преди броени минути я записах за пробния в Регалия. PeaceНе ми поискаха дори името Rolling Eyes, само номера на училището.За интересуващите се - заплащането става в деня на изпита, в стая 305.Получава се квитанция с номер, срещу който няколко дни по-късно на сайта на школата се проверява резултата.
Видяла жабата , че коват вола и тя вдигнала крак. Записах ме се. Laughing
Ха-ха децата се мъчат по математика, а ние ще пием кафе. Колко е несправедлив живота, биха казали учащите се.
Остава да видим как ще се разпознаем.  Например големи табели с "Учение и труд, жизнерадост и дръзновение" Laughing и мисля, че децата ще ни линчуват. Wink

# 33
  • Мнения: 910
вижте тук http://www.rio-sofia-grad.com/index_files/news/2010/04/24/7_clas … /prilojenie_3.pdf
от това става ясно ,че заявление се подава само за полагане на изпит за спорт,хореография и рисуване ?!?

# 34
  • Мнения: 170
На род. сеща на нас изрично ни се каза че се подава заявление за изпитите независимо какви са.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 361
Заявление се подава само за проверка на способностите - рисуване, пеене, физ. възпитание. От 15-ти до 21-ви.
А не знам как стои въпросът с НПМГ  и НГДЕК. Сигурно и за тях се подава заявление съответно за биология, химия, физика и история.
Може би ,yacichopar  за това се интересува за заявленията.

# 36
  • София
  • Мнения: 529
големи табели с "Учение и труд, жизнерадост и дръзновение" Laughing
hahaha Joy hahaha

 newsm10

А дали приемате в компанията родители на кандидат-гимназисти, които не са на пробен в момента на кафепитието?  Rolling Eyes

# 37
  • София
  • Мнения: 2 361
 newsm10
Мами от цяла София, присъединявайте се! Joy
Но може и да няма места в "Неделя". Реално, ние сме много рано и може да окупираме градинката пред кафенето. То вътре е малко.

# 38
  • Мнения: 170
Аз и друго да питам че явно съм много отвеяна, но видях на няколко пъти се писа за такси за изпитите имали такова нещо защото на нас нищо не са ни казали.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 361
За изпитите за 7-ми клас по БЕЛ и мат. няма такси.
А за пробните в "Регалия" са по 10 лева.

# 40
  • Мнения: 170
таксите за Регалия са ясни аз мойта мома я пращам редовно само да имаше някакъв смисъл от това ама както и да е

# 41
  • София
  • Мнения: 529
За изпитите за 7-ми клас по БЕЛ и мат. няма такси.
А за пробните в "Регалия" са по 10 лева.

 newsm78 Таксата за явяване на пробен в "Образователни технологии" е 20 лв.  Crossing Arms

# 42
  • София
  • Мнения: 18 087
Да, сумите за пробни изпити в различните школи са различни.На места са 10 лева, на други-15, а на трети явно стигат и 20 лева. Confused
По повод разпознаването - аз съм лесна за разпознаване..Едва ли в сладкарницата и около нея  ще има някой с моите XXL габарити... BlushАма до това води папкането пред компа по време на решаване на задачи.. hahaha - достигане на перфектната форма в природата, иначе казано кръглата.  Mr. Green

# 43
  • София
  • Мнения: 2 361
Ние ще се видим и при плащането на таксата в 305 ст, но може да не се разпознаем всички. И след това ви предлагам да "изприпкаме" при другата сграда в двора на у-щето. От едната й страна има мраморна площадка с малка оградена градинка и там да се чакаме. newsm78

# 44
  • Мнения: 170
Явно в мой стил пак не съм се изразила правилно но мисълта ми беше за изпитите в у-ще по МАТ и БЕЛ  има ли такса

Аз не я знам тази мраморна площадка но ще я намеря   newsm78 каквато съм си блейка може и да я подмина знам ли

Общи условия

Активация на акаунт