"Островът на любовта"(''Ilha dos amores'')- Тема 2

  • 30 080
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 15 503
   Ооо, Мате, гледаш ли другия филм? "Енрике" успяха да го утрепят, поне в този филм, след сума ти опити  Joy.

Не нещо не успя да ме хване, но пък от теб чувам добра новина! Важното е че поне веднъж са го утрепали...... Laughing
Досега гледах клипчета от финала в YouTube, към края ще стане много интересен!

# 676
  • Мнения: 308
Много ми е домъчняло за вас. Hug
Не гледам нищо в момента, наслаждавам се на последните отпускарски дни.Иначе на мен ми е удобно да гледам нещо сутрин, преди работа.
Лек ден, островитянки!

# 677
  • Мнения: 1 536
Здравейте и от мен,мили островитянки!  Hug
Хиса,наслаждавай се на отпуската,тя е хубаво нещо! Wink А мидички събра ли ни от морето?   Wink Grinning Ако не това поне се надявам да си събрала много прекрасни спомени и шоколадов тен.  Grinning Аз сега се забавлявам като Мата с глупостите на Касъл  Laughing Голям чаровник е!  Mr. Green Иначе наистина няма нищо интересно за гледане,нищо,което чак толкова да ме грабне,но да се надяваме скоро да се появи! Grinning Прегръщам ви и ви желая прекрасен ден!
п.п. Пресетих се да ви се похваля и на вас,че ходих на планина.Отдавна не бях го правила и малко се озорих с изкачването.  Joy Но макар и оплезила език се справих. Joy Изкачвахме се доста късно и докато стигнем до мястото за нощуване съвсем се беше смрачило.А в гората през,която минавахме една тишина- бяхме аз и майка ми,бяхме решили да ходим за дренки  Joy ,нямаше никой друг с нас.Говорехме си дори аз виках и пеех...Ех,горките птици и други обитатели  Joy,но по едно време съвсем изнемощях и млъкнах  и майка ми също и тогава изведнъж се чу  едно  "уууууууу" ,от което  аз направо настръхнах.Струваше ми се ,че краката ми са станали от олово и не можех да ги движа,макар че ми се искаше да избягам далече ...Признавам си... hahahaГоляма страхливака се извъдих. hahaha То и майка ми бая се уплаши ,а гората бе гъста и навсякъде около нас дървета и още повече бе тъмно и мрачно.Въобще пълен ужас!Аз така се уплаших,помислих си,че е вълк или нещо друго,де да знам какво... А това "уууууу" така и не спираше  и сякаш ни преследваше.Задъхах се и адреналиът ми се покачи. Shocked Joy Най-накрая "уууу"-то  hahaha спря...Всичко утихна,още по-страшно стана,а имаше още от гората.А да кажа,че аз повече настоявах за това изкачване,не ми беше зор за дренките,просто исках да отида на планина.  Joy После като се поуспокоихме и малко след това излязохме от гората на открито място си дадохме сметка,че това ,което сме чули сигурно е било някаква нощна птица излязла на лов. Joy  Обаче когато човек е уплашен какво ли не му се причува! Joy И двете се смяхме на това какви глупачки сме,аз повече и на другия ден я подигравах и себе си също какви сме били уплашени и как сме дишали на пресекулки бързайки да избягаме от "чудовището". hahaha
Е това беше посмейте ми се и вие. Wink Като се сетя сега ми става някак си мн. забавно,но тогава....Майка ми каза,че за нищо на света няма да се качи вече с мен в планината по тъмно ,дори и да и дават 1000 лв.Аз я избъзиках,че ако и дават 1 000 000 лв може би ще размисли,но тя пак отказа.  hahaha Аз да си кажа за тези пари бих размислила. Joy Но по-важното е ,че вс. е наред и си набрахме дренки... Joy Ей,как ще са ми вкусни тия дренки (по-точно сокът от тях)!
Е прегърдки от мен и много усмивки! Чао,милички! Hug Stop

Последна редакция: пт, 03 сеп 2010, 14:39 от eovin27

# 678
  • Там, край водата - до брега.
  • Мнения: 0
Привет и от мен !!!
И аз сега нищо не гледам -те "Щурит е съседи" след "Шоуто на Слави" ги сложиха много късно стана  ги дават и много рядко ще поглеждам от тях .Из нета шаря и поглеждам клипчета с Фернандо Колунга и от новото му сериалче  Wink,а иначе него го дават по сръбската Пинк +,но и аз  ще чакам по наша тв някога да го пуснат  Laughing
Дано да пуснат нещо зарибяващо по -нататък ...
Еовинче, ами то страшничко си е било като сте чули това "уууу" и аз бих се много притеснила   Shocked и на прибежки ще бързам да се махна от там .Сигурно и до дренките нямаше да стигна  Joy
Айде, всичко най -хубаво ! Laughing Laughing Hug

# 679
  • Мнения: 308
Привет, островитянки!
Много, много ми липсвате...Ставам рано, гледам някакви стари сериали и ходя на работа.Колко беше забавно преди-гледам острова, после работя и коментираме-страхотно.
Сега гледам само ,,Забранена любов,,Все е нещо и чакам нещо ново и вълнуващо да ни събере отново.
Лек ден и много положителни емоции на всички!

