НОЕМВРИйки 2010 - тема четвърта.

  • 20 723
  • 744
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 3
.

Последна редакция: вт, 12 апр 2011, 00:45 от Мозче

# 541
  • София
  • Мнения: 676
Дори, това заради болките ниско в корема ли е, дето беше писала?  Rolling Eyes Аз вчера имах болки в дясно, ама нали и преди съм имала и там, и в ляво и било заради матката, та не го приемам за обезпокоително. А как се определя шийката къса ли е, каква е?  Rolling Eyes Нито за матката са ми казвали нещо, нито за шийката  Confused А според мен шийката поне трябва да се види каква е, а не да се кача на някакви признаци, че тогава да се установи...  Thinking
Да, заради тях. Моите болки бяха, обаче, по средата, ниско долу. Гинеколожката ме преглеа на магарето и така установи за шийката. После на видеозон за бебчето.

Благоаря на мамите, които ни подкрепят   bouquet.

Дъгичка, късмет  Praynig.


Последна редакция: пн, 17 май 2010, 15:32 от Dori

# 542
  • Мнения: 993

Добър ден , момичета. Ох, ние живеем в кооперация на 3-тия етаж, без асансьор.... та съм се замислила как ли ще се справям с количката ? А кошът за новородено до към кой месец се използва?  

Няма да издържиш всеки ден нагоре-надолу. Дръж си шасито в гаража и качвай само бебето с коша. Аз коша за новородено си го ползвах от началото на ноември докъм края на април - около половин година.

# 543
  • Мнения: 572
Искам да ви се извиня за това че взех някой линкове от вас вместо да ги пиша на ново  Peace

Аз правих темата на Декември 2010 и максимално съм гледала да я променя.

Но все пак инфото което използвах във вашата тема не ми се търси на ново в други сайтове и аз съм си ги търсила. Нямам време за такива работи. Нито желание
Peace

Последна редакция: пн, 17 май 2010, 18:26 от ˙·٠•●СРАМЕЖЛИВКА●•٠·˙

# 544
  • Мнения: 280
Ние сме на 4я етаж , но във входа имаме общо помещение на приземния етаж и там съседите държат колелета и разни ненужни вещи, та преди 2 години ми направиха място за количката и колелото на малкия. Нямам проблем с качване на количка , иначе сме без асансьор  Grinning

Мимозка, когато бебчето почне да седи , вече може да се ползва летния вариант. Но има майки , които от самото начало си ползват само летния вариант на количката , като облегалката е спусната максимално до хоризонтално положение. Има и портбебе , което може да се сложи допълнително , за да е максимално защитено през зимните месеци на разходките.

# 545
  • Мнения: 23
Порт бебе се води това като "пашкулче", нали Дарче ?

# 546
  • Мнения: 908
Дидка, мерси много за инфото  Hug Това с водата наистина е трудно да се спазва. Пък и то по цял ден трябва да пиеш вода и после да ходиш до ВеЦето. Но идват топли месеци, така че от само себе си ще започнем да пием повече водичка Simple Smile Хубаво е, че не си повторила кризата  Peace

# 547
  • Мнения: 610
MMka-така е аз днес се опитах и до сега съм на 900мл дано и за напред да пия и да гледам сериозно на това.
А по повод на пълнеето старите хора казват,че ако се пълнее навсякъде или (дупе,ръце,крака и .т.н..)ще е момиче,а ако пълнеете само на корем щ е момче.Но това разбира се не се отнася за всички жени,след като всяка структура е строго индивидуална.Но при мен с малката пълнеех навсякъде и беше момиче,сега пак пълнея така,а аз искам момче  Sad
Написах това да ви разнообразя разбира се не е критерий.

