Самуил, Иван, Андрей и Адриян, от Майската дружина,днес стават на годинка!

  • 27 769
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 776
KayRenn,има само една дума за това и тя е възхитително
За мен беше като едно прекрасно малко пътешествие докато четох разказа и гледах снимките ви,а и малките изследователи са невероятни сладури.Личи си,че много сте се забавлявали  Hug

# 31
  • Мнения: 125
KayRenn, и разказчето и снимките са чудесни Hug Дано всичките ти следващи постове са все така положителни  bouquet

# 32
  • Мнения: 194
ЕХ Crazy
KayRenn, Благодаря ти че ни направи част от вашето вълнуващо прежиявяване Hug
Нямам думи просто, за миг се пренесох при вас  Crazy
Прекрасни дечица и много мили и лъчезарни родители, това видях аз Hug

# 33
  • Мнения: 96
Честит първи рожден ден (на патерички) на  Яна, Тодор ,Самуил, Александър! Да сте живи и здрави, весели и игриви, много щастливи детски мигове!
 Честит първи рожден ден Никола , Елена , Сиана ,Людмила, Стилиян ! Много здраве, щастливи детски игри, много усмивки и сбъднати мечти!


За техните родители   bouquet, особенно за майчетата им  


Сиска, честит рожден ден и на теб мила! (с малко закъснение) Да си жива и здрава, много щастлива, много обичана и много да те радват и слушат твоите две принцеси и мъжо най-много  

Имам доста да чета, ама организирам кръщенето, което ще е в петък, а и нета ми вчера никакъв го нямаше! Когато наваксам ще пиша по обсъжданите теми обещавам  Hug

# 34
  • софия
  • Мнения: 2 140
KayRenn,благодаря ти,ще проверим в Джъмбо,дано да има наколенки.
Както са споделили момичетата по-горе,и мен ме пренесе там с увлекателния ти разказ.А снимките са
разкошни. Peace
Ние с моето талибанче днес почти цял ден бяхме навън.Ама като гледам май всички са така. Crazy

# 35
  • Мнения: 849
Привет, МАЙчета! Простете, че се позагубихме. Пропуснах рождените дни на няколко пораснали тези дни съкровища. Няма да ги изброявам поименно, за да не пропусна някое. Всички рожденичета да са живи и здрави, много щастливи, да растат безгрижни и да носят много радост и гордост на своите близки!



Специални поздрави и на прекрасните мами!



Гале, честито, много се радвам за теб!!! Леко и спокойно бременеене и една прекрасна сестричка (или братче за по-лудешки игри  Wink ) на Теди-Беърчето на финала. А пък ако е рекъл Господ - може и братче, и сестриче. Grinning

Мира, за млякото. Аз например още не съм го спряла (обичам да си го пия)  Crazy. А пък моите джеремета на 6 месеца и половина решиха, че няма да го пият повече. Кисело мляко с лъжичка или нещо в храната може, но от шише - тц. Няма такава история просто. От мен ако зависеше, щяха да пият няколко пъти на ден поне до пубертета, без грам майтап и съвсем сериозно го заявявам.  Peace  Дано успея някой ден, аз още не съм се отказала на тази тема.

Ето няколко снимки от рождения ден на Сияна и Дария.
От самия ден с тортата

От детското парти:
Дария на люлката; Сияна; семейна снимка; майки и дъщери; поредната торта; шарен двор.

Изчезвам да къпя зайци. До скоро (надявам се!).

# 36
  • София
  • Мнения: 1 395
Да се похваля набързо купихме подаръка на малчо за първата годинка http://www.mothercarethailand.com/mothercareEng/419zvjFNSYL._SX315_SY375_.jpg Май му хареса доста новата количка  Mr. Green И една книжка за лека нощ с обемни картинки разгръщащи се за едно пиленце Peace

# 37
  • Мнения: 16
Честито на рожденниците - Никола, Елена, Сияна, Людмила и Стилян и на техните родители! Simple Smile Много здраве и щастие ви желая!