# 680
  • София
  • Мнения: 15 503
   Островитянкии, от 14-ти октомври започва повторение на сериала по Диема фемили  newsm44!Сега остава да кажат от колко часа!Дано да е удобен часът, та да си го изгледам удобно по телевизията, да не се мъча като с клипчетата!

# 681
  • Мнения: 1 536
Тайничка,направо ме изненада много приятно с тази новина!  Grinning Въобще нямах представа! Laughing Да видим какво ще измъдрят от ДФ...  Thinking Дано да е удобно на всички ни и пак да сме заедно! Praynig Аз нищо,че съм гледала епизодите,пак ще си ги гледам и то най-вече заради вас,за да сме си пак заедно! Grinning
Хиса,миличка много ми стана мъчно като четох какво си написала! Sad Но пък виж,ако тези от ДФ не прецакат нещо пак ще си коментираме! Grinning
Прегръдки и много усмивки от мен и до скоро надявам се! Grinning Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Ето аз какво открих сега за сериалчето:
http://tvnovellas.blogspot.com/
Тайничка,това ли си чела?! Но тук говорят за нови серии и при това по две!!!  Shocked Laughing

Последна редакция: ср, 06 окт 2010, 09:49 от eovin27

# 682
  • Мнения: 0
   Здравейте, момичета!
   Вчера вечерта в рекламите по ДФ съобщиха, че ще дават нашето филмче от 14.10. 2010 год. Не разбрах за нови серии и по колко на брой, но го рекламираха като най-добрия португалски сериал. Това ме накара да се надявам, че ще го дадат в по-добро време за гледане. Зависи кой сериал от ДФ ще свърши скоро. Аз се сещам само за "Цвете от изтока", който върви от 22.00 часа. Макар че съм го гледала, иска ми се да го гледам в по-нормално време. Доста серии съм гледала почти заспала, а някои не съм гледала. Надявам се този път тези от ДФ да бъдат по-умни. Ще можем отново да си пишем и коментираме, нищо че знаем какво ще се случи.
    Приятен ден!

# 683
  • София
  • Мнения: 15 503
   Еовинче, и аз от реклама по Фемили го чух!

# 684
  • София
  • Мнения: 15 503
  Нещо много ми хареса от дадения линк, Еовинче, "Под липите" е   "свален от медията поради ниския рейтинг".А се опитваха да ме убеждават колко е хубав!Не мисля,че ще е продължение на "Островът на любовта", защото в рекламата дават резюме за даваното досега!

# 685
  • Мнения: 1 536
Тайнича,благодаря ти за инфото. И на теб Млади! Grinning  bouquet Аз рекламата не съм я гледала... Laughing Аз напоследък само понякога повторенията на "Касъл"и "Кости" гледам.А иначе редовно,то нали е и само един път в седмицата  Laughing гледам "Стъклен дом" и много си ми харесва. Grinning  И щото съм много любопитна   hahaha си взех и книгата и сега я чета .Всъщност съм вече към края и ми допада,изобщо не съжалявам,че си я купих.
Желая усмихнат и приятен ден!  Grinning Stop

# 686
  • Мнения: 308
Радвам се , че отново сме заедно... Hug

# 687
  • Там, край водата - до брега.
  • Мнения: 0
Привет, островитянки  и от мен !!!
И аз много се радвам ,че пак ще се "виждаме "...

Благодаря за добрата новина .  bouquet  bouquet Hug

# 688
  • Мнения: 0
         Здравейте, момичета!
       Днес във вестник "ТВ сага" в програмата за следващата седмица нашето филмче е предвидено от 18.30 до 20.00 часа, което според мене означава, че ще дават по две серии. Радвам се, дано да не променят часа, макар че можеше да бъде и малко по-късно.
       Приятен ден на всички!

# 689
  • Мнения: 0
Този път определено и аз ще се постарая да го гледам макар че в това време ще имам доста пропуски Sad

Общи условия

Активация на акаунт