# 548
  • Мнения: 3
.

Последна редакция: вт, 12 апр 2011, 00:47 от Мозче

# 549
  • Мнения: 97
Дарче, браво, щом се справяш с качването на количката до 4-тия етаж... аз май ще послушам Миньон и ще си оставям шасито в гаража, пък ще си качвам бебчето с коша Simple Smile иначе сега намерих в нета списък ,с неща които ще са ми нужни за бебчето http://www.---spam---/2008/baby_list

на мен нещо не ми се отваря линка newsm78
иначе ние в началото където живеем сме с асансьор и съседите, вече с бебета, преградиха площадката на етажа от нашата страна и там си оставят количките, та мислим и ние после така  Mr. Green
а догодина живот и здраве, като се преместим в новия апартамент, ще оставям шасито в гаража, това е много добра идея  Peace

# 550
  • Мнения: 280
Порт бебе се води това като "пашкулче", нали Дарче ?
Дам  Peace

Дарче, браво, щом се справяш с качването на количката до 4-тия етаж...
О , не , явно не съм се изразила правилно ... имаме обща стая на приземния етаж и там я държа  Wink

# 551
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте,
и днес сме имали скандал, а? Браво на нас, жалко че постовете са изтрити, та не разбрах точно за какво става въпрос. Joy
Иначе момичета това че някой може да злоупотреби с общия профил и паролата ми мина през акъла още преди да почна да пиша в тази тема. Не е задължително даже и да е някой от нас, може да го направи аболютно всеки. #Cussing out
Така че идеята с паролата на лични ми харесва. Wink
Dori, beru6ka, kapri_z стискам ви палци и на трите. Важното е че бебоците са добре, а вие сега мързелувайте и почивайте пълноценно. Praynig
Порт бебе се води това като "пашкулче", нали Дарче ?
Нашето старото по скоро на чанта ми прилича. hahaha
Ох, на мен нещо ми е много рано да се чудя за количка. Сигурно чак към октомври ще ме подгони тази треска. Laughing
Ние вчера с Вики все пак отидохме с таткото на рафтинг. Въпреки и лошото и непостоянно време даже и пикник си направихме. А какъв страх и ужас изпитах докато мъжът ми се спускаше не е истина направо.  Още не мога да се успокоя както трябва.Embarassed

# 552
  • София, Дианабад
  • Мнения: 202
Момичета, подкрепям ви за пароли и т.н.!

mimozzza, щом имаш гараж.. изобщо не е нужно да се колебаеш.. то не че коша е супер лек. 4 кг е на Чикото и 4 кг бебе и чанта.. Simple Smile

# 553
  • Мнения: 2
Здравей те, и аз вече съм на работа, колко хубаво ми беше в къщи близо 3 месеца!
На количка определено не сме се спряли, но определено си харесвам модели!
А относно качването в дупето определено значи че е момиче  newsm76
Вода определено преди де забременея пиех много малко сега и без да знаех че е хубаво драстично съм я увеличила БРАВО НА МЕН!
Момичета само почивка, без излишни натоварвания и ходения на работа ако можете почивай те по дълго така и за вас ще е по добре
Лек  ден на всички

# 554
  • Мнения: 18
Здравейте, момичета! Малкият ми кашля нещо от вчера, та от днес си се гледаме, може би другата седмица ще го пратя пак на яслата.
Ама много неспокойна нощ са имали малките ноемвийчета (плюс майчетата разбира се). И мен снощи като легнах ме наболя корема, ама доста продължително и се поизплаших, та изпих две Но шпа и съм заспала. Поне за щастие нямам никакви течове  Praynig
Дори, Капризче, Берушка - дано нямате повече такива преживявания! Представям си колко е ужасно това!
Ането, много кофти, че си сама. Дано поне имаш някой наблизо, на който да можеш да разчиташ ако се наложи.
Ммка, шийката на матката се проверява с вагинален преглед, както и на видеозон, само че май не може на всички, а само на по-добрите (не говоря само за 3Д).
Kölsches Mädel, не ви е лошо при свекитата, ама добре че сте за малко. Най-добре си е отделно, пък то пак не пречи да ви поглезват Simple Smile
Относно количките аз съм споменавала, че си имам много хубава от баткото, така че смятам с удоволствие пак да си я бутам. Ето я и нея (всъщност моята е с две лица - тюркоаз и резида):
http://www.bebeconcept.com/en/poussette-carrera-pro-urban-strata … 255_307-3950.html
Айде, лека, и дано всички да я изкараме спокойно!

Общи условия

Активация на акаунт