Деси - чудесни снимки, чудесен разказ и ти си чудесна с новата прическа! Simple Smile  Hug

# 38
  • Мнения: 128
Зайке, прелестни сте!!!  Hug

# 39
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
KayRenn невероятен разказ придружен с едно усмихнато и лъчезарно семейство  Hug И аз се влюбих в Сингапур,отдавна ми е мечта да го посетя както и Дубай  Peace
Гале все забравям да ти честитя-Браво мила, лека бременност и щастливо и здраво бебче за Коледа!
Зайче,Съни и Дарка са прекрасни куклички  newsm06
bebZz ,Евелин има подобна количка но в момичешки вид много й се радва и сега нали е на вълна Беби беби още повече се радва като сложим вътре едно бебе и го вози и само това повтаря бебИ  Wink По този повод за количката,да ви разкажа вчерашната ни случка в парка-Евитка си вози бебето с количката и по едно време едно момиченце на възраст около година и половина две се втурва срещу нея грабва й от ръцете количката й я удря по главата с нея при което милото само измрънка жално и се хвана за крачола ми ,а аз стоях като втрещена и не можех да реагирам в следващия момент се задава майката на тази бабаитка й вика -Ела мамо остави на детето количката и това изпада в истерия да реве и се тръшка и майката най-нахално за да го успокои ми вика ще ви я вземем докато й омръзне че иначе трябва да я бия или прибирам и аз ей така  smile3556 ,само я изгледах и реших да не се занимавам с патки и продължихме с Еви към пързалката но това дете реши че трябва и там да ни притеснява и дойде да я блъска при което вече избеснях и й дръпнах количката от ръцете и тръгнах към нашета количка за да се преместим от тези дразнители.И така  отстрани гледайки как това момиченце ходеше и дразнеше всички наоколо и ги разреваваше само се молех моето дете да не е такова  no и ще се постаря да не е !!!
Приятна вечер  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 781
Момичета, благодаря ви за прекрасните пожелания. Моята голяма мома проспа голяма част от празника си Laughing Надявам се, че на детското парти във събота ще е по ентусиазирана Grinning
Зайче, много сте сладки. Куклите са страхотно малки госпожички Heart Eyes
Кай рен, ама ти си роден писател Peace
Росита, не се ядосвай. Има такива деца. И аз се сблъсках с едно такова момченце, което биеше децата около него, а майка му не му обръщаще внимание. Shocked И аз се моля Сиана да не стане такава Praynig

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 134
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ЗАКРЪГЛИЛИ ПЪРВАТА СИ ГОДИНКА - много усмивки,  здрави и весели да тичат из паркове и градинки!   bouquet
Зайко, личи си че голям купон е станал и сте се забавлявали всички - много са сладки госпожиците, все така да радват мама и тате  Hug
Кай рен, наистина страхотен разказ - направо ме пренесе там, особено със снимковия материал, с нетърпение чакам следващото подобно включване  Whistling
Росита, и аз се чудя как ги възпитават тия деца да тормозят другите така и да не им правят забележка даже (то и нашите гарджета са най-хубавите за нас, ама пък такова глезене и нищо да не им се отказва на нищо не прилича- другите деца не са длъжни да им търпят глезотиите) Shocked , ама и аз съм от решилите да го правя изключение - верно е хубаво да е оправно ама гаменче пък вкъщи неща (макар ако трябва да се защитава от такива бих го поощрила, че то пък и тая крайност не е хубава  newsm78)
Гале , ЧЕСТИТО - лека бременност, че да се сдобиете с най-милия подарък за Коледа!  Hug
Да се включа по темата с млякото - мога само да поздравя всички мами, които са успяли да продължат кърменето след годинката (аз исках до 2г ама оплесках работата, за което още съжалявам  ooooh!) Определено смьтам че млякото е важна част от храненето н адетето- Петьо още пие мляко 2пъти дневно по 150-200мл, но си ги взема вече като едно нощно хранене и едно сутрешно, иначе има 4 хранения на твърда храна- в кашите задължително пак му слагам мляко, а в обедното пюре обикновено месно мляко не добавям, само във вечерното, което ако е посно задължително слагам 2л АМ - незнам доколко това му е достатъчно, но определено не бих искала да свиква много с бибероната като начин на хранене и не поощрявам храненето основно с мляко през деня (все си мисля че като така или иначе е на АМ е добре да му добавям и други съставки като грис или каша, вместо да е само АМ- виж ако кърмех позицията ми сигурно щеше да е по-различна, ама сега наблягам на твърдата храна, праз деня не дамам мляко а само вода за да утолява жаждата)
Утре сме на алерголог за да се посъветвам за храненето - уж ориз и млечни произведения от краве мляко не давам, пък пак мине-замине и сме с обрив по цялото тяло, незнам как да го храня нашия вече, та дано помогне тази лекарка. Опитвам се да му готвя вече, ама не ще каши и пюрета без плод - явно не са му достатъчно сладникави и се цупи, едвам ги пробутвам , иначе всичко плодово го яде с охота. Кофти че избора на готови хпрани без ориз е малък и с тези дълги разходки направо се чудя как да му разнообразявам хапването, че да си го изяжда навън - като му писне нещо или не му е вкусно на 5-6 лъжичка и отказва окончателно, направо ме пощурява вече  #Crazy
Хайде , стига от нас толкова - отивам да приготвям млякото и да лягам, че след малко ще ядем  Whistling

# 42
  • Мнения: 11
Благодаря най-сърдечно на всички за прекрасните пожелания. Имате много много  Hug от мен и малката точица  Mr. Green

Не съм се загубила да не си помислите че съм ви изоставила... просто тези дни имах малко притеснения, но слава богу всичко се оправи и сега се чувстевам перфектно..дано да е все така и занапред  Praynig. Наложи се и да полежа, което с такова диво Теди Беърче беше невъзможно, така че си карахме по старому той дивее на пода - аз лежа на леглото.

Днес се появиха нови тъпотии обаче  #Cussing out докторицата малоумна от предната ми ЖК ме отряза деликатно и каза да си търся другаде ЖК по здравната каса  #2gunfire ей така ще я наредя тази ако я видя пак. Егати уфсъта безподобна (извинете ме за грубия език ама точно такава си беше). Така че се моля на всички софийски мами, които са били доволни от техните ЖК да драснат по едно на лични с координати и местоположение на техните наблюдаващи доктори  Praynig

Честит Рожден Ден на всички малки рожденници от вчера 3 ти май (и по-специално на Тошето на Нинчето) и на днешните рожденници от 4 май Ники на Немирница, Сияна на Малачика и Ели на Айла  newsm59 nbirthday newsm67  Gift newsm38  cook  ura

От днешните рожденници съвсем забравих, че моя Беър днес направи последната си месечинка и другия месец и ние ще сме в отбора на едногодишните малчугани  newsm44

Мира, като прочетох за твойте квартални неволи  ooooh! се сещам и за мойте подобни...направо нямам думи  Crossing Arms Не стига че имам само една мама с която излизах, ами тя взела че ми се разсърдила че моя Теди яде всичко , нейния е на Фризо пеп със съмнения за атопичен дерматит и алергия към лактозата, че Теди се опитва да ходи вече , а нейния не се опитва да става даже, че Теди има 7 зъба вече, а нейния само 2 и още и още не ми се изброява даже. Не ми е казала дирекно нищо, но виждам от безмълвните погледи и нулевите реакции когато и разказвам за Теди какво е правил или ял днес. Неприярно е когато детето ти има коренно различен режим на хранене и физическо натоварване спрямо единствения му връстик на улицата.... и все пак, не мисля че е редно да ме избягва и да се прави все едно нищо не съм казала когато и говоря за Теди. Аз винаги я питам и се интересувам от тях, а тя не, само ме пита колко кила и см е Теди та да каже че нейния бил повече  ooooh! еееее. Но край до тук, че ще стане дълго като поста на Деската, но няма да е толкова приятно   Naughty

П.П. Зайо няма да са две за съжаление (макар че ми се искаше, че не ми се мъчи после пак и с трето да бременея  Crazy ) но ще видим живот и здраве декември да мине всичко благополучно после ще му мисля  Mr. Green

Смешко има ги наколенките в Джъмбо миналата седмица взех на Беъра, но още не сме ги пробвали  Mr. Green

# 43
  • София
  • Мнения: 12 237
  Ето част от снимките от днешния рожден ден.  Simple Smile

# 44
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Честит рожден ден на Бела, Амир, Макси и Митко!!!



Зайо, за втората торта девойките ти не изглеждат особено ентусиазирани Simple Smile.

Гале, неприятно е, че се оказваш без гинеколог точно в момента. Обмисляла ли си се да се запишеш при някой от Втора градска (доколкото си спомням ти там ражда).

Благодаря за оценката на писателския ми талант, но такъв нямам. Умея да разказвам случки, понякога и вицове. Но не мога да обличам в думи емоции и чувства. Поради тази причина може би ви изглежда, че не съм съпричастна към проблемите и тревогите ви. Но каквото и да напиша ми се струва прекалено клиширано и слабо за изразяване на това, което наистина ми е на сърце.

Последна редакция: ср, 05 май 2010, 09:40 от KayRenn

Общи условия

Активация на акаунт